اجاق گازهای قدیمیتر زمانی دود میکنند که تمیز نباشند و روغن و باقی ماندهی غذاها حداقل چندین روز روی سطح گاز باقی مانده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه به روی هزینه تعمیرات اجاق گاز کلیک فرمایید. 4. طول شیلنگ نباید از ۱٫۵ متر بیشتر باشد و شیلنگ مخصوص گاز باشد.

چگونه میتوان از عمل نکردن ترموکوپل اجاق گاز مطمئن شد؟ ترموکوبل وظیفه دارد وقتی شعله خاموش شد و سنسوری که در نزدیکی شعله قرار دارد سرد شد از ورود گاز به کوپل جلوگیری کند . با استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در ژاو سرویس تا 95% در هزینه تعمیرو سرویس اجاق گاز خود صرفه جویی کنید. چه عواملی بر هزینهی سرویس و تعمیر اجاق گاز اثر میگذارند؟ تعمیرات اجاق گاز، تعمیر و سرویس اجاق گاز رومیزی، تعمیر گاز فردار با هر نوع مشکلی نیازمند یک متخصص حرفه ای می باشد که اطلاعات بروز در رابطه با ترموکوپل اجاق گاز، شیر اجاق گاز و دیگر قطعات اجاق گاز داشته باشد.

علت: مقدار گاز و هوا هر دو زیاد است. علت ۱: مقدار گازی که به پیلوت میرسد کم است. رفع عیب ۱: پیلوت را روشن کنید. برای عیب یابی اجاق گاز همانطور که گفتیم میتوانید از روشهای ساده استفاده کنید و بهدنبال آموزش تعمیر اجاق گاز باشید. درغیر اینصورت میتوانید از تعمیرگاههای مجاز و مراکز مورد اعتماد استفاده کنید تا هم هزینهی معقولتری بپردازید و هم برای مدتی طولانی از سلامت اجاق گازتان مطمئن باشید.

تا انتهای مقاله همراه ما باشید. چرا فر خوب گرم نمیشود؟ چرا شعله اجاق گاز روشن نمیشود؟ رفع عیب: پیلوت را روشن کنید. خب برگردیم به اجاق گازتان که سرشب و قبل از آماده کردن شام ناگهان خراب شده بود و دیگر روشن نمیشد. از نصب کردن اجاق گاز در مسیر وزش باد جلوگیری کنید. شعله وزش دارد و صدا میکند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از اجاق گاز طرح فر ترموکوپل دار دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر