تصحیح فنی 5 دقیقه ای: در آخر ، سرعت رایانه خود را افزایش دهید


وقتی رایانه شما سرعت خزیدن را کاهش می دهد ، ناامیدکننده است و شما می خواهید آن را در اسرع وقت برطرف کنید. گاهی اوقات اینترنت شما مقصر است. برای بهترین راه حل های اتصال Wi-Fi به پوکی ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

اگر رایانه شما روی آخرین پایه است ، هیچ کاری نمی توانید انجام دهید جز خرید رایانه جدید. مطمئن نیستم از کجا شروع کنم؟ من می توانم کمک کنم. من و تیم من یک تست لپ تاپ ایجاد کردیم تا به شما کمک کند مدل مناسب خود را پیدا کنید. برای شرکت در آزمون 60 ثانیه ای ، برای یافتن یک لپ تاپ عالی بر اساس نیاز و بودجه خود ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

حالا بیایید روح جدیدی به رایانه شما ببخشیم.

CLEVER TECH HACK: چگونه از کامپیوتر یا Mac خود پیام کوتاه ارائه دهیم

1. رازداری حرفه ای IT

این یک راز بزرگ نیست ، اما این اولین قدم یک فرد IT است که وقتی کامپیوتر پیشرفته است ، برمی دارد. چرا؟ بیشتر اوقات فقط کار می کند. خاموش کردن رایانه حافظه RAM را پاک می کند و تمام برنامه ها و برنامه های اضافی را که در پس زمینه اجرا می شوند خاموش می کند. امتحان کنید

آیا فراموش می کنید رایانه خود را خاموش کنید یا دوست دارید این اتفاق در ساعت 2 بامداد که کار نمی کنید اتفاق بیفتد؟ فقط این بارگیری رایگان را انجام دهید تا رایانه Windows شما به طور خودکار خاموش شود.

2. آن را تغییر دهید

حالت صرفه جویی در انرژی ویندوز 10 باعث صرفه جویی در مصرف باتری می شود. نکته منفی این است که سرعت کامپیوتر شما را کم می کند. با ماندن در حالت کم مصرف ، سرعت کامپیوتر خود را کم می کنید. تغییر به اندازه کافی آسان است:

 • باز کن تنظیمات > سیستم.
 • انتخاب کنید قدرت و خواب از منوی سمت چپ
 • در سمت راست ، را انتخاب کنید تنظیمات اضافی برق.
 • یک کادر محاوره ای جدید ظاهر می شود. انتخاب کنید عملکرد بالا.

انتخاب کنید تنظیمات طرح را تغییر دهید برای کنترل بیشتر هر زمان که کامپیوتر شما به خواب می رود یا صفحه نمایش خاموش است.

چشمان خود را بچرخانید تغییر اندازه متن در هر دستگاه آسان است. برای انجام این کار در Windows ، Android ، iPhone ، Mac و مرورگر خود ، روی راهنما ضربه بزنید یا کلیک کنید.

3. برنامه های راه اندازی را غیرفعال کنید

اعتراف کن برای از بین رفتن اعلان ها ، “بله” را کلیک کنید. ممکن است شما سهواً اجازه دهید برخی از برنامه ها به طور خودکار شروع شوند. این برنامه ها از لحظه روشن کردن رایانه شما سرعت آن را کم می کنند.

حتما بخوانید:
این مشارکت سود فراوانی برای ورساچه به ارمغان آورد

اگر از آنها استفاده نمی کنید ، آنها را خاموش کنید. به حداقل رساندن تعداد برنامه هایی که هنگام روشن کردن رایانه اجرا می شوند باعث کارآیی بیشتر آن می شوند.

روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، اما در اینجا یک میانبر آسان وجود دارد:

 • نوع مدیر وظیفه در جعبه جستجوی ویندوز.
 • انتخاب کنید بخش راه اندازی. در اینجا تمام برنامه هایی را مشاهده می کنید که با روشن کردن رایانه به طور خودکار شروع می شوند.
 • روی برنامه هایی که نیازی به آن نیستید کلیک راست کرده و انتخاب کنید از کار انداختن. انجام شده!

هیچ سلول سیگنالی وجود ندارد؟ بهترین راه ها برای تقویت قدرت سیگنال در حالی که موقعیت های شما از طریق آن عبور نخواهد کرد

4- موارد مورد نیاز را دور بریزید

ویندوز در آستین ضرب المثل جلوه های ویژه خاصی دارد. آنها البته خوب به نظر می رسند ، اما سرعت کمی برای شما تمام می شود. این امر به ویژه اگر از رایانه قدیمی استفاده می کنید بسیار صدق می کند.

برای غیرفعال کردن همه سایه ها ، انیمیشن ها و جلوه های تصویری:

 • نوع sysdm.cpl در جعبه جستجوی ویندوز و فشار دهید وارد.
 • کادر محاوره ای System Properties ظاهر می شود. انتخاب کنید تب پیشرفته.
 • در بخش Run ، انتخاب کنید تنظیمات.
 • می توانید هرکدام از این انیمیشن ها و جلوه ها را فعال یا غیرفعال کنید. اگر مطمئن نیستید کدام یک را انتخاب کنید ، را انتخاب کنید برای بهترین عملکرد تنظیم کنید در بالای صفحه
 • کلیک باشه.

چه کسی رایگان را دوست ندارد؟ برای 15 پیشرفت فنی که می توانید بدون پرداخت هزینه ای بدست آورید ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

5- زباله ها را دور بریزید

بسیاری از ما برنامه هایی داریم که نصب کرده ایم ، یکبار استفاده کرده ایم و سپس کاملاً فراموش کرده ایم که آنها در آنجا هستند. این برنامه ها هنوز فضای دیسک سخت را اشغال می کنند و حتی ممکن است پرونده ها و پوشه های موقتی نصب شوند.

حتی می تواند در پس زمینه اجرا شود ، حافظه و منابع را از رایانه شما بیرون بکشد ، به همین دلیل اخیراً سرعت آن بسیار کند است. این برنامه ها را دنبال کنید و آنها را حذف نصب کنید.

حتما بخوانید:
5 راه برای افزایش قدرت سیگنال آیفون خود

برای حذف از فهرست شروع:

 • کلیک دکمه شروع و برنامه یا برنامه را جستجو کنید. را فشار دهید و نگه دارید (یا کلیک راست) برنامه را انتخاب کرده و انتخاب کنید حذف نصب کنید.

برای حذف نصب از تنظیمات:

 • کلیک دکمه شروع > تنظیمات.
 • انتخاب کنید برنامه های کاربردی > برنامه ها و ویژگی ها، سپس برنامه مورد نظر برای حذف را انتخاب کنید.
 • کلیک حذف نصب کنید.

نکته پاداش: زنی مورد آزار و اذیت و آزار قرار گرفته است. چگونه آن را پیدا کردیم

پادکست Kim Commando توضیحات من را در Apple ، Google Podcasts یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود بررسی کنید.

زنی برای کمک به یک غریبه بدخواه که هر حرکت دخترش را تعقیب می کرد ، با نمایش رادیویی ملی من تماس گرفت. با گذشت زمان ، سو abuse استفاده افزایش می یابد. این خزیدن تمام خانواده او را هدف قرار داده است ، حتی عکس های مادر را در سایت های دوست یابی پرخطر قرار می دهد. گوش کنید و بیاموزید که چگونه استاکر را ماسک زدیم!

برای شنیدن اینکه چگونه یک تعقیب کننده زندگی خود را انجام داده و برای فهمیدن اینکه کیست ، اینجا را ضربه بزنید یا کلیک کنید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه سوالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است با کلیک بر روی لینک های خرید ، شما از تحقیقات من پشتیبانی می کنید. من به عنوان یک کارمند آمازون ، کمیسیون کمی در خریدهای واجد شرایط کسب می کنم. من فقط محصولی را توصیه می کنم که به آن اعتقاد دارم.

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir