آمازون ، اپل ، مایکروسافت از جمله مارک های برتر مورد استفاده کلاهبرداران هستند


در گزارش جدیدی آمده است که مصرف کنندگان باید از ایمیل های کلاهبرداری که گفته می شود از مارک های برجسته آمریکایی است ، احتیاط کنند.

بر اساس مطالعه CrowdStrike ، یک شرکت امنیت سایبری ، 5 مارک برتر در سال 2020 توسط کلاهبرداران مورد استفاده قرار می گیرند ، آمازون ، اپل ، سازمان تأمین اجتماعی ، مایکروسافت و بانک آمریکا.

CrowdStrike گزارش داد ، آمازون بیشترین “نماینده” توسط مهاجمین فیشینگ در سال 2020 است ، که 41.5 درصد از کل شکایات به کمیسیون تجارت فدرال را تشکیل می دهد ، در مجموع 1،262 مورد فیشینگ ، و افزود که بسیاری دیگر گزارش نشده اند.

اپل با 1012 شکایت 33.3٪ را به خود اختصاص داده است. CrowdStrike گفت ، این غول های فناوری با هم 74.7 درصد از کل شکایت های تجزیه و تحلیل جعل هویت را تشکیل می دهند.

بر اساس مطالعه CrowdStrike ، 5 مارک برتر مورد استفاده کلاهبرداران در سال 2020 ، آمازون ، اپل ، سازمان تأمین اجتماعی ، مایکروسافت و بانک آمریکا هستند.

بر اساس مطالعه CrowdStrike ، 5 مارک برتر در سال 2020 توسط کلاهبرداران مورد استفاده قرار می گیرند ، آمازون ، اپل ، سازمان تأمین اجتماعی ، مایکروسافت و بانک آمریکا.
(CloudStrike)

سازمان تأمین اجتماعی (SSA) در رتبه بندی سازمان های جعلی توسط کلاهبرداران سوم است. CrowdStrike گزارش داد ، در میان همه آژانس های فدرال ایالات متحده ، SSA 91.8 درصد کلاهبرداری فیشینگ را تشکیل می دهد.

این رتبه بندی براساس درخواست آزادی اطلاعات از کمیسیون تجارت فدرال از CrowdStrike انجام شده است ، که در مورد کل کلاهبرداری فیشینگ شامل 50 مارک برتر و تمام آژانس های فدرال ایالات متحده سال می شود.

طبق FBI ، فیشینگ یک مشکل جدی امنیت سایبری در ایالات متحده است که در سال 2020 بیش از 54 میلیون دلار برای آمریکایی ها هزینه دارد. کلاهبرداران فیشینگ معمولاً رمز عبور و سایر اطلاعات حساب شما را دنبال می کنند. یا ممکن است سعی کنند شما را بارگیری کنند که یک فایل مخرب نصب می کند و ویروس ها را نصب می کند. فیشینگ معمولاً از طریق ایمیل ، پیامک ، تلفن یا رسانه های اجتماعی انجام می شود.

حتما بخوانید:
پیستون خودرو چگونه عمل می کند؟

GOOGLE در حملات تجدید شده سایبر در کره شمالی آهنگ جدیدی را مشاهده می کند

یک کلاهبرداری معمولی به نقل از CrowdStrike ، “کاربر را ترغیب می کند تا پرونده ها را بارگیری و اجرا کند”. در یک مثال ، اگر روی یک پیوست کلیک کنید ، یک Trojan رایانه شما را با بدافزار آلوده می کند که ضربات کلید را تشخیص می دهد ، غالباً با هدف صریح سرقت رمز ورود شما.

نامه الکترونیکی حاوی یک پرونده یا پیوند مخرب که در هنگام کلیک گیرنده از بدافزار استفاده می کند ، تاکتیکی رایج است که FBI در گزارش جرایم اینترنتی 2020 خود ذکر کرده است.

برای چه باید مراقب بود

CrowdStrike می گوید پرچم های قرمز معمولی روی پیام های فیشینگ عبارتند از:

درخواست اطلاعات حساس: CrowdStrike گفت ، مشاغل قانونی اطلاعات کارت اعتباری ، شماره های تأمین اجتماعی یا رمزهای عبور ایمیل را نخواهند و پیوندی برای ورود به سیستم خارج از وب سایت خود برای شما ارسال نمی کنند.

از دامنه دیگری استفاده می کند: پیامی از طرف آمازون از طریق “@ amazon.com” ارسال خواهد شد. از “amazon-subscriber@subscriber-services.com” به دست نخواهد آمد.

حاوی پیوندهایی است که با دامنه مطابقت ندارند: روی همه پیوندها حرکت کنید. اگر آنها شما را به وب سایت برند نبرند ، جعلی هستند.

شامل پیوستهای ناخواسته: شرکت های قانونی پیوست ارسال نمی کنند. هرگز روی پیوست کلیک نکنید.

سفارشی نیست: به جای نام خود را به عنوان “اعضای عزیز” خطاب کنید.

املا و دستور زبان بد: ایمیل های فیشینگ اغلب دارای اشتباهات دستوری بیش از حد هستند.

حتما بخوانید:
انتخاب بهترین کرم ضد آفتاب - فروشگاه اینترنتی ماه وش

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آمریکایی ها می توانند حملات فیشینگ را به آدرس: phishing-report@us-cert.gov گزارش دهند.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme