متاسفانه قیمت این کرم ضد چروک در هیچ سایتی درج نشده است و فقط باید بعد از سرچ کرم ضد چروک 5040 به سایت مربوطه رفته و از طریق شماره تماس درج شده در آن سایت اقدام به خرید نمایید. معمولا بعد از سن 30 سالگی به بعد روند کلاژن سازی پوست کند و متوقف میشود؛ بنابراین زمان شروع استفاده از این محصولات نیز باید از همین سن شروع شود. در این محصول، ترکیبی از عامل ضد پیری تحت نام تجاری DREAMSERUM (تهیه شده از قهوه سبز و برگ چای سبز) و DREAMSEAL که محتوی هیالورونیک اسید و جلبک سبز موزوکی می باشد به کار رفته است.

این محصول چرب و چسبنده نبوده و به دلیل وجود انواع ویتامینهای انرژیزا، کافئین، تورین و گوارانا در فرمولاسیون خود تاثیرات خستگی را از بین می برد و همینطور پوست شما را سفت می کند. اگر چه به دلیل ملایمت 20 برابری رتینیل پالمیتات نسبت به رتینوئیک اسید (فرم فعال بیولوژیکی ویتامین آ ) بعید به نظر می رسد رتینیل پالمیتات بتواند باعث عوارضی مانند تحریک، خشکی و پوست پوسته شدن پوست مصرف کننده شود ولی وجود ترکیباتی مانند هیالورونیک اسید، شی باتر، سرامیدها، ویتامین اف، آکواکسیل و… محصولات شرکت اوریفلیم دارای استانداردهای جهانی مرغوبت کالا،تاییدیه جهانی به دلیل عدم استفاده از حیوانات برای آزمایش، تاثیر چشم گیر محصولات بهداشتی ، مواد تشکیل دهنده ارگانیک سوئدیو…

علاوه بر استفاده از ضد آفتاب برای پوست صورت، کسانی که دور چشم حساس تری دارند یا در مدت طولانی در معرض نور خوشید هستند بایستی علاوه بر ضد آفتاب ، از کرم ضد آفتاب دور چشم نیز استفاده کنند. بنابراین حتی اگر بهترین مارک کرم دور چشم را هم انتخاب می کنید بهتر است برای گرفتن نتیجه رضایت بخش از مکمل شب و روز با یکدیگر استفاده کنید. در این موضوع قصد داریم چند تا از بهترین کرم ضد چروک که در سال 2018 معرفی شدند را به شما معرفی کنیم. همانطور که در اول مقاله گفته شد، قصد ما در این مقاله فقط معرفی کرم ضد چروک و انواع آن بوده است.

همانطور که در قسمت های قبلی در مورد کرم ضد چروک پریکاتن صحبت کردیم، در این قسمت می خواهیم در مورد قیمت این کرم ضد چروک با شما صحبت کنیم. همانظور که در قسمت های قبلی در مورد کرم ضد چروک مای صحبت کردیم، گفتیم که این کرم ضد چروک حاوی ویتامین E و روغن کنجد بوده که باعث رفع چین و چروک های صورتتان می شود. با مصرف کرم ضد چروک 5040 باعث کم شدن چین و چروک صورت خود و رفع خط اخم خود می شوید. این کرم ضد چروک باعث رفع افتادگی پوستتان نیز می شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد چروک تکسو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر