همین امر باعث میشود اگر هر مشکل یا باگ امنیتی در این سیستم یافت شود سریعا شناسایی و در آپدیت بعدی برطرف شود و یا اگر امکانات خاصی از سمت وردپرسی ها مورد تقاضا قرار گیرد برنامه نویسان در کل دنیا میتوانند به آن تقاضا پاسخ دهند و قابلیت های وردپرس فیلم آموزش پلاگین نویسی وردپرس را افزایش دهند.

سیستم وردپرس با زبان برنامه نویسی php ساخته شده php هم یک زبان اوپن سورس و رایگان هست که این ویژگی در وردپرس هم وجود دارد بنابراین اگر وبسایت وردپرسی شما نیاز به تغییر یا توسعه برای شخصی سازی داشته باشد هر برنامه نویسی که در زبان php تخصص داشته باشد میتواند کار شما را انجام دهد در حقیقت وردپرس برای توسعه و شخصی سازی به هیچ عنوان محدود به یک شرکت یا تیم خاص نیست و همینطور که عرض کردم تمام برنامه نویسان php در سراسر دنیا میتوانند روی وردپرس و توسعه آن کار کنند بنابراین شما برای توسعه وبسایت خود محدود به همکاری با یک شخص یا شرکت خاصی نیستید و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

در ویدیو های آموزش رایگان طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته است نشده است که تدوین آموزش این ویدیوها به گونهای باشد که افرادی که در سطح مبتدی هستند و تازه میخواهند آموزش طراحی سایت را یاد بگیرند تا بتوانند گام به گام با این ویدیو های آموزشی پیش بروند و تا سطح حرفه ای و پیشرفته آموزش طراحی سایت را یاد بگیرند.

پیشنهاد ویژه » برای حرفه ای تر شده در مسیر آموزش طراحی سایت، پیشنهاد می کنیم که با شرکت در دوره پروژه محور لاراول به صورت حرفه ای کتابخانه لاراول را یاد بگیرید. وردپرس چطور به من کمک میکند؟ ۵ – بروزرسانی مداوم وردپرس : سیستم مدیریت محتوای وردپرس مرتبا در حال بروزرسانی میباشد و هر بار قابلیت های بیشتری به آن اضافه میشود و کیفیت عملکرد آن ارتقاء پیدا میکند. البته طراحی سایت بدون کدنویسی محدودیت هایی هم دارد همین محدودیت ها باعث میشود دستتان برای انجام هر پروژه ای و طراحی هر نوع سایتی باز نباشد و درحقیقت محدود به همان امکاناتی که قالب وردپرس در اختیارتان قرار میدهد میشوید.

ایندکسر