چه خودروهایی در کیش قابل اجاره هستند؟ شما می توانید تجربیات خودرو را از اجاره ماشین در کیش یا سفر به کیش با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. بعد از اینکه شرکت مورد نظر را انتخاب کردید، با عقد یک قرارداد، به سراغ انتخاب خودروی مورد نظرتان رفته و لذت رانندگی با آن را تجربه میکنید. پس چه چیزی بهتر از رانندگی با یک خودروی جذاب در خیابانهای آرام جزیره؟ اما یکی از موارد قابل توجه برای مسافران، خیابانهای خلوت و بدون ترافیک جزیره است. بسیاری از افراد در خیابانهای کیش اقدام به اجاره دادن خودروهای خود میکنند. گاها دیده شده برخی افراد سود جو با قیمت های پایینتر اقدام به اجاره دادن خودرو های خود در جزیره کیش به گردشگران مینمایند و گردشگران نیز در زمان عودت وجوه امانی تضامین با مشکلات زیادی مواجه میگردند. به این دلیل که کیش منطقه آزاد شناخته میشود و واردات خودروهای آمریکایی و خارجی (البته تا قبل از سال 2016) در جزیره آزاد است، هزینه تاکسی برای گردش در جزیره کیش ممکن است برای مسافران به صرفه نباشد و به همین دلیل، اغلب گردشگران جزیره تمایل به رنت خودرو در کیش دارند.

اجاره ماشین در کیش قنات کیش بیش از 2500 سال قدمت دارد و از آب شیرین قابل شرب ساکنان جزیره را تأمین میکرده ولی اکنون به یک شهر زیر زمینی شگفت انگیز بدل شده که بیش از 10000 متر مربع وسعت دارد. قطعا سوار شدن بر یک فورد موستانگ یا شورولت کامارو در جزیره با وجود آب و هوای محشر این منطقه، حال خوبی است اما نکتهی نه چندان خوب داستان این است که نه تنها مبلغ پرداختی برای این خودروها بسیار بالاست بلکه باید فکر سرعت و هیجان را از سر به در کنید. این جزیره استان هرمزگان چون نگین در آبهای نیلگون خلیج فارس میدرخشد و در آن آب و هوای گرم و مرطوب، با داشتن انواع و اقسام تفریحات دریایی و غیر آبی، گردشگران را از اقصی نقاط ایران به سمت خود جذب میکند. به علاوه، کیش منطقهی آزادی است که انواع خودروهای لوکس و مدرن دنیا را میتوان در آن یافت که این موضوع گردشگران را برای تجربهی رانندگی با این خودروها ترغیب میکند.

به خصوص اینکه جزیرهی کیش به دلیل منطقهی آزاد بودنش، مملو از خودروهای لوکس و متفاوتی است که تجربهی رانندگی با آنها وسوسه کننده است. برای اینکه بتوانید به راحتی به اجاره ماشین در کیش بپردازید، می توانید به صورت حضوری و یا تلفنی به دفترهای مجاز اجاره خودرو مرجعه کرده و خودرو مورد نظر خود را در اختیار بگیرید. رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و کنترل سرعت مجاز از مهمترین نکاتی است که در جزیرهی کیش باید به آن بسیار توجه کرد. خب حالا که تصمیم به اجارهی ماشین گرفتیم، باید بدانیم که این کار یک روند مشخص و معمول دارد. 6. واحدهای بانکی می توانند سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری را به تشخیص خود تعیین و بر اساس قراردادهای منعقده با سپرده گذاران ،در فواصل زمانی معین پرداخت نمایند . در عین حال بر اساس قوانین شرکت مورد نظر، باید مبلغی را به عنوان ضمانت در اختیار شرکت قرار دهید. این مبلغ معمولا بر اساس میزان قیمت خودروی انتخابی شما، بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان متغیر است. خودروهایی همچون کراسلر، هامر، بی ام وz4 حدود 500 هزار تومان برای اجاره در هر 24 ساعت آب می خورند و ماشین هایی همچون کادیلاک، بی ام و X6 تا 600 هزار تومان است.

برای اینکار باید از لندیگراف استفاده کنید که هزینه آن حدود 436 هزار تومان به صورت جداگانه برای مسیر رفت و برگشت میباشد. در صورتی که اجاره خودرو تلفنی باشد، در محلی که هستید خودرو به شما تحویل داده خواهد شد. اجاره کردن خودرو در سفر، یکی از مواردی است که بسیاری از افراد تمایل به انجام آن دارند. یک گزینهی دیگر کرایهی خودروهای کروک و اسپرت است که در عین هیجان و جذابیت، معایب خاص خودشان را هم دارند. با وجود برنامههای مسیریاب، دیگر مشکل پیدا کردن آدرس هم وجود ندارد. نکتهی دیگر اینکه اکثر مناطق تفریحی کیش، با فاصلهی زیادی از هم قرار دارند و به همین دلیل برای هر بار رفتن به این مکانها باید هزینهی بالایی برای کرایهی تاکسی درنظر گرفت که در مقایسه با کرایه اتومبیل در کیش خیلی مقرون به صرفه به نظر نمیرسد. جزیرهی زیبای کیش یک مکان آرام و دنج است که با مساحتی حدود ۹۰ کیلومتر مربع مانند نگینی درخلیج فارس میدرخشد. جزیرهی کیش محل آرام و ساکتی است که قوانین راهنمایی و رانندگی خاص خودش را دارد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد این لینک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر