آری فلیشر به Big Tech هشدار داد که به اشتباه باور کند که سانسور م worksثر است:


آری فلیشر سخنگوی پیشین کاخ سفید روز دوشنبه به گزارش های بیل هومر گفت ، توئیتر و سایر غول های فناوری هنگام تصمیم به مهار رئیس جمهور ترامپ و سکوی رسانه های اجتماعی پارلر ، محاسبه اشتباه کرده اند و هشدار داد که تاریخ ثابت می کند که چنین اقداماتی به سادگی رادیکال می شوند هدف.

فلیشر به مجری برنامه بیل همر گفت: “این یک شیب لغزنده است که همه ما را به یک مکان بدتر می رساند.” “سانسور هرگز م worksثر نیست. سانسور از شر ایده ها خلاص نمی شود. این یک زیرزمین خطرناک ایجاد می کند. ما این را می بینیم. قرار نیست به خوبی خاتمه یابد.”

هومر خاطرنشان کرد که راش لیمبو ، مجری رادیوی صنفی روز دوشنبه به مخاطبان خود گفت که “ما” – با توجه به محافظه کاران و جنبش محافظه کار – “بواسطه وجود سانسور شده ایم.

فلیشر گفت: “این در یک مکان وحشتناک به پایان می رسد.” “این کار با عصبانیت و سرزنش حتی بیشتر پایان می یابد. اگر طرفی دارید که این کار را می کند ، اگر متوجه می شوید که تنها راه برقراری ارتباط خود بیرون راندن است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فلیشر همچنین متذکر شد که کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور سال گذشته از توئیتر خواست تا ترامپ را از این سکو منع کند.

فلیشر گفت: “رئیس جمهور آن موقعیت را اتخاذ كرده است.” “اما توییتر بالاخره اشتباه بود. این چیزی است که کامالا هریس هنگام نامزد شدن برای ریاست جمهوری خواستار آن شد ، اینطور نیست؟ او اصرار داشت که توییتر رئیس جمهور را ممنوع کند. اکنون [that] وارد دولت بایدن-هریس می شود ، توییتر مطابق میل آنها عمل می کند. این خوب به نظر نمی رسد و بدتر تمام می شود. “

حتما بخوانید:
Arizona AG Bernovich به دلیل امتناع از ردیابی Google: "تقریباً غیرممکن"


منبع: router-news.ir