بن دومنک بیگ تک را مقصر سانسور ترامپ می داند ، پارلر: “ما واقعاً باید بترسیم”


به دنبال تعلیق مداوم توییتر در حساب رئیس جمهور دونالد ترامپ و تعلیق آمازون توسط پارلر از سرویس میزبانی ابری ، بن دومنک نسبت به “نیروی غالب” شرکت های Big Tech هشدار داد.

Domenech ، که روزنامه فدرالیست را منتشر کرد ، روز چهارشنبه به برایان کیلمید در فاکس و دوستان گفت: “این وضعیتی است که من فکر می کنم بسیاری از ما مدت هاست که در مورد راست هشدار داده ایم.”

وی افزود: “آنها می توانند به شیوه های توتالیتر تضعیف و رفتار کنند ، به روشنی که از رویکردهایی که در مکان هایی مانند چین و روسیه دیده ایم متنفر است.”

حامیان تروما ، قانونگذاران پاسخ داده شده به تویت بان

دومنک ادعا می کند تعلیق دائمی حساب کاربری توییترrealDonaldTrump ، که از روز جمعه به اجرا درآمد ، انگیزه سیاسی دارد.

“این چیزی است که من فکر می کنم ما واقعاً باید از آن بترسیم وقتی می بینیم این شرکتهای عظیم ، قدرتمندترین شرکتهایی که تاکنون در جهان وجود داشته اند ، گرد هم آمده اند تا بیانیه ای سیاسی برای قطع محبوبترین جمهوریخواه در جهان ارائه دهند. نگرش به رای گیری که تاکنون دیده ایم. این چیزی است که باید همه ما را نگران کند “.

دومنک گفت ، اقدامات آمازون علیه پارلر باعث غیرممکن شدن عملکرد شبکه های اجتماعی خواهد شد. آمازون یکشنبه شب از استفاده Parler Web Services (AWS) که سرویس میزبانی سایت است جلوگیری کرد. این به دنبال تعلیق برنامه پیام رسان محافظه کارانه گوگل و اپل از فروشگاه های برنامه آنها است.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

پارلر صبح دوشنبه آفلاین شد.

وی افزود: “وقتی ما درمورد آنچه آمازون با پارلر انجام داد صحبت می کنیم ، معادل این است که بگوییم” ما قدرت شما را قطع خواهیم کرد. ما برق را خاموش خواهیم کرد. ”

وی افزود: “این فقط یک جمله نیست که بگویید” شما نمی توانید به این سیستم عامل یا این فروشگاه برنامه دسترسی پیدا کنید “. “این کار حتی برای شرکت را غیرممکن می کند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دومنک گفت که نبرد حقوقی بر سر سانسور بیگ تک ممکن است به دیوان عالی کشور برسد ، و افزود که وی معتقد است دموکرات های کنگره احتمالاً این موضوع را بر سر زبان ها می اندازند.

دومنک گفت: “شما فقط آتش را خواهید دید ، من فکر می کنم وقتی صحبت از همه این مشکلات می شود به رشد خود ادامه خواهید داد.” “نانسی پلوسی و دموکرات ها در کنگره ، آنها علاقه ای به ریختن آب روی آن ندارند ، آنها علاقه ای به کاهش تنش در آمریکا ندارند.”


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme