[ad_1]

رونق همه گیر آمازون هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد. غول تجارت الکترونیکی هر دقیقه در سه ماهه اول سال جاری 837،330.25 دلار درآمد کسب کرده است.

برای شرکت های بزرگ فناوری ، جمع آوری داده های شما بخشی حیاتی از سود آنها است. تا وقتی تنظیمات صحیح را برای تغییر بدانید ، می توانید حریم شخصی خود را بازیابید. برای هشت نقشه و ردیاب مخفی که اکنون باید خاموش کنید ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

اگر از Google Chrome استفاده می کنید ، ممکن است بخشی از آزمایش روش ردیابی جدید Google باشید حتی بدون اینکه از آن مطلع باشید. برای دیدن اینکه آیا Google شما را بصورت آنلاین ردیابی می کند ، روی یک ابزار رایگان ضربه بزنید یا کلیک کنید.

آمازون شما را از راه هایی که ممکن است هرگز فکرش را نکرده اید ردیابی می کند ، اما با دنبال کردن این مراحل می توانید حریم خصوصی خود را بدست آورید.

1. سابقه مرور خود را در آمازون حذف کنید

از طریق Amazon.com پیمایش کنید و انواع مواردی را که قبلاً دیده اید یا مواردی را که به طرز چشمگیری مشابه هستند ، خواهید دید. این یک تصادف خوشی نیست. آمازون تاریخچه دقیق مواردی را که مشاهده می کنید نگهداری می کند. با پاک کردن سابقه مرور خود از حساب خود می توانید این پیشنهادات را خاموش کنید.

این نه تنها آمازون را از پیگیری فعالیت شما متوقف می کند. همچنین می تواند مرور شما را از دید دیگران که از رایانه شما استفاده می کنند مخفی نگه دارد. این یک روش عالی برای نگه داشتن هدایای غافلگیر کننده است.

در اینجا نحوه پاک کردن سابقه مرور آمازون در رایانه آمده است:

 • وارد حساب خود شوید ، سپس کلیک کنید حساب و لیست ها در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
 • برای دیدن به پایین صفحه بروید سابقه مرور شما.
 • کلیک سابقه مرور خود را مشاهده یا ویرایش کنید.
 • برای حذف مورد خاصی از نمای ، کلیک کنید حذف از نظر زیر محصول.
 • با انتخاب می توانید کل لیست را پاک کنید مدیریت تاریخچه منوی کشویی در گوشه سمت راست بالای این صفحه را کلیک کرده و کلیک کنید همه موارد را از نمایش حذف کنید.

نکته حرفه ای: برای اینکه آمازون از جمع آوری سابقه مرور خود جلوگیری کند ، سوییچ کنید تاریخچه مرور را روشن یا خاموش کنید در موقعیت خاموش

PIPE DOWN، ALEXA: 5 تنظیمات Amazon Alexa و Echo ناامید کننده برای به روزرسانی

2. ورودی های الکسا را ​​از حافظه خود پاک کنید

تصور کنید هرچه در طول سالهای گذشته روی بلندگوی هوشمند الکسا خود گفته اید. قبل از حذف همه موارد ، یک مسیر حافظه ایجاد کنید.

 • برنامه Amazon Alexa را باز کنید. مطبوعات | بیشتر (که دارای سه خط عمودی است).
 • اصابت تنظیمات > حریم خصوصی الکسا.
 • ضربه زدن مشاهده سابقه صدا.
 • از اینجا می توانید براساس روز ، دامنه زمانی و دستگاه فیلتر کنید. سپس روی ضبط ضربه بزنید دکمه پخش گوش دادن

به جای اینکه این سوابق را یکی یکی حذف کنید ، می توانید همه آنها را یک باره حذف کنید.

 • در برنامه الکسا ، روی سه ردیف کلیک کنید | بیشتر منو.
 • انتخاب کنید تنظیمات > حریم خصوصی الکسا > داده های الکسا خود را مدیریت کنید.
 • زیر ضبط صدا، ضربه زدن مدت نگهداری سوابق را انتخاب کنید.
 • از اینجا می توانید یک دوره زمانی را انتخاب کنید یا انتخاب کنید سوابق را ذخیره نکنید. با این کار تمام ورودی های قبلی حذف می شوند.

همچنین می توانید حذف صدا را در اینجا فعال کنید. می توانید بگویید: “الکسا ، آنچه را که من گفتم پاک کن” یا “الکسا ، همه آنچه امروز گفتم را پاک کن”.

چای ، ردیابی چای: چگونه می توان همه مواردی را که Google برای شما دنبال می کند مشاهده و حذف کرد

3- تاریخ سفارشات خود یا فقط برخی سفارشات خود را پنهان کنید

اگر شما چیزی مثل من هستید ، سفارش داده اید زیاد در طول سال ها. واقعیت جالب: اولین سفارش من در آمازون یک کتاب بود ، در سال 1995.

راهی برای حذف دائمی سابقه سفارش شما وجود ندارد ، اما می توانید سفارشات را بایگانی کرده و از دیدها پنهان کنید.

در اینجا نحوه انجام این کار از طریق مرورگر وب خود آورده شده است:

 • وارد حساب خود شوید ، سپس کلیک کنید بازگشت و سفارشات بالا سمت راست.
 • تحت هر سفارشی خواهید دید بایگانی سفارش.
 • جعبه ای ظاهر می شود که از شما تأیید می کند.
 • اگر برای دریافت رسید یا بازپرداخت نیاز به دسترسی به یک سفارش بایگانی دارید ، کلیک کنید حساب ها و لیست ها ، و بلوک فراخوانی شده را انتخاب کنید سفارشات بایگانی شده.

پاک کردن: آخرین بار چه زمانی سابقه جستجوی خود را از مرورگرها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی حذف کردید؟ این چگونه است.

4- از به اشتراک گذاشتن اتصال اینترنت خود در Amazon Sidewalk جلوگیری کنید

پیاده رو اساساً شبکه ای است که دامنه اتصال Wi-Fi و بلوتوث شما را تا یک مایل افزایش می دهد. بلندگوهای Echo و برخی از ابزارهای Ring شما را به دستگاه های پل تبدیل می کند تا فناوری های مربوط به اینترنت را تقویت کند.

به نظر راحت است ، اما در مورد حریم خصوصی شما چطور؟ آمازون می گوید که شبکه پیاده رو از سه لایه رمزگذاری استفاده می کند و همسایگان شما قادر به دیدن داده های شما نخواهند بود. من می گویم اینترنت اشیا for با دستگاه های ناامن و بدون بروزرسانی شناخته شده است.

این فقط در برخی از دستگاه ها از جمله Ring’s Floodlight Cam ، Spotlight Cam Wired و Spotlight Cam Mount از سال 2019 به بعد ، همراه با اکثر مدل های Echo (از جمله Dot ، Plus ، Show ، Dot for Kids و Studio) اعمال می شود که بعد از 2016 ساخته شده اند

اگر می خواهید انصراف دهید ، برنامه الکسا را ​​باز کنید.

 • ضربه زدن | بیشتر به دنبال تنظیمات.
 • ضربه زدن تنظیمات حساب، به دنبال پیاده رو در آمازون.
 • پیاده رو را در آمازون بچرخانید خاموش اگر نمی خواهید شرکت کنید.

5- افرادی را که می توانند شما را با نمایش اکو ببینند و بشنوند کنترل کنید

من همه خواهر و برادرهای خود آمازون اکو شو را خریداری کردم تا هر وقت خواستند از تبریک گفتن به مادر خودداری کنم. این یکی از بهترین ویژگی های Echo است ، اما بلندگو یا نمایشگر هر دو جهت را دنبال می کند.

پس از 10 ثانیه تأخیر شخصی می توانست آنچه را که در اتاق اتفاق می افتد مشاهده یا گوش دهد. هرگز نمی دانید چه کسی ممکن است به طور غیر منتظره ظاهر شود مگر اینکه تنظیمات خود را تنظیم کنید.

ابتدا دوباره بررسی کنید سازمان بهداشت جهانی شما موافقت کرده اید که انصراف دهید:

 • برنامه الکسا را ​​روی تلفن خود باز کنید.
 • ضربه زدن برقراری ارتباط در پایین صفحه و در این صفحه ، روی نماد مخاطب در بالا سمت راست ضربه بزنید.
 • از طریق مخاطبین خود پیمایش کنید و مطمئن شوید اجازه ورود دهید فقط برای افراد مناسب گنجانده شده است.

سپس مجوزها را برای هر یک از دستگاه های خود تنظیم کنید. شاید شما با گنجاندن این ویژگی در آشپزخانه کاملاً خوب باشید ، اما در اتاق خواب اینگونه نیست.

 • در برنامه الکسا ، را انتخاب کنید تنظیمات> تنظیمات دستگاه و دستگاهی را که می خواهید با آن از Drop In استفاده کنید ، انتخاب کنید.
 • ضربه زدن ارتباطات، سپس انتخاب کنید من بازدید می کنم. فقط از مخاطبین مجاز یا فقط از خانواده خود انتخاب کنید.
 • اگر می خواهید Drop In را به طور کامل غیرفعال کنید ، برنامه الکسا را ​​در تلفن خود باز کنید و مراحل بالا را برای هر یک از دستگاه های Echo خود دنبال کنید. وقتی به صفحه Drop In برای هر دستگاه Echo رسیدید ، را انتخاب کنید خاموش.

آیا در مورد POKEY WI-FI ، س FORالاتی برای تلفن های هوشمند یا کسب و کار آنلاین که سودآوری دارد ، سوالی دارید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من دیدن کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر