اسانس ها به تعادل هورمون های استروژن، تیروئید، کورتیزول، پروژسترون و تستوسترون کمک می کنند. داروسازی باریج اسانس با توجه به نقش خود در تامین سلامت عموم جامعه به خصوص بانوان ایرانی محصولی با کیفیت با استانداردهای جهانی تولید نموده که به بانوان کمک میکند تا با استفاده از این محصول زندگی با کیفیتتری را تجربه نمایند. اسانس های مصرفی در صنعت شیرینی سازی از دارای دوز و یا مقداری بالایی می باشند همچنین از اسانس های پودری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد تا به کیفیت نهایی شیرینی ها خرید اسانس های معطر صدمه وارد نکند.

1. اولین دسته عطر یا اسانس معطر خالص هست که 50 تا 90 درصد دارای اسانس خالص می باشد و به صورت روغن معطر و با اسم اسانس یا عطر خالص توزیع می گردد. 7. دسته آخر عطر با غلظت ادوفرش که بین 1 تا 3 درصد از اسانس یا عطر خالص می باشد و بر روی عطر با عنوان eau de fraiche مشخص می شود.این غلظت اسانس برای بادی اسپلش ها و افترشیو ها می باشد. 5. دسته پنجم : عطر با غلظت ادوتویلت (EdT) که بین 5 تا 15 درصد از اسانس یا عطر خالص برخوردار است و بر روی عطر با عنوان eau de toilette مشخص می شود و سازمان عطرسازی جهان (ایفرا) غلظت معمول را 10 درصد اعلام نموده است.

2. دومین دسته اسانس با غلظت پرفیوم که 15 تا 40 درصد از آن اسانس یا عطر خالص است و دارای برچسب با عنوان parfum ، perfume و یا extrait de parfum هست و سازمان عطر سازی جهان (ایفرا) غلظت استاندارد را 20 درصد اعلام کرده است. کلمه اسانس را کلا به روغن های معطر میگویند و کلمه ی عطر به هر نوعی از روغن های ، ادوپرفیوم ها ، معطر ، ادوتویلت ها ، ادکلن ها و یا هر ماده معطری میگویند. به این روغن ها ، روغن های اساسی عطر میگویند.

اسانس ها در تولید انواع کپسول ها و پمادها کاربرد دارند. 2-استفاده از اسانس میوه و دیگر انواع اسانس ها، باعث تقویت ایمنی بدن در مقابل ویروس ها و باکتری ها می شود و بنابراین توان مبارزه با بسیاری از عفونت ها را به بدن می دهد. معرفی طرح توجیهی تولید شیره انگور محصول طرح حاضر شیره انگور می باشد که از که از تغلیط انواع انگور به… 1. روش مصنوعی: در حال حاضر به دلیل آسان بودن و مقرون به صرفه بودن روش مصنوعی اکثر شرکت های تولید کننده این روش را انتخاب کرده اند. از متداول ترین این روش ها، روش تقطیر با آب است که از قدیم مرسوم بوده و با پیشرفت فناوری دستگاه هایی طراحی شده اند که با استفاده از این روش اسانس هر نوع گیاهی را استخراج می کنند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید اسانس طبیعی نعناع لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر