ابزار Birdwatch توییتر راهی است که مردم می توانند به جای بحث ، “یکدیگر را لغو کنند”: مدیر عامل شرکت Biotech


Vivek Ramaswamy ، کارآفرین و نویسنده بیوتکنولوژی روز چهارشنبه پس از اعلام غول رسانه های اجتماعی مبنی بر برنامه ریزی برای پیاده سازی سیستم جدید ضد اطلاعات غلط توسط کاربران معروف به Birdwatch ، به توئیتر حمله کرد.

راماسوامی در گفتگو با فاکس و دوستان اظهار داشت که پاکسازی حسابهای توییتر و برکناری نهایی رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ تنها اولین قدم در “برنامه” توییتر برای انجام “کارهای کثیف” است که جناح چپ کنگره نمی تواند با قانون اساسی. برای سانسور محافظه کاران.

برنامه مسافرتی تأیید واقعیت های “BIRDWATCH” جمهوریخواهان

مدیر عامل شرکت Roivant Science توضیح داد که به اعتقاد او مرحله دو Watchward است. وی گفت که اگر کاربران “متن” پست ها را ارائه دهند ، همانطور که توییتر توصیف کرده است ، این در واقع راهی برای افراد است “که با یکدیگر بحث نکنند ، بلکه لغو کنند”.

رامسوامی گفت: “این سیاست ها هر روز در حال حرکت تغییر می کنند … آنها ترامپ را سانسور می کنند ، محافظه کاران را در حرکت سانسور می کنند”.

وی در ادامه از مدیرعامل توییتر جک دورسی به دلیل اداره “سلطنت شرکتی” ، تغییر شرایط و قوانین توییتر در حال حرکت و انتقال به “لغو فرهنگ استروئید” از طریق سیستم جدید انتقاد کرد.

توییتر سه شنبه بیانیه ای را در Birdwatch منتشر کرد ، که آنها قصد دارند این هفته را به عنوان آزمایش بتا برای هزار کاربر در ایالات متحده منتشر کنند.

سخنگوی توئیتر روز گذشته نوشت: “دلیل آزار و اذیت ما برای Birdwatch این است که شنیده ایم از مردم می گویند که این زمینه می تواند در هنگام تأثیر از جامعه تأثیر بیشتری داشته باشد تا از توییتر یا یک موسسه واحد. ما امیدواریم که یک کانال اختصاصی ارائه دهیم برای این نوع مشارکت ها ، مردم قبلاً از طریق پاسخ های خودشان انجام می دهند. “

حتما بخوانید:
خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان و فوری

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این شرکت گفت كه Birdwatch به آن اجازه می دهد تا “زمینه” توییت ها را به خود كاربران ارائه دهد ، به آنها اجازه می دهد تویت ها و اطلاعاتی را كه گمان می كنند گمراه كننده یا نادرست است ، با اضافه كردن حاشیه نویسی مستقیماً به توییت ، خارج از ویژگی پاسخ استاندارد ، شناسایی كنند.

با Birdwatch ، هیچ توییتی از ارسال پست مستثنی نیست و سایر حساب های توییتر می توانند منابع مجله ، منابع خبری دیگر و کارمندان منتخب را به عنوان رد مورد استناد قرار دهند.

بروک سینگمن از فاکس نیوز در تهیه این گزارش همکاری داشته است.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme