اگر این ویژگی ها را روشن کنید ، Apple Watch شما می تواند جان شما را نجات دهد


من دیگر از دیدن داستان هایی از افرادی که می گویند اپل واچ جان آنها را نجات داد تعجب نمی کنم. از تشخیص سقوط تا نظارت بر ضربان قلب ، این قطعه کوچک از فناوری می تواند مسائلی را حل کند که می تواند بدون توجه به عواقب وخیم مورد توجه قرار گیرد.

البته ، باید مطمئن شوید که سایر ابزارهای شما آماده کمک به شما در مواقع ضروری هستند. برای تنظیمات داخلی تلفن که تماس با 911 را آسان تر می کند ، دیگران را از شرایط پزشکی مطلع می کند یا موارد دیگر ضربه بزنید یا کلیک کنید.

سیگنال ها همچنین می توانند راه زیادی را پیش ببرند. روی اعلان هایی که می توانید روشن کنید ضربه بزنید یا کلیک کنید تا زندگی راحت تر و امن تر شود.

اکنون Apple Watch خود را تهیه کرده و اجازه دهید ویژگی های بهداشتی اجباری را تنظیم کنیم.

ابتدا برنامه Health را راه اندازی کنید

Apple Watch شما همزمان با iPhone شما کار می کند ، بنابراین باید از آنجا شروع کنید. برنامه Health به شما امکان می دهد جزئیات مربوط به بدن خود مانند قد ، وزن و گروه خونی را وارد کنید. چندین گزینه دیگر نیز وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کرده یا آنها را رد کنید. در اینجا نحوه دسترسی به آن آمده است:

 • بازش کن برنامه بهداشتیبه
 • خود را انتخاب کنید عکس پروفایل در گوشه بالا سمت راست
 • بر روی کلیک کنید جزئیات سلامتی
 • مشخصات خود را وارد کنید

ضربان قلب خود را بررسی کنید

اگرچه اپل واچ شما به شما یک ضربان قلب کامل نمی دهد ، اما می تواند یک امتیاز نزدیک به شما بدهد. برای بررسی ، باز کنید برنامه ضربان قلب در Apple Watch شما ضربان قلب فعلی ، میزان استراحت و سرعت متوسط ​​راه رفتن را مشاهده خواهید کرد.

در حالی که ساعت شما روشن است ، ضربان قلب شما را به طور منظم کنترل می کند و داده ها را ثبت می کند.

اگر می خواهید ضربان قلب قبلی را ببینید ، را فشار دهید پیکان در گوشه بالا سمت چپ از برنامه

مدیرعامل اپل ، تیم کوک ، جلوی صفحه ای ایستاده که برنامه های موجود برای Apple Watch را در یک سخنرانی در مقر اصلی اپل در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، 16 اکتبر 2014 نشان می دهد.

تیم کوک ، مدیرعامل اپل ، جلوی صفحه ای ایستاده که برنامه های موجود برای Apple Watch را در یک سخنرانی در مقر اپل در کوپرتینو ، کالیفرنیا ، 16 اکتبر 2014 نشان می دهد.
(رویترز / رابرت گالبرایت)

ذخیره GOOGLE یا Gmail کامل؟ روشهای آسان برای انتشار سریع فضا

الکتروکاردیوگرام انجام دهید

با Apple Watch Series 4 یا بالاتر می توانید نوار قلب ، نوار قلب یا نوار قلب را انجام دهید. این تست زمان و قدرت ضربان قلب را ثبت می کند. پزشکان اغلب از این آزمایشات برای بررسی بی نظمی ها استفاده می کنند.

نکته مهم: این ویژگی جایگزین مراجعه به پزشک نمی شود. در صورت احساس ناراحتی یا مشاهده تغییر در ضربان قلب یا سایر جنبه های سلامت خود ، همیشه با پزشک مشورت کنید.

حتما بخوانید:
خرید تشک - قیمت آنلاین انواع تشک ، خوشخواب طبی - آکسون

ابتدا باید برنامه ECG را نصب و راه اندازی کنید. اینگونه است:

 • بازش کن برنامه بهداشتی روی iPhone شما
 • ضربه زدن بخش نمای کلی، سپس ضربه بزنید قلب > نوار قلب (نوار قلب) > یک برنامه ECG تنظیم کنیدبه
 • پس از اتمام راه اندازی ، باز کنید برنامه نوار قلببه

اگر هنوز برنامه Apple Watch را نمی بینید ، آن را باز کنید تماشای برنامه روی iPhone خود ضربه بزنید قلببه در بخش ECG ، روی ضربه بزنید نصب.

نحوه انجام نوار قلب:

 • مطمئن شوید که Apple Watch شما روی مچ دست شما در برنامه Apple Watch انتخاب شده است. برای بررسی ، باز کنید برنامه Apple Watch، ضربه زدن برگه ساعت من، سپس برو به جمع > جهت گیری تماشا کنیدبه
 • بازش کن برنامه نوار قلب روی ساعت شما
 • دستان خود را روی میز یا روی دامن خود قرار دهید.
 • انگشت خود را بر خلاف جهت عقربه های ساعت روی آن نگه دارید تاج دیجیتال (صفحه کوچک در کنار ساعت). در طول جلسه نیازی به فشار دادن Digital Crown ندارید.
 • صبر کن. ضبط 30 ثانیه طول می کشد. در پایان پرونده ، طبقه بندی دریافت خواهید کرد. سپس می توانید ضربه بزنید علائم را اضافه کنید و علائم خود را انتخاب کنید
 • ضربه زدن صرفه جویی برای مشاهده علائم ، سپس ضربه بزنید انجام شدهبه

تشخیص سقوط

یک جستجوی سریع انجام دهید و خواهید دید که این ویژگی چند نفر را نجات داده است. پس از روشن شدن ، اگر ساعت قطره ای را تشخیص دهد ، می تواند با خدمات اورژانس تماس گرفته و به شما کمک کند. برای راه اندازی آن:

 • بازش کن تماشای برنامهبه
 • تند به پایین بکشیدبه
 • انتخاب کنید SOS فوریبه
 • برای فعال کردن کلید را لمس کنید تشخیص سقوطبه

اکنون که عملکرد تشخیص سقوط فعال شده است ، در صورت زمین خوردن زنگ خطر به صدا در می آید. در صورت عدم پاسخگویی ، اپل با خدمات اضطراری تماس می گیرد.

APPLE EXEC می گوید پس از گرفتن سکسیسم در سایر مسائل در محل کار ، سال می شود

یک شماره شناسایی پزشکی تعیین کنید

همه باید این قدم را بردارند. می توانید شناسه پزشکی خود را در برنامه iPhone Health ایجاد کرده و روی ساعت خود ذخیره کنید. بازش کن برنامه بهداشتیو ضربه بزنید امکان شناسایی پزشکیبه در موارد اضطراری می توانید سابقه پزشکی گذشته ، آلرژی ، داروها و سایر جزئیات خود را اضافه کنید.

سنسور اکسیژن خون

اگر Apple Watch Series 6 دارید ، می توانید سطح اکسیژن خون خود را کنترل کنید. این ساعت دارای اکسی متر داخلی است تا به شما اطلاع دهد که آیا مقدار مناسبی از اکسیژن در خون شما در گردش است یا خیر. در صورت بروز هرگونه مشکل تنفسی ، از این روش به جای پزشک استفاده نکنید.

هنگام نظارت بر سطح اکسیژن خون خود ، باید عددی بین 95 تا 100 را مشاهده کنید. اگر میزان کمتری از این میزان دریافت کردید ، با پزشک خود تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
آشنایی با ظروف مسی ، نگهداری، فواید و مضررات

برای تنظیم این:

 • بازش کن برنامه بهداشتی روی iPhone شما
 • ضربه زدن بخش نمای کلی، سپس ضربه بزنید تنفسی > اکسیژن خون > اکسیژن موجود در خون را تنظیم کنیدبه
 • پس از اتمام راه اندازی ، باز کنید کاربرد اکسیژن خون در Apple Watch شما

برای اندازه گیری اکسیژن خون:

 • مطمئن شوید ساعت شما محکم است اما هنوز راحت است.
 • بازش کن کاربرد اکسیژن خون در Apple Watch شما
 • حرکت نکن. مچ دست خود را راست ، در جهت عقربه های ساعت نگه دارید.
 • ضربه زدن شروع کنیدبه دست خود را به مدت 15 ثانیه ثابت نگه دارید. در پایان اندازه گیری ، نتایج را دریافت خواهید کرد.
 • ضربه زدن انجام شدهبه

نکته مثبت: او فوت کرد. سپس آن را به یک ربات چت هوش مصنوعی تبدیل کرد.

پادکست من “Kim Commando Explains” را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود ببینید.

هنگامی که یک فاجعه رخ داد ، جاشوا باربو تصمیم گرفت با از دست دادن دوست دخترش با ایجاد یک چت بات بر اساس شخصیت او مقابله کند. در این پادکست ، من با او و همچنین توسعه دهنده هوش مصنوعی جیسون روهر ، که برنامه ای را ایجاد کرد که می توانید با استفاده از آن ، چت بات های سفارشی خود را تنها با 5 دلار ایجاد کنید ، ایجاد کرد ، این در عین حال ترسناک و اعتیاد آور است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پادکست را در اینجا یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید گوش دهید. فقط به دنبال نام خانوادگی من “Komando” باشید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا آن را در ایستگاه رادیویی محلی خود بیابید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان شریک آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

با آخرین فناوری در The Kim Komando Show ، بزرگترین برنامه رادیویی آخر هفته کشور آشنا شوید. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، روزنامه های رایگان و موارد دیگر. از وب سایت او در Komando.com دیدن کنید.


منبع: router-news.ir