[ad_1]

کمیته سنای آمریکا هفته گذشته اعلام کرد که دولت چین در پکن به اندازه کافی اطلاعات سرقت شده از ایالات متحده را جمع آوری کرده است تا به طور م “ثر برای هر شهروند آمریکایی “پرونده” ایجاد کند.

متیو پوتینگر ، معاون مشاور امنیت ملی در دولت ترامپ ، روز چهارشنبه در کمیته اطلاعات سنا شهادت داد.

به گفته واشنگتن ، پوتینگر در جمع اعضای هیئت گفت: “جمع آوری پرونده های انسانی همیشه از ویژگی های رژیم های لنینیستی بوده است ، اما ورود پکن به شبکه های دیجیتالی در سراسر جهان ، از جمله استفاده از شبکه های 5G ، واقعاً این امر را به سطح جدیدی رسانده است.” امتحان کننده

تحقیق در مورد منابع راهنمای COVID-19 “مفروضات نهادی”: رسمی فکری پیشین

وی گفت: “بنابراین این حزب در حال جمع آوری پرونده های میلیون ها خارجی در سراسر جهان است ، با استفاده از مطالبی که جمع آوری می کند تا نفوذ ، هدایت ، ارعاب ، پاداش ، باج خواهی ، تملق ، تحقیر و در نهایت تفرقه و فتح را داشته باشد.”

متیو پوتینگر ، معاون مشاور امنیت ملی در زمان دولت ترامپ ، در 31 ژانویه 2020 در کاخ سفید دیده شد (گتی ایماژ)

متیو پوتینگر ، معاون مشاور امنیت ملی در دولت ترامپ ، در 31 ژانویه 2020 در کاخ سفید دیده شد (گتی ایماژ)

وی افزود: داده های حساس دزدیده شده از پکن برای ایجاد یک پرونده برای هر شهروند بزرگسال آمریکایی و بسیاری از فرزندان ما ، که طبق قوانین پکن برای جنگ سیاسی بازی عادلانه ای انجام می دهند ، کافی است.

در ماه ژوئیه ، ایالات متحده و متحدانش چین را متهم به حمله سایبری گسترده علیه مایکروسافت کردند. وزارت دادگستری آمریکا همچنین مدعی است که جاسوسان چینی یک کمپین هک جداگانه انجام داده اند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دولت بایدن از مقامات چینی در مورد “فعالیت سایبری مخرب” ابراز نگرانی کرده است ، اما همان نوع تحریم هایی را که هکرهای روسی از ایالات متحده در اوایل سال جاری به دلیل حمله سایبری SolarWinds به مشتریان شرکت فناوری اعمال کردند ، اعمال نکرده است. به

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر