بودجه نیروی دریایی تحقیقاتی را در مورد کشتی ها ، سکوها ، ربات های دارای هوای دریا “با الهام از زیست” ارائه می دهد: گزارش


نیروی دریایی ایالات متحده به دنبال تولید هواپیماهای بدون سرنشین است که بتوانند هم در دریا و هم در هوا کار کنند.

به نقل از The Drive ، در چندین اسناد طبقه بندی نشده که در مواد بودجه سال 2022 شاخه نظامی بارگذاری شده اند ، تحقیقات در حال انجام نیروی دریایی در مورد فناوری استفاده دوگانه ذکر شده است.

علاوه بر این ، روزنامه گزارش داده است كه محققان و مهندسان نیروی دریایی در حال كار بر روی پروژه های “زیست مركزی” هستند كه از حیوانات آبزی و هوایی الهام گرفته شده اند.

در پیش بینی بودجه 546 صفحه ای برای سال مالی 2022 ، نیروی دریایی ارتش اعلام کرد که هدف آن تسریع در تحقیقات واحدهای پشتیبانی تاکتیکی برای وسایل نقلیه دوزیست و تهاجمی است.

پیشنهاد رویکردهای بودجه حمایتی به جنگها به عنوان تغییر کانونی در چین

جلد اول این کتاب پنج بخشی ، “توجیه پروژه” بیان می کند که نیروی دریایی می خواهد شناورها ، سکوها و روبات های نرم ایجاد کند که بتوانند مانورهای خودکار با تکنولوژی پیشرفته و خفا را انجام دهند.

به عنوان مثال ، برنامه های اساسی نیروی دریایی برای سیستم های خودمختار و رباتیک نرم از سال 2022 هدف این است که تیم های توسعه ای تحقیق در مورد “نظارت ، کنترل و پویایی سیالات پیشرانه و سیستم های کنترل زیرآبی برای گسترش توانایی سیستم های خودکار و بدون سرنشین زیر آب” را انجام دهند.

ربات های نرم برای کارهایی از این قبیل می توانند “کرم مانند” باشند یا با سایر موجودات شباهت دارند ، بنابراین می توان کف اقیانوس را از نظر خصوصیات ژئوتکنیکی تجزیه و تحلیل کرد.

حتما بخوانید:
گروه دوم هکرها مظنون به حمله گسترده SolarWinds هستند

علاوه بر بهبود پیشرانه و فن آوری سنسور ، نیروی دریایی ارتش اظهار داشت که مایل است با هدف بررسی سونار ، پردازش تصویر و “حرکت الهام گرفته از دوزیستان” برای ایجاد “وسایل نقلیه دوزیستی و بین دامین” اقدام کند.

عکس های SEA CAPTURE از فرم های UFOS PYRAMIDS ، ORBS

نیروی دریایی ایالات متحده با توجه به مواد بودجه ارائه شده برای مالی 2022 (iStock) به دنبال توسعه کشتی های دوزیستی است که در دریا و هوا فعالیت می کنند.

نیروی دریایی ایالات متحده با توجه به مواد بودجه ارائه شده برای مالی 2022 (iStock) به دنبال توسعه کشتی های دوزیستی است که در دریا و هوا فعالیت می کنند.

مقامات نیروی دریایی ایالات متحده بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

به گفته The Drive ، تیم تحقیق ، توسعه ، آزمایش و ارزیابی نیروی دریایی بیش از 25 میلیون دلار برای “سیستم های خودمختار الهام گرفته از زیست شناسی” و “سیستم های خودمختار الهام گرفته از زیست شناسی و رباتیک نرم” درخواست کرده اند.

این اولین باری نیست که مردم به فناوری هایی که نیروی دریایی در سال های اخیر روی آنها کار کرده است نگاه می کنند. بعضی اوقات شاخه نظامی از طریق کانال یوتیوب خود به بینندگان کوتاه گروه های فرود ، ماشین های جنگی و فرودها به نیروی دریایی ایالات متحده اعطا می کند.

اولین بار برای سوزاندن مته ها برای بوئینگ

در سال 2014 ، نیروی دریایی یک فیلم آزمایشی از یک هواپیمای بدون سرنشین GhostSwimmer را به اشتراک گذاشت که مانند یک ماهی بزرگ به نظر می رسید و حرکت می کرد. این تظاهرات قابل توجه در پایگاه اعزامی مشترک Little Creek-Fort Story در ساحل ویرجینیا برگزار شد.

حتما بخوانید:
سوپاپ در سرسیلندر قرار گرفته است

کمتر از یک سال بعد ، آزمایشگاه تحقیقات نیروی دریایی ایالات متحده نشان داد که در حال کار بر روی یک وسیله نقلیه خودمختار Flying-Swimmer (Flimmer) با دو باله است. با این حال ، دستگاه تاکتیکی دریا و هوا از نوامبر 2015 به روز نشده است.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیروی دریایی خارج از ایالات متحده نیز در فن آوری انتقال مرزها سرمایه گذاری می کند.

در اوایل ماه مه ، ویدئویی از تفنگداران دریایی سلطنتی انگلیس در حال آزمایش یک جت پک که می تواند 80 مایل در ساعت حرکت کند و به 12000 فوت برسد ، خبرساز جهان شد.

در همین حال ، گزارش های متعدد حاکی از آن است که نیروی دریایی روسیه ممکن است روش هایی را برای استفاده از پستانداران آبزی مانند دلفین ها و نهنگ ها برای مأموریت های شناسایی کشف کند. در سال 2019 ، یک نهنگ بلوگا کشف شد که دارای یک مهاربند مجهز به GoPro بود ، با کتیبه ای که ادعا می کرد این کالا از سن پترزبورگ است.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme