[ad_1]

تلفن های ما پر از عکس است. 25 عدد را به طور تصادفی انتخاب کنید و من شرط می بندم که فقط تعداد معدودی عکس مناسبی هستند که می خواهید نگه دارید.

کپی و شلیک به سمت راست قبل از خوب بسیاری از این آشغال ها را تشکیل می دهد تمیز کردن با ابزار مناسب آسان است. برای یافتن و حذف همه نسخه های تکراری خود ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

سپس ویرایش وجود دارد. بیشتر ما مهارت فتوشاپ را نداریم یا می خواهیم هزینه آن را پرداخت کنیم. نرم افزار رایگان امروز می تواند عکس های سریع شما را به اثری هنری تبدیل کند که قابل چاپ و آویز شدن است. برای برخی از گزینه های ویرایش عکس خارق العاده ، کاملاً رایگان ضربه بزنید یا کلیک کنید.

اما وقتی همچنان می خواهید عکسی در دریای هزاران نفر پیدا کنید ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ به برخی از ویژگی های داخلی تلفن خود مراجعه کنید.

این عکس غروب خورشید را در آیفون خود بیابید

مرتب سازی عکس ها قبلاً دردآور بود دیگر نه. تشخیص چهره ، تشخیص صحنه و اشیا، و هوش مصنوعی به شما این قدرت را می دهد تا آنچه را که به دنبال آن هستید محدود کنید و فقط عکسهای مطابق با جستجوی خود را نشان دهید.

 • برنامه Photos را باز کنید و روی ضربه بزنید نماد ذره بین در گوشه پایین سمت راست
 • نام مکان ، شخص (اگر آن را در برنامه عکس اختصاص داده اید) یا عبارات جستجو را وارد کنید. مکانی مانند ققنوس ، رویدادی مانند عروسی یا شیئی مانند پنکیک را امتحان کنید.
 • همچنین می توانید براساس ماه یا سال ، دسته یا نام شرکت جستجو کنید.

من به استخدام شخصی در برنامه عکس اشاره کردم. همچنین یافتن عکس های همسر ، دوست یا حتی سگ خود آسان و راحت است. در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است:

 • عکسی از شخصی که می خواهید اضافه کنید پیدا کنید. صفحه را به سمت بالا بکشید و تصویر کوچک این شخص را در بخش افراد مشاهده خواهید کرد.
 • تصویر را لمس کنید ، سپس انتخاب کنید نامی اضافه کنید. نام را وارد کنید یا اگر به طور خودکار پر شد آن را انتخاب کنید.
 • انتخاب کنید مورد بعدی، سپس انجام شده.

اخبار فنی که مهم هستند: دنیای فناوری هر دقیقه در حال تغییر است. با خبرنامه هوشمند من دو بار در هفته از The Current پیش بروید. اینجا امتحان کنید

اگر آنچه را که می خواهید پیدا نکردید ، خلاق باشید. انواع مورد نظر خود را امتحان کنید یا چند کلید واژه را برای تصحیح وارد کنید.

یک عکس در Android پیدا کنید

در برنامه Android Photos همان مراحل را دنبال کنید. دوباره با نام ها ، مکان ها ، رویدادها و چیزهای مختلف بازی کنید.

 • برنامه گالری را باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید نماد ذره بین نزدیک بالا
 • برای نمایش موارد منطبق ، عبارت جستجوی خود را وارد کنید.

تصویری را در Google Photos جستجو کنید

اگر از Google Photos استفاده می کنید ، خوش شانس هستید. ویژگی های جستجوی آن همانقدر قدرتمند است که حدس می زنید.

 • برنامه Google Photos را باز کنید.
 • از اینجا می توانید یک شخص یا حیوان خانگی را انتخاب کنید ، مکان ها یا چیزهایی را ببینید یا حتی بر اساس دسته بندی ها مانند عکسهای صفحه ، عکسهای سلفی و فیلم ها مرور کنید.
 • برای جستجوی مورد خاص ، آن را در نوار جستجو در بالای صفحه تایپ کنید.
 • نتایج ، احتمالاً قبل از تکمیل ورودی ظاهر می شوند.

Google Photos روشهای بسیار خوب دیگری برای دیدن عکسهای به یاد ماندنی دارد. ویژگی های Spotlight ، Highlight Highlights و Flashback را امتحان کنید. فقط برنامه را باز کنید و روی نقشه ها در بالا کلیک کنید.

محرمانه بودن خود را برگردانید: 5 راه برای خصوصی نگه داشتن جستجوهای آنلاین

به یک دست با رایانه آرام نیاز دارید ، سESTالاتی برای یک تلفن هوشمند یا مشکل نرم افزار که نمی توانید آن را شلیک کنید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من دیدن کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر