این سرویس رایگان عالی از طرف Google باعث توقف آزار دهنده های تلفن همراه می شود و شماره تلفن دوم را به شما می دهد


واقعیت جالب: دو مورد از محبوب ترین نکات در وب سایت من در طول این سال ها در مورد مسدود کردن شماره شما و فاش کردن هویت شماره های مسدود شده یا عجیب و غریب با شما است.

من کنجکاوی را درک می کنم. نیست همیشه robocaler که از شماره ای که تشخیص نمی دهید با شما تماس می گیرد. برای چهار روش یافتن شماره تلفن همراه خود به صورت آنلاین ، ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

اگر می خواهید شماره خود را مسدود کنید (و باید!) ، برای انجام مراحل موقت و دائمی برای انجام کار ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. این کمی بازدارنده شناخته شده است.

هرچه تعداد شما گسترده تر باشد ، در برابر هکرها و سایر بازیگران بد آسیب پذیرتر خواهید بود. شماره تلفن ثانویه از موارد اصلی شما محافظت می کند ، اما می تواند کارهای بیشتری انجام دهد.

تعمیرات فنی 5 دقیقه ای: در نهایت سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید

ابتدا شماره جدید رایگان خود را دریافت کنید

وقتی شماره تلفن جدیدی دریافت می کنید ، شماره قدیمی شما فقط در هوا از بین نمی رود. اگر به چیزی مربوط به شماره خود فکر کنید این ترسناک است. برای دیدن اینکه شخص دیگری که آن را لمس می کند چگونه می تواند حریم خصوصی شما را به خطر بیاندازد ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

Google Voice یک سرویس رایگان است که به شما شماره تلفنی می دهد تا هر طور که دوست دارید برای تماس های تلفنی داخلی ، بین المللی ، پیام های متنی و پیام های صوتی از آن استفاده کنید. Google Voice برای iOS ، Android و رایانه شما در دسترس است. برای شروع فقط یک حساب Google نیاز دارید.

 • برنامه iOS یا Android را بارگیری کنید یا به voice.google.com/u/0/signup بروید تا آن را برای رایانه خود دریافت کنید.
 • سپس وارد حساب Google خود شوید.
 • شرایط را مرور کرده و به مرحله بعدی بروید.
 • یک شماره تلفن از لیست انتخاب کنید. می توانید براساس شهر یا کد منطقه جستجو کنید.
 • شماره را بررسی کرده و یک شماره تلفن وارد کنید تا به حساب Voice خود متصل شوید.
 • برای وارد کردن مرحله بعدی یک کد شش رقمی دریافت خواهید کرد. انجام شده!

اکنون زمان آن فرا رسیده است که خود را در چگونگی توانایی غرق کنید استفاده کنید این شماره.

1. در صورت تغییر شماره قدیمی خود را ذخیره کنید

بیایید بگوییم شما باید ارائه دهنده خدمات خود را تغییر دهید زیرا در حال انتقال به یک کشور یا کشور جدید هستید. شاید جای دیگری معامله بهتری پیدا کرده باشید. احتمالاً می خواهید شماره تلفن قدیمی خود را حفظ کنید ، درست است؟ خبر خوب این است که احتمالاً می توانید آن را با پرداخت 20 دلار به Google Voice منتقل کنید.

هر ارائه دهنده یا شماره تلفن واجد شرایط نیست ، اما می توانید امتحان کنید. شما به شماره حساب و پین خود نیاز دارید تا اطلاعات حساب صورتحساب شما راحت باشد.

 • Google Voice را باز کنید و کلیک کنید نماد منوی همبرگر. قابل اعتماد و متخصص Google Voice به ارث رسیده است، سپس کلیک کنید تنظیمات نماد چرخ دنده رفتن به تنظیمات.
 • انتخاب کنید تلفن ها بخش ، پس تغییر / بندر به شماره تلفن شما
 • انتخاب کنید می خواهم از شماره موبایل خود استفاده کنم و دستورالعمل های روی صفحه را برای تنظیم و پرداخت آن دنبال کنید.
حتما بخوانید:
ردیابی گوشی از طریق شماره تلفن - Xspy

استاکرها و خزنده ها می توانند صدمات زیادی با شماره شما وارد کنند. برای برداشتن مرحله ، اگر شخصی شما را به صورت آنلاین اذیت و آزار می کند ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

2. تماس های خاص را مستقیماً به پست صوتی ارسال کنید

شما باید با یک شخص خاص صحبت کنید ، اما نمی خواهید آنها شماره واقعی شما را داشته باشند. وقتی نمی خواهید شخصی را مستقیماً مسدود کنید ، می توانید او را از طریق پست صوتی ارسال کنید.

برای همه تماس های ورودی می توانید همین کار را با Google Voice انجام دهید. این هوشمند است وقتی شما از این شماره دوم به عنوان مشعلی استفاده می کنید که واقعاً قصد برقراری تماس با آن را ندارید. در اینجا نحوه انجام این کار در رایانه شما آمده است:

 • Google Voice را باز کنید و کلیک کنید تنظیمات نماد چرخ دنده.
 • کلیک تماس.
 • دستگاه های خود را در زیر خاموش کنید تماس های دریافتی.
 • شماره های مرتبط خود را در زیر خاموش کنید حمل و نقل تماس بگیرید.

در اینجا نحوه ارسال تماس های پست صوتی از طریق تلفن وجود دارد.

 • برنامه Voice را باز کنید و روی ضربه بزنید نماد منوی همبرگر، سپس تنظیمات.
 • ضربه زدن دستگاه ها و شماره ها.
 • ضربه زدن نماد X را حذف کنید، سپس برداشتن به دستگاهها و شماره های مرتبط

بعضی اوقات جواب این است: “اذیتم نکن”. برای تنظیم مراحل در iPhone یا Android خود ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

گرین والد: چه کسی و تکنیک های بزرگ “به طرز غیرعادی” “کتاب اداری” تعریف فاشیسم “را علیه ادعا می کنند

3. روشی مطمئن برای ارائه اطلاعات تماس خود با غریبه ها

وقتی یکی از آشنایان اجتماعی یا شغلی جدید از شما شماره تلفن خود را می خواهد ، آن را می دهید. شاید در کارت ویزیت شما باشد. هنگام ثبت نام در یک حساب جدید یا می خواهید چیزی را به صورت آنلاین بفروشید ، همین اتفاق می افتد.

فقط یک بازیگر بد می تواند به شماره شما برسد و زندگی شما را بدتر کند. تماس های اسپم و روبو می توانند از طریق تماس های تلفنی یا پیام های متنی انجام شوند. یک هکر می تواند با استفاده از شماره تلفن شما به یکی از حسابهای شما وارد شود و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند. شماره تلفن مشعل خطر را به حداقل می رساند.

این مرحله ساده است. به جای انتشار شماره واقعی خود ، شماره را به Google Voice منتقل کنید.

4- برای سر و کار شغلی یا جانبی خود تلاش کنید

روش های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارد. ابزارهای قدیمی دراز کشیده اند؟ برای راهنمایی در مورد فروش فناوری خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

خواه صدای سر و صدا باشد و یا تجارت کاملی که می خواهید شروع کنید ، به یک شماره تلفن احتیاج دارید. مشکل این است که شما هرگز نخواهید فهمید چه کسی تماس می گیرد. فراتر از مشتری قانونی ، افراد عجیب و غریب را وادار خواهید کرد که سوالات عجیبی بپرسند.

تحویل به بانک: 20 روش کسب درآمد آنلاین که هرکسی می تواند کسب کند

حتما بخوانید:
5- آیا عمل لیفت شقیقه درد دارد؟

5. ضبط تماس (به شرط قانونی بودن)

Google Voice به شما امکان ضبط مکالمات را نیز می دهد. در هنگام نیاز به ضبط مکالمه ، آسان تر از یادداشت برداری است. قبل از ضبط مکالمه حتما قوانین محلی را بررسی کنید. در برخی از ایالت ها ، شما باید قبل از رسیدن به سابقه ، رضایت همه افراد درگیر را کسب کنید.

نحوه ضبط تماس در Google Voice در رایانه شما:

 • به voice.google.com بروید و کلیک کنید تنظیمات نماد چرخ دنده.
 • کلیک تماس.
 • روشن کن گزینه های تماس ورودی.
 • در طول تماس ، روی ضربه بزنید 4 برای شروع ضبط از شروع ضبط به همه شرکت کنندگان در مکالمه اطلاع داده می شود.
 • ضربه زدن 4 دوباره برای جلوگیری از ضبط. به همه شرکت کنندگان اطلاع داده خواهد شد.

در اینجا نحوه تنظیم ضبط تلفن خود آورده شده است:

 • برنامه Voice را باز کنید و روی ضربه بزنید نماد منوی همبرگر، سپس ضربه بزنید تنظیمات.
 • روشن کن گزینه های تماس ورودی تحت تماس
 • ضربه زدن 4 برای شروع ضبط در هنگام مکالمه از شروع ضبط به همه شرکت کنندگان در مکالمه اطلاع داده می شود.
 • ضربه زدن 4 دوباره برای جلوگیری از ضبط. به همه شرکت کنندگان اطلاع داده خواهد شد.

نکته پاداش: زنی مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته است. چگونه آن را پیدا کردیم

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پادکست Kim Commando توضیحات من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود بررسی کنید.

زنی برای کمک به یک غریبه بدخواه که در کمین هر حرکت دخترش است ، با نمایش رادیویی ملی من تماس گرفت. با گذشت زمان ، سو abuse استفاده افزایش می یابد. این خزیدن تمام خانواده او را هدف قرار داده است ، حتی عکس های مادر را در سایت های دوست یابی پر مخاطره قرار می دهد. گوش کنید و بیاموزید که چگونه استاکر را ماسک زدیم!

برای شنیدن اینکه چگونه یک تعقیب کننده زندگی خود را انجام داده و برای فهمیدن اینکه کیست ، اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، اینجا را بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است با کلیک بر روی پیوندهای خرید ، شما از تحقیقات من پشتیبانی می کنید. من به عنوان یک کارمند آمازون ، کمیسیون خریدهای واجد شرایط را بدست می آورم. من فقط محصولاتی را که به آنها اعتقاد دارم توصیه می کنم.

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme