سطل / کلاه بونی

در حالی که من هر دو املای این کلمه را در بسیاری از کاتالوگ‌ها و سایت‌های اینترنتی مختلف دیده‌ام، به نظر می‌رسد که رایج‌تر و مناسب‌تر تغییر «boonie» است. این سبک، که در اصل در جنگ ویتنام رایج شد، اغلب از پنبه / پارچه جناغی / پلی استر / بوم تشکیل شده است و یک کلاه لبه پهن نرم است که می توان آن را جمع کرد و به راحتی بسته بندی کرد. دارای یک تاج صاف در بالا، یک لبه فلاپی پهن، یک بند چانه، و گاهی اوقات دارای حلقه های دوخته شده در اطراف تاج برای قرار دادن قطعات کوچک دنده است. رایج ترین اندازه لبه برای این کلاه بین 2.5 تا 3.5 اینچ است.

 

اکنون خرید کنید

کلاه زنگی

کلاه زنگی

کلوش در سال های اخیر به یک سبک بسیار محبوب تبدیل شده است و در هر متریالی تولید می شود. این یک استایل به شکل زنگ نزدیک است که در بالا گرد است و اغلب در پایین کمی شل می شود. معمولاً در اطراف تاج تزئین می شود.

 

اکنون خرید کنید

کلاه اردک

کلاه اردک

کلاه Duckbill یکی دیگر از تغییرات جدیدتر است و یک سبک ترکیبی بین کلاه Ivy و Ascot است. معمولاً دارای قسمت بالایی گردتر به سمت عقب است که در جلو به یک منحنی شیب دار اغراق آمیز به سمت پایین ختم می شود که با صورتحساب شیب دار رو به بالا مطابقت دارد. این شکلی را تشکیل می دهد که به نظر می رسد شبیه منقار اردک است که نام آن را به این سبک می دهد.

 

اکنون خرید کنید

کلاه جذاب

کلاه های جذاب

پس از عروسی سلطنتی، مجذوب کننده بازگشت بزرگی داشت و تامین کنندگان نتوانستند به اندازه کافی سریع آنها را تولید کنند. Fascinator کلاهی به سبک پیشانی بند است که می تواند به سادگی یک پاپیون در بالای سربند یا به اندازه دلخواه پرزکت و بزرگ باشد. آنها را می توان به عنوان “کلاه کوکتل” نیز توصیف کرد، اما وجه تمایز اصلی آنها این است که یا با هدبند پوشیده می شوند یا روی موها کوتاه می شوند.

 

اکنون خرید کنید

کلاه فدورا

کلاه فدورا

خسیس – کلاسیک – فدورا یک اصطلاح گسترده است که انواع تاج و اشکال لبه را در بر می گیرد. این ظاهر کلاسیک خوب است، توانایی مناسب برای طیف گسترده ای از افراد، و بسیاری از افراد مشهور با پوشیدن آن تنها به جذابیت می افزاید. مشخصه آن لبه کوتاه تا متوسط است که در پشت به سمت بالا حرکت می کند. قسمت جلویی را می‌توان به سمت بالا یا پایین برگرداند و سبک‌هایی که به شما امکان انجام هر دوی این موارد را می‌دهند، لبه‌های محکم می‌گویند. همچنین ببینید: Trilby

 

اکنون خرید کنید

کلاه ساخته شده

انجام داد

فاس یک سبک شگفت آور محبوب است و می تواند ریشه های خود را در فس، مراکش داشته باشد. اخیراً به لطف برنامه تلویزیونی “Dr. سازمان بهداشت جهانی”. بیشتر به رنگ قرمز دیده می شود، به شکل استوانه ای باریک است که معمولاً یک منگوله در قسمت بالایی دارد.

 

اکنون خرید کنید

کلاه نصب شده

نصب شده

اصطلاح “کلاه های نصب شده” به کلاه های بیس بال اطلاق می شود که معمولاً با افزایش 1/8 اینچی برای اندازه دقیق اندازه گیری می شوند. معمولاً توسط MLB پوشیده می شود.

 

اکنون خرید کنید

کلاه قمارباز

کلاه قمار

سبک Gambler دارای لبه متوسط تا پهن در حدود 3 اینچ است که معمولاً یا لبه‌ای محکم به سمت بالا در اطراف لبه‌ها دارد یا فقط در کناره‌های آن کمی حالت غربی رو به بالا دارد. وقتی از پهلو به آن نگاه می کنیم، نمای صاف تری دارد و تقریباً از هر ماده ای ساخته شده است. یک ویژگی متمایز که کلاه Gambler را مشخص می کند تاج بیضی شکل بزرگ است. بیشتر آنها فقط در وسط گرد هستند، اما می توان یک نیشگون گرفتن جزئی در مرکز نیز شبیه به سبک Optimo پیدا کرد.

 

اکنون خرید کنید

هامبورگ دارد

کلاه هامبورگ

کلاه هومبورگ یک سبک جالب است که این روزها زیاد دیده نمی شود. شکل کلی کلاه بیضی است، با لبه‌ای رو به بالا در اطراف لبه کلاه و به طور کلی دو طرف آن خمیده است. ویژگی اصلی کلاه تاج فرورفتگی وسط است. همانطور که در فیلم آل پاچینو دیده شد به آن کلاه پدرخوانده نیز گفته می شود.

 

اکنون خرید کنید

کلاه پیچک

کلاه پیچک / کلاه تخت

کلاه پیچک و کلاه تخت یک سبک متمایز است که در بین جوانان شیک پوش و مد روز در حال افزایش است. کلاه پیچک با نیمرخ کم با رویه کمی گرد که تا جلوی کلاه امتداد دارد و به منقار دوخته می شود متمایز می شود. گاهی اوقات اسکناس برای ظاهری متفاوت کمی برجسته می شود، در حالی که برخی اوقات تاج و اسکناس کاملاً مطابقت دارند. آنها می توانند از هر ماده ای ساخته شوند اما اغلب از پشم، پنبه یا پلی استر ساخته می شوند. این کلاه به این دلیل است که وقتی روی میز قرار می گیرد و پشت آن زیر آن تا شده باشد، کاملاً صاف می شود.

ایندکسر