به روزرسانی های زنده: مدیر عامل پارلر سانسور سکوی رسانه های اجتماعی خود را “بیمار” و “شر” خواند


جان ماتز ، مدیر عامل پارلر ، مقامات منتخبی مانند الکساندریا اوکاسیو-کورتس را اخراج کرد که اخیراً خواستار سانسور سکوی رسانه های اجتماعی خود شده و آن را “بیمار” و “شر” خواند.

رئیس اجرایی گفت منتقدانی مانند Ocasio-Cortez معنای آمریکا را نمی فهمند.

Ocasio-Cortez ، DN.Y. ، اخیراً از اپل و گوگل خواست تا اقدامی انجام دهند علیه پارلر ، در یک توییت رهبر موسوم به “جدا شدن” ترقی خواهان 11.4 میلیون پیرو را به او فرستاد. Ocasio-Cortez تنها نیست. بسیاری از افراد چپ شکایات مشابهی را مطرح کرده اند.

حقایق فوری

    • گوگل و اپل پارلر را از فروشگاه برنامه های خود حذف کردند و خدمات وب آمازون خدمات میزبانی وب خود را پس از شورش کاپیتول قطع کرد.
    • پارلر روز دوشنبه علیه آمازون شکایت کرد

ماتز به فاکس نیوز گفت: “من فکر می کنم مریض است.” “این در قانون اساسی نیامده است. این قانون اساسی نیست که 10 میلیون رای دهنده آمریکایی را از اینترنت ممنوع کرده و مردم را از آزادی بیان منع کند. وقتی مردم چنین کارهایی را انجام می دهند ، نشان می دهد که آنها معنی قانون اساسی یا آن کشور را نمی فهمند و چرا او طرفدار است. “

برای به روزرسانی بیشتر زیر را دنبال کنید کاربران موبایل اینجا را کلیک کنید
منبع: router-news.ir

حتما بخوانید:
آیا زنان هم دچار باد فتق میشوند؟
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme