با یک قدم ساده از بهترین هکرهای تلفن جلوگیری کنید


سناتور آنگوس کینگ به عنوان یکی از اعضای کمیته اطلاعات مخفی سنا دلیل دارد که نگران هکرها باشد. در جلسه توجیهی کارمندان امنیتی در سال جاری ، وی گفت که در مورد چگونگی کمک به محافظت از تلفن همراه خود مشاوره ای دریافت کرده است.

مرحله اول: تلفن خود را خاموش کنید.

مرحله دوم: دوباره آن را روشن کنید.

تمام است. در زمان عدم قطعیت گسترده دیجیتالی ، معلوم می شود که قدیمی ترین و ساده ترین راه حل رایانه – خاموش کردن دستگاه و سپس روشن کردن مجدد آن – می تواند مانع سرقت اطلاعات از تلفن های هوشمند توسط هکرها شود.

راه اندازی مجدد منظم تلفن ، جلوی ارتکاب مجرمان سایبری یا شرکت های استخدام جاسوسی را که ویرانی و تردیدهایی در مورد توانایی ما در حفظ امنیت و محرمانه بودن همه اطلاعات در زندگی دیجیتالی ما ایجاد کرده اند ، نخواهد گرفت. اما این می تواند حتی پیچیده ترین هکرها برای حفظ دسترسی و سرقت اطلاعات از تلفن بیشتر کار کند.

نیل زیرینگ ، مدیر فنی اداره امنیت سایبری آژانس امنیت ملی گفت: “همه چیز مربوط به تحمیل هزینه به این شرکت کنندگان مخرب است.”

سال گذشته ، NSA راهنمای “بهترین شیوه ها” برای امنیت تلفن همراه را صادر کرد و توصیه کرد راه اندازی مجدد تلفن هر هفته به عنوان راهی برای جلوگیری از هک شدن است.

این رایگان عالی از GOOGLE جلوی رباتهای مضر را بگیرید و شماره دوم را به شما بدهد

کینگ ، مستقل از ماین ، می گوید که راه اندازی مجدد تلفنش اکنون بخشی از کارهای معمول وی است.

وی گفت: “من احتمالاً هفته ای یک بار وقتی به آن فکر می کنم می گویم.”

تقریباً همیشه در دسترس است ، به ندرت خاموش می شود و مقدار زیادی داده شخصی و حساس را ذخیره می کند ، تلفن های همراه به اهداف اصلی برای هکرهایی تبدیل شده اند که می خواهند پیام های متنی ، مخاطبین و عکس ها را سرقت کنند ، همچنین مکان های کاربران را ردیابی می کنند و حتی مخفیانه شامل ویدیو می شوند. و میکروفون

پاتریک واردل ، کارشناس امنیت و محقق سابق NSA گفت: “من همیشه فکر می کنم تلفن ها مانند روح دیجیتال ما هستند.”

تعداد افرادی که سالانه تلفن های آنها هک می شود ناشناخته است ، اما شواهد نشان می دهد که قابل توجه است. تحقیقات اخیر در مورد هک تلفنی توسط یک کنسرسیوم رسانه ای جهانی باعث رسوائی های سیاسی در فرانسه ، هند ، مجارستان و جاهای دیگر شده است پس از آنکه محققان روزنامه نگاران ، فعالان حقوق بشر و سیاستمداران زیادی را در لیست منقضی شده از آنچه که احتمالاً برای یک شرکت هکر اسرائیلی به عنوان هدف بالقوه در نظر گرفته شده بود ، پیدا کردند اجاره دادن.

حتما بخوانید:
شرکت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی

توصیه برای راه اندازی مجدد دوره ای تلفن تا حدی منعکس کننده تغییر در نحوه دسترسی هکرهای برتر به دستگاه های تلفن همراه و ظهور برنامه های موسوم به “کلیک صفر” است که بدون هیچ تعاملی با کاربر کار می کنند ، به جای تلاش برای جلب کاربران باز کردن چیزی که مخفیانه آلوده شده است.

بیل مارچاک ، محقق ارشد در Citizen Lab ، ناظر حقوق مدنی اینترنت در دانشگاه تورنتو می گوید: “این تکامل به دور از کلیک عمدی بر روی یک اتصال مخدوش وجود داشت.”

به طور معمول ، پس از دسترسی هکرها به یک دستگاه یا شبکه ، آنها با نصب بدافزار در سیستم فایل ریشه رایانه به دنبال راه هایی برای ادامه حیات در سیستم هستند. زیرینگ گفت ، اما این مشکل بیشتر می شود زیرا سازندگان تلفن مانند اپل و گوگل از امنیت بالایی برای جلوگیری از بدافزار از سیستم عامل های اصلی برخوردار هستند.

وی گفت: “نفوذ مهاجم به این لایه برای کسب استقامت بسیار دشوار است.”

این هکرها را ترغیب می کند “محموله هایی را در حافظه” انتخاب کنند که شناسایی و ردیابی آنها برای ارسال کننده دشوارتر باشد. چنین هک هایی نمی توانند از راه اندازی مجدد زنده بمانند ، اما اغلب لازم نیست ، زیرا بسیاری از افراد به ندرت تلفن خود را خاموش می کنند.

واردل گفت: “مخالفان دریافته اند كه دیگر نیازی به ادامه کار نیست.” “اگر آنها می توانند یک بار بارگیری و فیلتر کردن تمام پیام های چت شما و همچنین مخاطب و رمزهای عبور شما را انجام دهند ، به هر حال این تقریباً یک بازی است ، درست است؟”

در حال حاضر بازار ثابتی برای ابزارهای هک وجود دارد که می توانند به گوشی نفوذ کنند. برخی از شرکت ها ، مانند Zerodium و Crowdfence ، میلیون ها دلار برای سوء استفاده های صفر کلیک ارائه می دهند.

مردی در نیویورک از تلفن هوشمند استفاده می کند

مردی در نیویورک از تلفن هوشمند استفاده می کند
(کپی رایت رویترز 2018)

تعمیرات فنی 5 دقیقه ای: در نهایت سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید

و شرکتهای هکری که خدمات هک موبایل را به دولتها و مجریان قانون می فروشند در سالهای اخیر رشد زیادی داشته اند. معروف ترین آنها گروه اسرائیلی NSO است که محققان جاسوسی آن ادعا می کنند که در سراسر جهان برای هک کردن تلفن های فعالان حقوق بشر ، روزنامه نگاران و حتی اعضای روحانیت کاتولیک مورد استفاده قرار گرفته است.

حتما بخوانید:
لیست سایت های جدید برای پی بی ان ها

به گزارش واشنگتن پست ، گروه NSO در مرکز کنسرسیوم رسانه ای اخیراً گزارش شده است که گزارش داد از ابزار جاسوسی پگاسوس در 37 مورد موفقیت آمیز یا اقدام به هک تلفنی توسط مدیران بازرگانی ، فعالان حقوق بشر و دیگران استفاده شده است.

این شرکت همچنین در ایالات متحده توسط فیس بوک شکایت شده است ، که گفته می شود 1400 کاربر سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده واتس اپ خود را با سوء استفاده صفر کلیک کرده است.

گروه NSO گفت كه نرم افزارهای جاسوسی خود را فقط به “سازمان های دولتی تأیید شده” برای استفاده علیه تروریست ها و جنایتكاران بزرگ می فروشد. این شرکت به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

پافشاری نرم افزارهای جاسوسی NSO روزگاری یک نقطه فروش برای این شرکت بود. بر اساس اسناد به دست آمده از Vice News ، چند سال پیش ، یارانه مستقر در ایالات متحده یک ابزار هک تلفن را در اختیار نیروی انتظامی قرار داد که حتی با تنظیم مجدد تلفن در کارخانه زنده می ماند.

اما مارچاک ، که سالها فعالان گروه NSO را دنبال می کرد ، گفت که به نظر می رسد این شرکت ابتدا از سوءاستفاده های بدون کلیک استفاده کرده است ، که در سال 2019 از ثبات خود دست می کشند.

وی گفت قربانیان پرونده WhatsApp قبل از نصب نرم افزار جاسوسی برای چندین تماس تماس دریافتی خواهند داشت. در سال 2020 ، Marczak و Citizen Lab هک کلیک صفر دیگری را که به NSO Group نسبت داده شده بود ، کشف کردند و هدف آن چندین روزنامه نگار در الجزیره بود. در این مورد ، هکرها از سرویس پیام متنی iMessage اپل استفاده کردند.

مارشاک گفت: “هیچ چیزی که هیچ یک از اهداف گزارش کرده اند که روی صفحه خود دیده است وجود ندارد. بنابراین یکی کاملاً نامرئی بود و نیازی به تعامل با کاربر نداشت.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با داشتن چنین ابزار قدرتمندی ، مارچاک گفت که راه اندازی مجدد تلفن شما نمی تواند هکرهای مصمم را متوقف کند. پس از راه اندازی مجدد ، آنها می توانند به سادگی یک کلیک صفر دیگر ارسال کنند.

وی گفت: “این نوعی الگوی متفاوت است ، تداوم از طریق عفونت مجدد است.”

مدیریت NSA همچنین اذعان می کند که راه اندازی مجدد تلفن فقط گاهی اوقات کار می کند. مدیریت آژانس حتی توصیه های ساده تری برای اطمینان از اینکه هکرها مخفیانه دوربین یا میکروفون تلفن شما را برای ضبط کردن روشن نمی کنند ، توصیه می کند: آن را با خود حمل نکنید


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme