[ad_1]

شرکت امنیت سایبری Digital Shadows در یادداشتی که از فاکس نیوز دریافت کرده گفت ، اطلاعات شخصی رای دهندگان ویسکانسین ممکن است خریداری شده و در یک وب سایت جرایم اینترنتی ارسال شده باشد.

گفته می شود که داده ها توسط شخصی در وب سایت “thedonald” خریداری شده است[.]win “و سپس برای هر کسی که به Raidforums دسترسی دارد ، ارسال شده است ، که Digital Shadows آن را به عنوان یک انجمن محبوب جرایم اینترنتی توصیف کرده است.

عنوان Raidforums با عنوان “داده های رأی دهندگان WI و عدم حضور از https://badgervoters.wi.gov/” است.

.  مادیسون ، UI - 03 نوامبر: کارگر نظرسنجی ربکا برند ، در مرکز شهر ، یک ماشین جدول بندی با آرا غایب در سالن ورزشی در دبیرستان سان پریری در 3 نوامبر 2020 در سان پریر ، ویسکانسین ارسال می کند.  کل سالن ورزشی به شمارش آرا missing مفقود شده اختصاص داشت (عکس: اندی مانیس / گتی ایماژ)

. مادیسون ، UI – 03 نوامبر: کارگر نظرسنجی ربکا برند ، در مرکز شهر ، یک برگه رأی با آرای غایب را در سالن ورزشی در دبیرستان Sun Prairie در 3 نوامبر سال 2020 در Sun Prairie ، ویسکانسین ارسال می کند. کل سالن ورزشی به شمارش آرا missing مفقود شده اختصاص داشت (عکس: اندی مانیس / گتی ایماژ)

باند RANSOMWARE در میلیون ها دلار کار می کند

پوستر تدونالد گفت: “من 25،025 دلار باقیمانده اطلاعات کامل رای دهندگان WI را خریداری کردم ، لطفاً آن را در اطراف پخش کنید”[.]سایت برنده.

پایگاه داده شامل نام کامل ، آدرس فیزیکی ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و موارد دیگر است ، Digital Shadows اضافه شده است.

در این بیانیه آمده است: “اطلاعات درز کرده می تواند شرکت کنندگان را تهدید کند که می توانند کمپین های مخربی از جمله حملات زیر آب یا مهندسی اجتماعی را آغاز کنند ، برای ایجاد نفوذ در انتخابات آینده یا ایجاد تقلب در رای دهندگان ، اطلاعات غلطی را گسترش دهند.” یادداشت مطالعه ارسال شده به فاکس نیوز.

ایوان ریگی ، تحلیلگر اطلاعات امنیت سایبری دیجیتال سایه ها در مصاحبه تلفنی گفت ، اگرچه داده های رأی دهندگان در ایالات متحده در دسترس عموم است ، اما این اطلاعات برای افراد خارج از ایالات متحده نیست ، مانند مجرمان سایبری در روسیه.

ریگی ، که تأیید کرد می تواند از لیست کامل سایت بازدید کند ، گفت که یک لیست عظیم مانند آنچه که ادعا شده خریداری شده است می تواند توسط مجرمان برای شخصی سازی ایمیل های فیشینگ یا آزار و اذیت استفاده شود.

ریگی افزود: جنایتکاران علاقه زیادی به این لیست ابراز داشته اند ، این بدان معناست که “آنها احتمالاً از آن برای انجام فعالیت های جنایتکارانه استفاده خواهند کرد”.

از روز چهارشنبه ، این پست بیش از 11،980 رأی موافق و 1،090 نظر برای thedonald دریافت کرده است[.]یک وب سایت برنده شوید.

خرید داده های رأی دهندگان قانونی است. Badgervoters اظهار داشت که “این سایت به شما اجازه می دهد تا … از سیستم ثبت نام رای دهندگان ویسکانسین درخواست داده های رای دهندگان را ایجاد کنید … پیشنهادی دریافت کنید (قیمت تقریبی و تعداد رای دهندگانی که معیارهای درخواست را دارند) “

یک پیشنهاد کامپیوتری که فاکس نیوز از لیست رأی دهندگان کمیسیون انتخابات ویسکانسین برای لیست رأی دهندگان ویسکانسین به علاوه لیست مفقود شده دریافت کرد ، 25000 دلار بود.

همانطور که در وب سایت کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی نشان داده شده است ، دسترسی عمومی به داده های رای دهندگان متفاوت است.

طبق NCSL ، ویسکانسین “برای نظارت عمومی باز است و به صورت الکترونیکی توسط کسی قابل دسترسی است.”

Digital Shadows همچنین پایگاه داده دیگری را که در RaidForums تبلیغ شده است و ادعا می کند حاوی داده های رأی دهندگان برای شهروندان پنسیلوانیا است ، شناسایی کرده است. این پایگاه داده همچنین در “thedonald به اشتراک گذاشته شد[.]برنده شوید “و دارای نام های کامل ، تاریخ تولد و آدرس های فیزیکی بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر