تفنگداران آمریکایی اکنون می توانند از ناوهای هواپیمابر با جنگنده های مخفی F-35C حمله کنند


حملات دوزیستان ، حملات هماهنگ هوا به زمین به دریا و از بین بردن حملات زمینی منفرد همه از اجزای ضروری توانایی های سپاه تفنگداران دریایی است. یگان های اعزامی دریایی با جنگنده پنهانکاری F-35B کار می کنند ، از کشتی برای انجام عملیات دوزیستی افقی به ساحل اعزام می شوند ، با کشتی های بزرگ عرشه فرود می آیند و وسایل نقلیه زمینی زرهی را که کیسه های هوا به ساحل آورده اند مستقر می کنند.

اکنون ، برای اولین بار در تاریخ ، نیروی زمینی تفنگداران دریایی جنگنده های پنهانکار را از عرشه ناوهای هواپیمابر به فضا پرتاب می کند ، تحولی که قابلیت های تاکتیکی جدیدی را برای فرماندهان تفنگداران دریایی غوطه ور در آماده سازی یک جنگ بزرگ دریایی ارائه می دهد.

در یک گزارش تفنگداران دریایی آمده است: “تفنگداران دریایی گام بعدی را در حفظ برتری هوا برداشتند ، زیرا اسکادران دریایی 314 توانایی عملیاتی اولیه خود را برای F-35C Lightning II اعلام کرد.”

کیت تقویت لیزر F-35

نسخه شلیکی جنگنده مشترک Strike Fighter ، F-35C قبلاً برای تفنگداران دریایی اعلام شده است ، چیزی که محموله ای را با برد بیشتر و سلاح های بیشتر به ارمغان می آورد. در حالی که F-35C قبلاً برای استفاده توسط نیروی دریایی اعلام شده است ، به تفنگداران امکان حمله هوایی عمیق تر در جنگهای آبی یا باز دریایی را می دهد.

اقیانوس اطلس (14 آگوست 2016) انواع F-35C Lightning II به اسکادران هوایی Salt Dog (VX) 23 اختصاص داده شده است ، کابین در کابین پرواز ناو هواپیمابر USS George Washington (CVN 73).  VX-23 در حال انجام مرحله سوم و نهایی آزمایش توسعه (DT-III) روی جورج واشنگتن در اقیانوس اطلس است - پرونده عکس.

ATLANTIC OCEAN (14 آگوست 2016) انواع F-35C Lightning II که به اسکادران ارزیابی و ارزیابی هوای نمک (VX) 23 اختصاص یافته اند ، در کابین خلبان ناو هواپیمابر USS George Washington (CVN 73) شارژ می شوند. VX-23 سومین و آخرین مرحله آزمایش توسعه (DT-III) خود را روی جورج واشنگتن در اقیانوس اطلس انجام می دهد – فایل عکس
(عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی کلاس 3 Alora R. Blosch)

حتما بخوانید:
تیرآهن لانه زنبوری یا تیرآهن CPE چیست؟ ویژگی‌ها، مزایا و معایب آرتان پرس

این بدنه سالهاست که با F-35B کار می کند. برخاست و فرود عمودی کوتاه از عرشه کشتی های هجومی دوزیست ، اکنون تفنگداران با F-35C دامنه حمله بیشتری دارند و سلاح های بیشتری دارند. F-35B با توجه به توانایی انجام پروازهای عمودی از مزایای بی نظیری برخوردار است اما شعاع جنگنده F-35C 600 مایل دریایی با برد 1200 مایل در مقایسه با 450 مایل دریایی F-35B است ، طبق اطلاعات Lockheed Information برای مارتین.

همچنین پوشش بیشتر به معنای خرابی بیشتر است تا در صورت ظهور هوش جدید ، تنظیمات جدید امکان پذیر شود. شاید به خصوص برای تفنگداران دریایی ، F-35C با محموله بیشتری کار کند.

در داخل کارخانه F-35 ، سلامتی از کجا شروع می شود

F-35C به طور قابل توجهی بزرگتر از مدل B است ، زیرا در مقایسه با بازه بالهای مدل B ، 43 بال فاصله دارد وزن یک مدل C کاملا مسلح به اندازه 70 هزار پوند ، 10 هزار پوند بیشتر از B است. هر دو مدل B و C دارای دو موشک هوا به هوا AIM-120C / D هستند اما C می تواند تقریباً دو برابر بیشتر از هوا قدرت شلیک داشته باشد. لاکهید گفت: مدل C می تواند یک JDAM 2000 پوندی GBU-31 حمل کند و مدل B نیز می تواند با دو بمب هدایت شده GBD-32 JDAM 1000 پوندی کار کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این برای بدنه چه معنایی می تواند داشته باشد؟ از جمله ، این امر باعث می شود که تفنگداران دریایی بتوانند نیروی هوایی را مورد حمله قرار دهند و از مناطق دور افتاده دریایی حمله کنند و زمینه وسیع تری از عملیات نبرد آب آبی را در اقیانوس آزاد انجام دهند. همچنین به سپاه این توانایی را می دهد که با هواپیماهای عملیاتی که می توانند نیروهای فرود را از فاصله بیشتری پشتیبانی کنند و حتی فرصت بیشتری برای حمله فرماندهان فراهم کند ، قدرت آتش بیشتری را در استراتژی فرود خود وارد کنند. برد بلندتر F-35C با توجه به فناوری حسگر ، از مزایای هوشمندی نیز برخوردار است. مسلح به یک گروه اعزامی تفنگدار دریایی F-35B که برای حمله از یک کشتی تهاجمی آماده می شود ، ممکن است فرصتی برای هماهنگی با F-35C پرتاب شده توسط ناو باشد ، قادر به نظارت مستقیم بر یک منطقه حمله و با استفاده از خاص برای اطلاعات جزئیات F-35 به F-35B پیوند داده می شود ، که در حال آماده سازی پشتیبانی هوایی نزدیک از یک نیروی دوزیست حمله کننده است.

حتما بخوانید:
خوب، بد و داروهای گیاهی

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و دبیر دفاع منافع ملی –


منبع: router-news.ir