بمب افکن کلاسیک نیروی هوایی B-1B با سلاح مافوق صوت


برای دهه ها ، نیروی هوایی ایالات متحده ، آزمایش شده با B-1B Lancer ، گام بزرگی را در جهت توسعه توانایی شلیک سلاح های مافوق صوت در پرواز برداشته است زیرا نیروی هوایی تصاویر هواپیمایی را که در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در کالیفرنیا پرواز می کند منتشر کرد موشکی که در زیر بدنه یک ستون خارجی بارگیری شده است.

این عکس که در ماه نوامبر سال جاری توسط بی بی سی منتشر شد ، با توجه به این واقعیت که می تواند جهشی چشمگیر برای استقرار واقعی موشک هایپرسونیک مسلح به B-1 باشد ، توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

این سرویس در یک خبرنامه اعلام کرد ، لنسر به یک موشک مشترک هوا به زمین مجهز شده بود که در زیر ستون خارجی نصب شده بود.

ژنرال تیم ری ، رئیس فرماندهی اعتصاب جهانی نیروی هوایی گفت: “تطبیق تعداد کمی از قوی ترین B-1 های ما برای حمل سلاح های مافوق صوت برای غلبه بر نیروهای بمب گذاری امروز در برابر نیروهای فردا امری حیاتی است.” به بیانیه.

بمب گذار NEW AIR FORCE فقط “2 سال” می رسد

جالب است بدانید که این توسعه بر اساس کارهای قبلی نیروی هوایی برای ساخت ماکت محفظه سلاح های B-1B انجام شده است که نشان می دهد هواپیما می تواند حداکثر چهار سلاح مافوق صوت را در داخل حمل کند.

یک لنسر B-1B با یک موشک مشترک Air-to-Surface Standoff (JASSM) در آسمان بر فراز پایگاه نیروی هوایی ادواردز ، کالیفرنیا ، 20 نوامبر سال 2020 پرواز می کند.
(عکس توسط BBC توسط اتان واگنر)

“در تظاهراتي كه اخيرا ديدم ، مانع به همان شكلي كه طراحي شده است حركت مي كند … هنگامي كه CRL (شروع كننده چرخش معمولي) را طبق آنچه طراحي شده استفاده مي كنيد. ماکی که آنها داشتند یکی از بزرگترین سلاح های مافوق صوت بود. توانایی حمل چهار یا چند سلاح مافوق صوت در داخل را خواهد داشت. شما می توانید محاسن آن را مشاهده کنید. “ری در سال 2019 در کنوانسیون انجمن نیروی هوایی به خبرنگاران گفت.

حتما بخوانید:
کفش زنانه تابستانی یا تخت چه ویژگی هایی دارد؟

در آن زمان ، ری توضیح داد که این سرویس علاقمند به توسعه نقاط سخت خارجی B-1B و محل قرارگیری بمب است. وی همچنین اظهار نظری کرد ، که به نظر می رسد پرواز اخیر نیروی هوایی با JASSM انتظار می رود ، زیرا او اشاره کرد که “لکه های سخت خارجی می توانند hypersonics کوچکتر را همراه با JASSM حمل کنند (Joint Air to Surface Standoff، JASSM ER (برد گسترده)) ) و LRASM (موشک ضد کشتی دوربرد). شما می توانید انعطاف پذیری بیشتری را برای این پیکربندی هواپیما مشاهده کنید. “

مقامات بی بی سی گفتند: این دمو به نقل از ری ، همچنین نشان داد که ظرفیت حمل بمب B-1B می تواند از 24 سلاح داخلی به 40 اسلحه افزایش یابد.

پنتاگون توزیع می کند جدیداً شروع نشده است ، و با مدت طولانی کم استرس هسته ای است

“این B-1 را در بازوهای بزرگتر ، 5000 پوند قرار می دهد. این همچنین در حال ورود به بازی های شخصیت پردازی است. “

قرار دادن سلاح های مافوق صوت بزرگتر در خلیج بمب B1 دارای چندین پیامد استراتژیک است. نه تنها به طور گسترده دامنه و دامنه هدف را افزایش می دهد ، بلکه به شما این امکان را می دهد تا ماموریت برای ادامه حملات بیش از اهداف باقی بماند. همچنین ، در عصری که پدافند هوایی مدرن با دامنه ، دامنه و دقت بسیار بیشتری نسبت به سالهای گذشته عمل می کند ، مسلح کردن B-1 با استفاده از ابر شخصیت ها زمینه کاملا جدیدی از ضد حمله سریع را به شما معرفی می کند.

همچنین ، B-1B Lancer به پرواز ادامه می دهد تا حداقل یک سال دیگر ، حداقل چند سال دیگر ، تا رسیدن B-21 به اندازه کافی ، این سناریو باعث الهام بخشیدن به عمر بمب گذار از طریق یک سری پیشرفت ها شده است. و تعمیرات فنی.

در سال های اخیر ، نیروی هوایی در حال کار بر روی تعدادی از پیشرفت های گسترده در B-1 است ، که به آن سلاح های پیشرفته ، هواپیمایی هوایی ، سیستم های ارتباطی و موتورهای بهبود یافته داده است.

حتما بخوانید:
خرید تتر در ایران چه مزیتی دارد؟

هواپیماهای بدون سرنشین دریایی برای حمله به اقیانوس

به عنوان مثال تظاهرات سال گذشته نشان داد که B-1 می تواند بار بمب خود را از 24 به 40 در محفظه سلاح های داخلی افزایش دهد. B-1 همچنین به دلیل توضیحات توسعه دهندگان سلاح های نیروی هوایی هنگام ارتقا واحد بمب رک ، ظرفیت حمل تسلیحات خود را 500 پوند 60 درصد افزایش داد.

مدیران سرویس به Warrior گفتند که B-1 همچنان موتورهای به روز شده و فن آوری های هدفمند و اطلاعاتی بهبود یافته را دریافت می کند.

یک ایستگاه رزمی یکپارچه جدید شامل نمایشگرهای خدمه پرواز جدید و پیوندهای ارتباطی داده های حین پرواز است ، سیستمی که توسعه دهندگان نیروی هوایی توضیح داده اند شامل یک رابط ماشین به ماشین برای اصلاح اطلاعات در حال حرکت ، مانند نیاز به تغییر اهداف است. محل پرواز. بخشی از این به روزرسانی شامل استفاده از آنچه نیروی هوایی آن را کارتریج کاملاً یکپارچه راهنما می نامد ، سیستمی است که کنترل های هدف قرار دادن فیلم را به کابین خلبان هواپیما ادغام می کند.

B-1 می تواند به سرعت MACH 1.25 تا 40،000 فوت برسد و در سقف 60،000 فوت کار می کند. چندین JDAMS به بازار عرضه می کند: GBU-31 ، GBU-38 و GBU-54. وی همچنین بمب GBU-39 با قطر کوچک را پرتاب کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

B-1 ، که در سال 1998 اولین جنگ خود را در عملیات روباه صحرا داشت ، در طی جنگهای چندین ساله در عراق و افغانستان به پرتاب هزاران JDAM ادامه داد. نقش B-1 در طول جنگها در عراق و افغانستان کمتر شناخته شده است یا حداقل کمتر شناخته شده است ، اما مأموریت های بمبی که در طول سال های گذشته انجام داده است ، برای پیشرفت ارتش آمریکا بسیار مهم تلقی می شود.

کریس آزبورن سردبیر Warrior Maven و سردبیر دفاعی National National است –


منبع: router-news.ir