به روزرسانی های زنده: در بیانیه دادگاه آمده است: مدیر عامل پارلر مجبور به پنهان شدن است


در بیانیه دادگاه جدید روز جمعه تیم حقوقی پارلر مشخص شد که مدیر عامل آن جان ماتز و خانواده اش به دلیل تهدید به مرگ و نقض امنیت که پنهان کرده اند ، مخفی شده اند.

حقایق فوری

    • Parler ، یک برنامه در شبکه های اجتماعی است که تعداد زیادی از طرفداران ترامپ ، نظریه پردازان توطئه و افراط گرایان راست افراطی را در خود جای داده است ، پس از آنکه این غول فناوری در پی آشوب های هفته گذشته کاپیتول هیل ، خدمات وب خود را تعطیل کرد ، یک پرونده ضد انحصاری علیه آمازون را آغاز کرد.
    • پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

    Parler ، یک برنامه در شبکه های اجتماعی است که تعداد زیادی از طرفداران ترامپ ، نظریه پردازان توطئه و افراط گرایان راست افراطی را در خود جای داده است ، پس از آنکه این غول فناوری در پی آشوب های هفته گذشته کاپیتول هیل ، خدمات وب خود را تعطیل کرد ، یک پرونده ضد انحصاری علیه آمازون را آغاز کرد.

    پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

Parler ، یک برنامه رسانه های اجتماعی است که دارای تعداد زیادی کاربر است و شامل طرفداران ترامپ است ، پس از خاموش شدن این غول فناوری ، وب سرویس های خود پس از قیام کاپیتول در 6 ژانویه ، یک دادخواست ضد انحصاری علیه آمازون آغاز کرده است. آمازون در پاسخ به این ادعا که این دادخواست “فاقد وجاهت قانونی” است ، گفت کارمندان آن با تهدید و آزار و اذیت روبرو شده اند.

حتما بخوانید:
خرید دستگاه لارجر باکس افزایش طول و قطر آلت تناسلی

پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

در زیر برای آخرین به روزرسانی در مورد سانسور فناوری بالا دنبال کنید. کاربران موبایل اینجا را کلیک کنید


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme