[ad_1]

دستگاه های GPS قدیمی را که در طول روز برای پیمایش استفاده می کردیم ، به خاطر می آورید؟ ممکن است قبلاً دستورالعمل هایی از MapQuest یا سایت دیگری چاپ کرده باشید. و قبل از آن که، ما به کارتهای واقعی اعتماد کردیم که هیچ کس نمی دانست چگونه سریع جمع شود.

امروز تلفن خود را باز کرده و روی یک برنامه کلیک کنید. البته آسان است ، اما ممکن است زیاد در مورد میزان اطلاعاتی که در هر سفر و هر جستجو می دهید فکر نکنید.

صحبت از جستجوها ، زمان آن فرا رسیده است که سابقه جستجوی خود را در مرورگر خود پاک کنید. اگر مرتباً این کار را انجام نمی دهید ، همین حالا شروع کنید. برای برداشتن مراحل در همه مرورگرهای اصلی ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

قبل از اینکه از Google Maps برای رفتن به جایی استفاده کنید ، می توانید با تغییر ساده حداقل برخی از حریم خصوصی خود را بازیابید.

ببینید هر کجا می روید

آیا می دانید Google Maps حتی اگر حساب Google مرتبط با آن نداشته باشید کار می کند؟ با این حال ، همه ویژگی ها را دریافت نخواهید کرد. ورود به سیستم به شما امکان می دهد مکان هایی مانند خانه و محل کار خود را ذخیره کنید و مسیرهای دلخواه خود را به خاطر بسپارید.

مانند هر برنامه ناوبری ، Google Maps از مکان GPS تلفن شما برای تعیین مکان شما در جهان استفاده می کند. هر بار که به مکانی بروید ، موقعیت مکانی شما در حساب شما ذخیره می شود.

این ممکن است خیلی بد به نظر نرسد. از این گذشته ، برنامه ناوبری شما باید بداند کجا هستید. اما تمام این اطلاعات به ندرت از حساب شما پاک می شود. به عنوان مثال ، می توانید پنج سال پیش محل آن روز خود را بررسی کنید.

برای بررسی این لیست باز می شود. ممکن است احساس لذت کنید که در کوچه حافظه قدم بزنید. یا شاید باعث شود شما بیرون بیاید.

با یک تکنسین بزرگ انجام شده است؟ گزینه های جستجوی Google که به حریم خصوصی شما احترام می گذارند

در اینجا نحوه دیدن داستان خود آورده شده است:

  • هنگام ورود به سیستم ، روی عکس نمایه خود کلیک کنید تا حساب Google خود را باز کنید یا به صفحه حساب Google خود بروید
  • روی سمت چپ کلیک کنید داده و شخصی سازی.
  • در بخش کنترل های فعالیت ، کلیک کنید سابقه مکان.
  • در پایین کلیک کنید مدیریت فعالیت.

نقشه ای را مشاهده خواهید کرد که شامل جزئیاتی مانند خانه و محل کار ذخیره شده شما و هرگونه سفر ثبت شده ای است که طی سالهای گذشته انجام داده اید. می توانید از قسمت Timeline در گوشه بالا سمت چپ استفاده کنید تا براساس سال یا یک روز خاص جستجو کنید.

سعی کنید چند سال به عقب برگردید. اگر سفرهای ثبت شده ای وجود داشته باشد ، یک نوار آبی مشاهده خواهید کرد که می توانید بر روی آن کلیک کنید. آن را انتخاب کنید تا موارد برجسته مانند بازدیدهایی که انجام داده اید ، مکانهایی که سفر کرده اید و مسیر دقیق شما را انتخاب کنید. حتی خواهید دید که چقدر طول کشید تا به آنجا رسیدید.

متصل: پلیس آنها را دارد. و شما باید یکی داشته باشید. در اینجا لیستی از بهترین دوربین های داش موجود موجود است.

می توانید این ردیابی را خاموش کنید

پس از اتمام نظرسنجی ، می توانید از ردیابی ترافیک Google از این طریق جلوگیری کنید.

  • صفحه حساب Google خود را باز کنید.
  • روی سمت چپ کلیک کنید داده و شخصی سازی.
  • در بخش کنترل های فعالیت ، کلیک کنید سابقه مکان.
  • می توانید این را عوض کنید خاموش. توجه: Google حتی در مواقعی که از سرویس خاص Google استفاده نمی کنید ، مکان مورد نظر خود را نگه می دارد.

غیرفعال کردن این امر در آینده ردیابی را متوقف می کند ، اما کپی تاریخچه شما را حفظ می کند.

برای حذف کامل اطلاعات سابقه موقعیت مکانی خود ، کلیک کنید حذف خودکار گزینه. می توانید داده های بالاتر از سه ماه ، بیشتر از 18 ماه یا بیشتر از 36 ماه را به طور خودکار حذف کنید. هنوز هم می توانید از قبل همه چیز را به صورت دستی حذف کنید.

اگر این تنظیم را خاموش کنید ، Google هشدار می دهد که ممکن است توصیه هایی را براساس تاریخچه خود یا نکاتی در مورد ، مثلاً برای سهولت کار سفر ، مشاهده نکنید. با استفاده از سایر سرویس های Google ، مانند Google Photos ، مکان شما همچنان قابل ذخیره است.

ذخیره سازی کامل است؟ تنظیمات مخفی آیفون که می تواند کل فضای ذخیره سازی شما را در یک لحظه از بین ببرد

آیا به دستی با چاپگر شن ، به روزرسانی لانه یا مشکلات WI-FI که نمی توانید تخریب کنید ، نیاز دارید؟ جواب بگیر س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. به انجمن پرسش و پاسخ من سر بزنید و هم اکنون از راهنمایی های فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش کیم کوماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در مورد آخرین فن آوری ها اطلاعات کسب کنید کیم کماندو شاو، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور. کیم تماس می گیرد و در مورد سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت او در مراجعه کنید Komando.com.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر