[ad_1]

تعداد دفعاتی که کسی با برنامه رادیویی ملی من تماس گرفت یا از طریق ایمیل از من پرسید در مورد تعرفه های فناوری از دستم رفت

در اینجا یکی است که آنها از من بسیار می پرسند. آیا شارژ تلفن شبانه باتری را خراب می کند؟ برای تصمیم نهایی من ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد این: “با این همه نقض داده ها ، دیگر چیزی برای دفاع ندارم.” این نمی تواند دور از حقیقت باشد. برای یافتن مواردی که برای محافظت از آنها نیاز دارید ، به علاوه نه افسانه دیگر درباره امنیت سایبری که برای جلوگیری از باور به آنها نیاز دارید ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

سپس بحث در مورد تلفن های همراه و سرطان وجود دارد.

من همیشه قاطعانه اعتقاد داشته ام که شما هرگز نباید تلفن خود را برای مدت زمان طولانی روی سر خود نگه دارید. خانمها ، تلفن خود را در سوتین قرار ندهید و آقایان نباید تلفن خود را در جیب شلوار جلوی خود قرار دهند. بعداً بیشتر در این باره

FDA اعطای سرطان لنفاوی برای تصویب کامل سگها

من دانشمند یا متخصص پزشکی نیستم. روده من به من می گوید که ما تا سالها که نمی گذریم ، تأثیر واقعی الکترونیک تلفن را بر روی بدن خود درک نخواهیم کرد. آن زمان فرا رسیده است.

کمی بیشتر از 14 سال از عرضه اولین آیفون می گذرد که آغاز دوران گوشی های هوشمند است. آخرین مطالعه در مورد اینکه آیا ارتباط مستقیمی بین تلفن های همراه و سرطان وجود دارد تکان دهنده است.

این اطلاعات مهم است. این پست را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید یک زندگی را نجات دهید.

RONAL McDonald HOUSE سطح سرطان کودک را با “چالش گام های سپتامبر” افزایش می دهد

مطالعه دقیقاً چه می گوید؟

در طول سالها ، مطالعات مختلفی در مورد اثرات احتمالی پرتوهای تلفن همراه بر روی سلامتی انجام شده است ، از اولین مدل ها گرفته تا جدیدترین تلفن های 5G ، با نتایج متفاوت. از همین رو مطالعه جدید توسط UC برکلی واقعاً توجهم را جلب کرد. این نشان می دهد که بین استفاده از تلفن همراه و افزایش خطر تومورها ، به ویژه در سمت راست مغز ، رابطه وجود دارد.

به عنوان بخشی از این مطالعه ، محققان برکلی آمار نزدیک به 50 مطالعه دیگر را در سراسر جهان ، از جمله ایالات متحده ، ژاپن ، نیوزیلند ، سوئد و انگلستان بررسی کردند.

آنها دریافتند که اگر فردی به مدت 10 سال بیش از 1000 ساعت از تلفن همراه استفاده کند ، خطر ابتلا به تومور 60٪ افزایش می یابد. خیلی زیاد به نظر می رسد ، اما وقتی ریاضی می کنید ، به طور متوسط ​​فقط 17 دقیقه در روز است. یافته های آنها همچنین استفاده از تلفن همراه به مدت 10 سال یا بیشتر را نشان می دهد دو برابر شد خطر تومورهای مغزی

باز کن: 5 پاسخ به سوالات فنی متداول

نظر من این است:

اگرچه هیچ پاسخ مستقیمی به تحقیقات برکلی وجود ندارد ، اما سازمان غذا و دارو مدت ها استدلال کرده است که هیچ مدرک علمی ثابتی از مشکلات بهداشتی ناشی از قرار گرفتن در معرض انرژی فرکانس رادیویی منتشر شده توسط تلفن های همراه وجود ندارد.

با این حال ، نه سال پیش ، یکی از دوستانم – یک جراح واقعی مغز – وقتی از او س askedال کردم نظر شما چیست ، به من مشاوره داد. هرگز آن را به سمت سر خود بلند نکنید. وی گفت همکارانش شاهد افزایش تومورهای مغزی در سمت راست سر وی هستند.

من سالهاست که این توصیه را منتقل می کنم. در اینجا مراحلی وجود دارد که برای به حداقل رساندن خطر پخش تلفن همراه انجام می دهم. اینها روشهای خوبی برای انتقال به کودکانی است که اغلب در سنین پایین تلفنهای همراه را می گیرند.

نگران کودکی در زندگی خود و ارتباط او با فناوری هستید؟ برای دیدن قرارداد فنی فرزندانم ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. این شامل قوانین هوشمندی است که شما و خانواده می توانید در مورد آن توافق کنید.

1. وقتی اتصال شما کم است از تلفن همراه خود در اتوبوس ، قطار یا هواپیما استفاده نکنید

این را در نظر بگیرید: وقتی سیگنال قوی ندارید ، تلفن شما بیشتر تابش می کند ، نه کمتر. به میله های تلفن خود نگاه کنید. اگر این سیگنال خیلی قوی نباشد ، تلفن شما به سختی سعی می کند به شبکه متصل شود.

در این زمان ها ، به خصوص ، آن را از سر و بدن خود دور نگه دارید. به متن ها بچسبید یا از هدفون یا هدفون استفاده کنید.

2. پیش فرض برای بلندگو

درک شده شما نمی خواهید همه مکالمات را داشته باشید ، مخصوصاً در ملاقات عمومی با یک بلندگو. این یک راه حل آسان است. من این کار را در خانه یا ماشینم انجام می دهم. وقتی بیرون هستم یا در دفتر ، به بلوتوث متوسل می شوم.

3. از هدفون یا هدفون استفاده کنید

من خودم را برای بیشتر مکالمات دارم AirPods این صدا کاملاً واضح است و معمولاً بهتر از هدفون نیست. این هدست بی سیم از طریق بلوتوث به تلفن شما متصل می شود ، این نشان می دهد که تحقیقات ممکن است خطر کمتری در تولید گازهای گلخانه ای داشته باشد. هدفون های سیمی نیز کار می کنند ، اگرچه به همین راحتی نیستند.

در دفتر یا در حالی که پشت میز نشسته اید ، گوشی خوب یا مجموعه ای از هدفون بالای گوش یک گزینه عالی است

4. تلفن خود را روی بدن خود ذخیره نکنید

همانطور که در بالا اشاره کردم ، سوتین و جیب از مرز خارج است. من دوست ندارم کیف داشته باشم ، اما حتی کمتر دوست دارم تلفن همراهم را در جیب داشته باشم. کیف های کوچک از طریق بدنه ، ساخته شده برای نگه داشتن تلفن ، می تواند در تعطیلات یا برای سفارشات سریع برای شما مفید باشد. من این یکی را دوست دارمو دارای نقدهای عالی است.

اگر می خواهید تلفن خود را در شلوار خود حمل کنید ، یک مورد را در نظر بگیرید کیف مسدود کننده سیگنال. بله ، با این کار سیگنال تلفن شما کاملاً مسدود می شود ، بنابراین در صورت وجود تماس یا پیام دریافت نمی کنید. از همه مهمتر ، بدن شما را ایمن نگه می دارد.

5. با تلفن زیر بالش یا نزدیک سر نخوابید

به چند دلیل این کار خیلی سخت نیست. تا زمانی که با تلفن در حالت «مزاحم نشوید» بخوابید ، برای قطع شدن استراحت خود به صدا ، صدا یا چراغ نیاز ندارید.

خطر آتش سوزی نیز وجود دارد. برخی از افراد با تلفن های خود زیر پتو یا حتی زیر بالش می خوابند. تلفن ها طوری طراحی نشده اند که برای مدت طولانی به این روش پوشانده شوند و برای تهویه مناسب به جریان هوا نیاز دارند. کابل های شارژ ارزان نیز می توانند باعث آتش سوزی شوند. ریسک نکنید.

نکته پاداش: زنی مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته است. چگونه آن را پیدا کردیم

پادکست من “Kim Commando توضیح می دهد” را ببینید سیب، Google Podcastsیا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود را.

زنی برای کمک به یک غریبه بدخواه که در کمین هر حرکت دخترش است ، با نمایش رادیویی ملی من تماس گرفت. با گذشت زمان ، سو abuse استفاده افزایش می یابد. این خزیدن تمام خانواده او را هدف قرار داده است ، حتی عکس های مادر را در سایت های دوست یابی پر مخاطره قرار می دهد. گوش کنید و بیاموزید که چگونه استاکر را ماسک زدیم!

هشدارهای مراقبت های بهداشتی از ملانوما به عنوان گرمای تابستانی: چگونه می توان به طور جدی پیشگیری از سرطان پوست را انجام داد

برای شنیدن اینکه چگونه یک تعقیب کننده زندگی خود را انجام داده و برای فهمیدن اینکه کیست ، اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. می توانید The را گوش دهید یا تماشا کنید کیم کماندو شاو در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود قرار دهید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است با کلیک بر روی پیوندهای خرید ، شما از تحقیقات من پشتیبانی می کنید. من به عنوان یک کارمند آمازون ، کمیسیون خریدهای واجد شرایط را بدست می آورم. من فقط محصولاتی را که به آنها اعتقاد دارم توصیه می کنم.

در مورد آخرین فن آوری ها اطلاعات کسب کنید کیم کماندو شاو، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در مراجعه کنید Komando.com.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر