به روزرسانی های زنده: در بیانیه دادگاه آمده است: مدیر عامل پارلر مجبور به پنهان شدن است


در بیانیه دادگاه جدید روز جمعه تیم حقوقی پارلر مشخص شد که مدیر عامل آن جان ماتز و خانواده اش به دلیل تهدید به مرگ و نقض امنیت که پنهان کرده اند ، مخفی شده اند.

حقایق فوری

    • Parler ، یک برنامه در شبکه های اجتماعی است که تعداد زیادی از طرفداران ترامپ ، نظریه پردازان توطئه و افراط گرایان راست افراطی را در خود جای داده است ، پس از آنکه این غول فناوری در پی آشوب های هفته گذشته کاپیتول هیل ، خدمات وب خود را تعطیل کرد ، یک پرونده ضد انحصاری علیه آمازون را آغاز کرد.
    • پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

    Parler ، یک برنامه در شبکه های اجتماعی است که تعداد زیادی از طرفداران ترامپ ، نظریه پردازان توطئه و افراط گرایان راست افراطی را در خود جای داده است ، پس از آنکه این غول فناوری در پی آشوب های هفته گذشته کاپیتول هیل ، خدمات وب خود را تعطیل کرد ، یک پرونده ضد انحصاری علیه آمازون را آغاز کرد.

    پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

Parler ، یک برنامه رسانه های اجتماعی است که دارای تعداد زیادی کاربر است و شامل طرفداران ترامپ است ، پس از خاموش شدن این غول فناوری ، وب سرویس های خود پس از قیام کاپیتول در 6 ژانویه ، یک دادخواست ضد انحصاری علیه آمازون آغاز کرده است. آمازون در پاسخ به این ادعا که این دادخواست “فاقد وجاهت قانونی” است ، گفت کارمندان آن با تهدید و آزار و اذیت روبرو شده اند.

پرونده وکلای پارلر ، که توسط فاکس نیوز دریافت شد ، ادعاهای نگران کننده آمازون را تأیید کرد ، اما خاطرنشان کرد که شرکتی که توسط جف بزوس اداره می شود ، کسی نبوده که تهدیدات را دریافت کرده است.

در زیر برای آخرین به روزرسانی در مورد سانسور فناوری بالا دنبال کنید. کاربران موبایل اینجا را کلیک کنید


منبع: router-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>