ارتش می گوید: “آسمان حد است” با یک ناو پیاده زرهی جدید


از نظر تفکر ارتش ایالات متحده در مورد اینکه پیاده نظام زرهی جدید این کشور از نظر شکل ، اندازه ، سلاح ، سنسورهای پیکربندی زره ​​و سایر پارامترهای فنی می تواند آسمان باشد ، می تواند حد باشد.

پس از چندین سال بررسی ، تحقیق و تجزیه و تحلیل دقیق پیشنهادهای مختلف صنعتی و فناوری های نوظهور ، این س ofال که دقیقاً یک وسیله نقلیه زرهی نسل بعدی باید از چه ترکیباتی تشکیل شود ، همچنان کاملاً باز باقی خواهد ماند. گسترش حفره فنی و توسعه به تلاشهای مداوم ارتش برای ساخت جایگزینی جدید برای دهه خود ، وسیله نقلیه جنگنده بردلی اشاره دارد.

ارتش ایالات متحده در درخواست نهایی خود برای پیشنهاد یک وسیله نقلیه سرنشین دار اختیاری ، الزامات رسمی را حذف کرده است. ایده این است که تا آنجا که ممکن است با شرکت ها باز باشد ، بدون ارائه الزاماتی که به آنها “آزادی” بیشتر برای نوآوری بدهد ، مشکلات بیانیه ای از فرماندهی آینده ارتش گفت.

هدف این روش روشن و بدون ابهام است – نوآوری.

ارتش سیستم کنترل سلاح های بهبود یافته ABRAMS TANK را بهبود می بخشد

بریگ گفت: “ما تا زمانی که مجبور نباشیم می خواهیم یک نیاز را بزنیم.” ژنرال ریچارد کافمن ، مدیر تیم بین نسلی نسل آینده فرماندهی آینده ایالات متحده ، در تاریخ 18 دسامبر طی یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت. “این اجازه می دهد تا صنعت به نوآوری خود ادامه دهد.”

سربازان ارتش آمریكا از شركت براوو ، گردان 1 ، هنگ 8 سواره نظام ، تیم رزمی تیپ 2 ، لشكر 1 سواره نظام ، در حین تصمیم گیری در مورد اقدام قاطع 15-05 در مركز آموزش ملی امنیت را در اطراف یك شهر محلی تأمین می كنند. در فورت ایروین ، کالیفرنیا ، 3 مارس 2015. اقدام قاطع چرخش ها برای ایجاد یک دشمن سازگار در یک محیط پیچیده انجام می شود.  (عکس ارتش ایالات متحده توسط گروهبان چارلز پروبست / منتشر شده)

سربازان ارتش آمریكا از گروه براوو ، گردان 1 ، هنگ 8 سواره نظام ، تیم رزمی تیپ 2 ، لشكر 1 سواره نظام ، در حین چرخش اقدام قاطع 15-05 در مركز آموزش ملی امنیت اطراف شهر محلی را تأمین می كنند در فورت ایروین ، کالیفرنیا ، 3 مارس 2015. اقدام قاطع چرخش ها به دشمن سازگار در یک محیط پیچیده انجام می شود. (عکس ارتش ایالات متحده توسط گروهبان چارلز پروبست / منتشر شده)

حتما بخوانید:
جدیدترین خبرهای «قیمت خودرو ساینا 1400

این مفهوم از نظر فن آوری های فشار مانند کامپوزیت های زرهی سبک ، سنسورهای هوش مصنوعی ، مهمات هدایت شونده یا اصلاح کننده مسیر ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین هوایی و زمینی و حملات توپ بی سابقه و هدف قرار گرفته ، توانایی گسترده ای از توانایی ها را باز می کند. نوآوری.

از کجا می توان بیشتر به نوآوری نیاز داشت؟ یک فکر فوری این است که مبتکران صنعت ، دانشگاه و اسلحه به دنبال راه حل هایی برای حل یا آشتی پارادوکس یا جنجالی باشند که در ملاحظات آینده خودروهای زرهی ایجاد شده است. آیا می توان وسیله نقلیه ای را با ترکیب صحیح صفات به ظاهر مخالف سرعت ، ظرفیت نظامی اعزامی و قدرت مانور برای بقا ساخت؟ شاید زره های سبک کامپوزیت تا حدی پیشرفت کرده باشند که بتوان در بقای زره ​​های سنگین مانند آبرامز در وزن بسیار کمتری دستیابی داشت؟ شاید نه؟ محاسبه ، تحقیق و انجام این نوع مبادلات تجاری در توسعه شامل اختلاط ظریف وعده های علمی با خلاقیت و قلمرو ممکن است.

به عنوان مثال ، بسیاری از توسعه دهندگان آینده خودروهای زرهی سالها به دنبال سیستمهای دفاع فعال ، پرسرعت و قدرت مانور و همچنین سیستمهای پیچیده سنسور دوربرد برای شناسایی ، ردیابی و از بین بردن تهدیدات حمله بوده اند. ممکن است وسیله نقلیه به اندازه کافی سریع برای مانور در موقعیت های جنگی سودمند نیاز کمتری به زره پوش سنگین داشته باشد؟

“حمله به سرعت”: همگرایی یک پروژه ارتش و خاتمه جنگ سریع در مونتینا

آیا ممکن است نسل جدیدی از سنسورها و سیستم های هدایت دوربرد با هوش مصنوعی فعال شده ، همراه با خدمه بدون سرنشین یا توانایی کنترل هواپیماهای بدون سرنشین ، بتوانند خدمه وسایل نقلیه زرهی را در یک جنگ کاملاً مکانیزه زنده نگه دارند؟ آیا ممکن است هنگام کنترل ناوگان کوچکی از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمله و شناسایی ، یک ماشین زرهی بتواند با عملکرد در مسیری مخالف ، به سطح عملکرد لازم برسد؟ با این حال ، با توجه به مسافت طولانی تر و طولانی تری که سلاح های هدایت شونده دشمن ، مانند موشک یا حتی سلاح گرم می توانند حرکت کنند ، مطمئناً اگر در یک فاصله مخالف و ایمن عمل کنیم ، احتمال فعالیت در آن بسیار پیچیده تر می شود مورد اختلاف نیست

حتما بخوانید:
به روزرسانی های زنده: مدیر عامل پارلر سانسور سکوی رسانه های اجتماعی خود را "بیمار" و "شر" خواند

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بنابراین ، با وجود برخی از تحرکات و محدودیت های سرعت مرتبط با سکوهایی مانند تانک آبرامز ، بسیاری معتقدند که زره های سنگین برای ماندن در اینجا هستند … زیرا هنوز هم می تواند طیف وسیعی از مزایای بی نظیر را در جنگ فراهم کند.

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و دبیر دفاع منافع ملی –


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme