بخش عمده CBP از پیچش برای مقابله با فعالیت های غیرقانونی مرز استفاده می کند


مارتا ، تگزاس ، شهری کوچک در سه ساعت شرقی ال پاسو است. کمتر از 2،000 نفر در آن زندگی می کنند ، این مرکز میزبان بخشهای مختلف گمرکات و محافظت از مرزهای ایالات متحده است.

مارتا ، تگزاس ، سه ساعت در شرق ال پاسو واقع شده است.  محل زندگی کمتر از 2000 نفر ، این منطقه میزبان بخش Big Bend از گمرک و مرزهای ایالات متحده است.  ماموران مرزبانی به طور شبانه روزی برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی کار می کنند.  این ایست بازرسی در جنوب شهر ، در مجاورت بزرگراه 67 تا ورودی بندر پرزیدیو واقع شده است.  (استفانی بنت / فاکس نیوز)

مارتا ، تگزاس ، سه ساعت در شرق ال پاسو واقع شده است. محل زندگی کمتر از 2000 نفر ، این منطقه میزبان مقرهای گمرک و خدمات مرزی ایالات متحده است. ماموران مرزبانی به طور شبانه روزی برای جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی کار می کنند. این ایست بازرسی در جنوب شهر ، در مجاورت بزرگراه 67 واقع شده است که به بندر ورودی پرزیدیو منتهی می شود. (استفانی بنت / فاکس نیوز)

بیگ بند یکی از بزرگترین بخشهای CBP است که 165 هزار و 154 مایل مربع در 77 شهرستان در تگزاس و کل ایالت اوکلاهما را پوشش می دهد. وی مسئول گشت زنی در 517 مایل در امتداد ریو گراند است ، که مرز بین المللی بین ایالات متحده و مکزیک است.

با این حال ، فقط حدود 600 مامور گشت مرزی در اینجا تعیین شده اند.

آنچه ممکن است زمین های کشاورزی آرام به نظر برسد هر چیزی غیر از مامورانی است که شبانه روز برای جلوگیری از مواد مخدر ، قاچاق انسان و عبور غیرقانونی کار می کنند.

گرگ دیویس ، یک افسر امور عمومی در بخش Big Turns ، گفت: “ما هر روز تعداد را افزایش می دهیم ، بنابراین ما بهترین تلاش خود را می کنیم تا دستگیری را حفظ کنیم.” “ما بسیار نگران جوامع مخصوصاً کوچک خود هستیم ، در آنجا افرادی که ممکن است به خانه کشاورز برخورد کنند ، وارد می شوند و مواردی داشته اند که آنها به در خانه لگد زده اند.”

بازداشت های گشت مرزی در مرز جنوبی نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. با مقایسه سال های مالی 2020 تا مارس و مالی 2021 تا مارس ، تعداد دستگیری های خانوادگی 62٪ ، کودکان بی سرپرست 233٪ و بازداشت بزرگسالان تنها 365٪ افزایش یافته است.

با گرم شدن هوا ، عوامل نجات بیشتری در صحرا انجام می دهند. زمین های اطراف بخش Big Bend می تواند بسیار خطرناک و کشنده باشد. دما در حال حاضر در حال افزایش است و فقط در ماه های تابستان بدتر خواهد شد.

حتما بخوانید:
آیا فضای ذخیره سازی Google یا Gmail پر است؟ راههای آسان برای رهاسازی سریع در محل

شان مک گوفین ، عامل ارشد گشت در بخش Big Turns ، به فاکس نیوز گفت: “قاچاقچیان اغلب مردم را به خود جذب می کنند ، این مهاجران مشکلات زیادی دارند ، آنها با مشکلی روبرو می شوند و آنها را رها می کنند.” “این یک منطقه بسیار وسیع ، زمین بسیار ناهموار ، ناهموار و کم جمعیت در سراسر منطقه است ، بنابراین ما مناطق زیادی را پوشش می دهیم.

مک گافین گفت: “رسیدن به بعضی از مناطق درست در مرز اغلب دشوار است ، اما ما در اینجا عوامل زیادی داریم که کاملاً آشنا هستند و مدتهاست که اینجا هستند و می دانند چگونه کار خود را در مرز انجام دهند.” .

بخش Big Bend یکی از بزرگترین بخش ها است که 165 هزار و 154 مایل مربع را در 77 شهرستان در تگزاس و کل ایالت اوکلاهما پوشش می دهد.  این بخش مسئول گشت زنی در یک رودخانه 517 مایلی در امتداد ریو گراند است که مرز بین المللی بین ایالات متحده و مکزیک است.

بخش Big Bend یکی از بزرگترین بخشها است که 165 هزار و 154 مایل مربع را در 77 شهرستان تگزاس و کل ایالت اوکلاهما پوشش می دهد. این بخش مسئول گشت زنی در 517 مایل رودخانه در امتداد ریو گراند است ، که مرز بین ایالات متحده و مکزیک است.

روز چهارشنبه ، این بخش روزانه سالانه خود را برای نمایش تجهیزات و دارایی هایی که روزانه توسط ماموران گشت مرزی استفاده می شود ، از جمله هلی کوپترها ، K9 و گشت های اسب و همچنین انواع وسایل نقلیه مختلف ، به نمایش گذاشت.

دو دوربین جدید رومینگ بر روی کامیون ها نصب شده است که به آنها کمک می کند وضوح بیشتری را هنگام حرکت ببینند. دوربین ها می توانند در هر جهتی حرکت کنند و به دید در شب مجهز هستند.

دو دوربین جدید که بر روی یک کامیون نصب شده اند ، به نمایندگان کمک می کنند تا هر کجا که می روند 24/7 ساعت با وضوح بیشتری ببینند.  دوربین ها می توانند در هر جهتی حرکت کنند و به دید در شب مجهز هستند.  (استفانی بنت / فاکس نیوز)

دو دوربین جدید رومینگ نصب شده بر روی کامیون به نمایندگان کمک می کند تا هر کجا که می روند 24/7 ساعت با وضوح بیشتری ببینند. دوربین ها می توانند در هر جهتی حرکت کنند و به دید در شب مجهز هستند. (استفانی بنت / فاکس نیوز)

دیویس گفت: “ما منابع محدودی را در اختیار داریم ، ما بسیار سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک کارمند متخصص توانمند برای انجام کار در آنجا داریم و آنها هر روز با شجاعت این کار را انجام می دهند.”

حتما بخوانید:
10 کاری که پیش از سفارش طراحی سایت باید انجام دهید - آوینا پرداز

وی ادامه داد: “ما منابع خود را مدیریت می کنیم ، تا آنجا که می توانیم ، از فن آوری زیادی استفاده می کنیم و این نیز بسیار مهم است ، می خواهم یادآوری کنم که وقتی مردم چیز غیرمعمولی را مشاهده می کنند ، از بسیاری از مردم مشاوره می گیریم بزرگراه یا در شهر ، آنها نیروی انتظامی و گاهی مستقیماً ما را مطلع می کنند. ”

مهاجران می توانند از برج های قابل حمل فاجعه برای راهنمایی کمک استفاده کنند. این دستگاه های 20 فوت مجهز به انرژی خورشیدی دستورالعمل هایی به زبان انگلیسی و اسپانیایی دارند بنابراین مهاجران گمشده در بیابان می توانند به سرعت کمک کنند

برج های قابل حمل جدید فاجعه به مهاجران کمک خواهد کرد تا درخواست کمک کنند.  این دستگاه 20 فوت خورشیدی با دستورالعمل های انگلیسی و اسپانیایی است.  (استفانی بنت / فاکس نیوز)

برج های جدید قابل حمل فاجعه به مهاجران کمک خواهد کرد تا درخواست کمک کنند. این دستگاه 20 فوت خورشیدی با دستورالعمل های انگلیسی و اسپانیایی است. (استفانی بنت / فاکس نیوز)

مک گافین گفت: “ما فناوری داریم ، این فناوری است که قبلاً نداشتیم ، بنابراین مقداری از آن را از جز plant گیاهان دریافت می کنیم و واقعاً از سرمایه گذاری آنها در آن بخش بسیار سپاسگزاریم.” “ما همیشه به کمی نیروی انسانی بیشتر احتیاج خواهیم داشت ، اما در این بخش تبحر داریم و آنچه را باید انجام دهیم انجام می دهیم تا اتفاقات رخ دهد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

شهر مارتا در بزرگراه 67 ایالات متحده واقع شده است ، جاده اصلی منتهی به بندر ورودی پرزیدیو ، یکی از شلوغ ترین جاده های این بخش.

گارد ملی برای کمک به آنها مداخله کرد ، اما موارد زیادی وجود دارد که مجاز به آنها هستند. گمرک و خدمات مرزی ملی ایالات متحده کارمندان و نمایندگان بیشتری استخدام می کند.

“ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هیچ چیز بدی به کشور ما وارد نمی شود ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ما از کشور خود و جوامع خود و نمایندگانی که هر روز به آنجا می روند محافظت می کنیم. آنها برای تأمین امنیت کشورهای ما بسیار سخت کار می کنند. و مک گافین گفت:


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme