[ad_1]

دستیارهای صوتی نحوه تعامل ما با فناوری را تغییر داده اند. چرا وقتی آلکسا می تواند این کار را برای شما انجام دهد ، هشدار دستی تنظیم کنید؟ سیری می تواند ایمیل های شما را وارد کند.

آیا می خواهید بیشتر از Amazon Echo خود بهره مند شوید؟ برای ترفندهای جدید ، مانند استفاده از Echo خود به عنوان بلندگو ، برای یافتن شراب مناسب برای جفت شدن با یک ظرف خاص ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. سیری چطور؟ برای میانبرهای مورد علاقه من در Siri ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

همه اینها خوب و خوب است – برای سومین بار متوالی دستیار هوش مصنوعی شما گیج می شود و ناامید می شوید.

اگر برای رسیدن به دستیار صوتی خود مشکل داشته اید ، در اینجا چگونگی درک بهتر الکسا ، سیری و دستیار Google ارائه شده است.

با الکسا ، گوگل یا سیری صحبت کنید گویی که با یک دوست صحبت می کنید. (iStock)

با الکسا ، گوگل یا سیری صحبت کنید گویی که با یک دوست صحبت می کنید. (iStock)

1. لحن خود را تماشا کنید

شما احتمالاً فیلم های ویروسی از جیغ زدن مردم هنگام الکسا یا دستیار گوگل را دیده اید که برای اولین بار شکست می خورند. گرچه بیان ناراحتی شما از این طریق وسوسه انگیز است ، اما فریاد هر دستیار صوتی باعث می شود حتی کمتر فهمیده شود.

برای دستیابی به نتایج مطلوب ، در حجم نرمال صحبت کنید. با الکسا ، گوگل یا سیری صحبت کنید گویی که با یک دوست صحبت می کنید.

2. میکروفون را مسدود نکنید

شما از سیری س askالی می پرسید و جوابی نمی گیرید. با کمال تعجب ، انگشت شست شما میکروفن را مسدود می کند. اگر دستیار صوتی شما نمی تواند شما را بشنود ، مطمئن شوید که مشکل شما نیستید.

با دستیار Google و آمازون الکسا ، شما نیاز به مجوز مناسب دارید. آمازون حداقل هشت اینچ فضای اطراف دستگاه Echo شما را ارائه می دهد. این همیشه ممکن نیست ، اما اتاق تنفس کوچک به او کمک می کند تا کلمات شما را با دقت بیشتری انتخاب کند.

دستگاه های اکو آمازون. (رویترز)

دستگاه های اکو آمازون. (رویترز)

3. طبیعی رفتار کنید

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که با دستیار صوتی رباتیک صحبت می کنید؟ درک شده شما فکر می کنید چون شما با یک ربات صحبت می کنید ، باید شبیه یک ربات باشید. اما هوش مصنوعی امروز ، درک گفتار منظم انسان است.

مانند یک فرد عادی صحبت کنید و دستیار صوتی شما بهترین پاسخ را می دهد. به جای “الکسا ، زنگ 7!” بگویید ، “الکسا ، زنگ ساعت را 7 صبح تنظیم کنید.”

4- برای اعضای مختلف خانواده نمایه ایجاد کنید

شما می توانید الکسا آمازون را آموزش دهید تا حداکثر شش نفر را تشخیص دهد. در صورت داشتن اعضای خانواده با لهجه های خارجی یا فرزندان با سطح رشد زبان ، این توصیه می تواند مفید باشد. این یک فرآیند آسان است و شما می توانید به الکسا اجازه دهید به آرامی با صداهای مختلف سازگار شود.

در اینجا نحوه تنظیم حساب های الکسا آمده است:

 • برنامه الکسا را ​​باز کنید.
 • ضربه زدن | بیشتر > تنظیمات.
 • انتخاب کنید مشخصات شما.
 • کنار Voice را انتخاب کنید ايجاد كردن.
 • انتخاب کنید ادامه دادن.

همچنین می توانید سیری را آموزش دهید تا صدای شما را تشخیص دهد. اگر لهجه دارید یا سریع صحبت می کنید این قدم اضافی را بردارید. احتمالاً هنگام راه اندازی تلفن خود این کار را انجام داده اید ، اما اگر با سیری کنار نمی آیید دوباره امتحان کنید.

 • باز کن تنظیمات روی آیفون
 • کلیک کنید سیری و جستجو.
 • تغییر کلید برای گوش دادن به “Hey Siri” بر.
 • مراحل آموزش صفحه را به اتمام برسانید تا Siri را تشخیص دهد تا صدای شما را تشخیص دهد.

همچنین می توانید سیری را بیاموزید که چگونه نام افراد زندگی خود را تلفظ کند تا بتوانید فرد مناسب را صدا کنید. اگر سیری نام اشتباهی را گفت ، بگویید “شما اشتباه گفتید” تا دستیار هوشمند را مستقیم تنظیم کنید.

Google Home Hub یکی از دستگاه های این شرکت است که توسط Google Assistant ارائه می شود. (AP)

Google Home Hub یکی از دستگاه های این شرکت است که توسط Google Assistant ارائه می شود. (AP)

دستیار Google ویژگی مشابهی به نام Voice Match دارد. برای تشخیص دقیق دستورات خود می توانید دستیار Google را بیاموزید.

 • برنامه Google Home را باز کنید.
 • مال خودت را لمس کن عکس پروفایل یا حروف اول.
 • سر به تنظیمات دستیار > تطبیق صدا.
 • روی افزودن دستگاه کلیک کنید.
 • از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید.

با این 5 ترفند مفید حتی بیشتر از دستیار Google بهره مند شوید.

5. دستیار هوشمند خود را هوشمندتر کنید

غالباً الکسا ، دستیار Google یا سیری درباره آنچه شما گفتید توضیحاتی را می خواهند. این می تواند آزار دهنده باشد ، اما پاسخ ها به شما کمک می کند هوش مصنوعی را بشناسد تا شما را بهتر بشناسد.

هنگامی که شما برای روشن کردن آنچه در وهله اول پاسخ می دهید ، به دستیار باهوش شما نشان می دهد که چگونه در آینده بهتر عمل کند. هر توضیحی که می دهید ، فناوری هوش مصنوعی شما به خاطر می آورد و سازگار می شود و باعث می شود دفعه بعدی تکرار نشود.

با این حال ، برخی از سوالات و تنظیمات وجود دارد که ممکن است ارزش آزار دهنده را داشته باشد. برای تنظیم 5 تنظیمات اکو آزار دهنده را لمس کنید یا کلیک کنید.

نکته پاداش: چگونه بزوس ، ماسک و بافت برای همه صاحبان خانه مالیات و پاداش فدرال پرداخت نمی کنند

پادکست من “Kim Commando توضیح می دهد” را ببینید سیب، Google Podcastsیا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود را.

ProPublica اطلاعاتی را از سازمان امور مالیاتی دریافت کرده است که نشان می دهد چگونه میلیاردرهایی مانند جف بزوس ، ایلان ماسک و وارن بافت در مقایسه با ثروت هنگفت خود مالیات بر درآمد کمی پرداخت می کنند – گاهی اوقات هیچ چیز. من با یک حسابدار باتجربه مالیاتی نشسته ام که با مشتریان ثروتمندی کار می کند تا قاشق را بگیرد. ما همچنین در مورد اعتبارات مالیاتی ویژه برای کاهش مالیات شما صحبت کردیم.

برای گوش دادن به این پادکست 30 دقیقه ای اکنون ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه سالاتی دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. می توانید The را گوش دهید یا تماشا کنید کیم کماندو شاو در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود قرار دهید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر