[ad_1]

شما ازدواج می کنید یا با هم زندگی می کنید و زندگی شما به طرق بی شماری به هم گره خورده است: وام مسکن ، قبض برق و وضعیت ارتباط شما با رسانه های اجتماعی.

سپس به پایان می رسد و شما با درد زیاد قلب و کار زیاد روبرو می شوید. آنقدر بد است که به همه چیز فکر کنیم غریبه ها در مورد شما می دانم. ضربه بزنید یا کلیک کنید تا خودآزمایی کاملی را انجام دهید تا بدانید دیگران چه چیزی را حفر می کنند.

کسی که شما را خوب می شناسد به اطلاعات بسیار بیشتری دسترسی دارد.

اگر اوضاع بد به پایان رسید ، عاقلانه است که تلفن خود را از نظر نرم افزاری که کارهای شما را ضبط می کند بررسی کنید. متأسفانه ، در طول این سالها از افراد زیادی شنیده ام که سابق آنها نرم افزارهای جاسوسی را نصب کرده اند. برای سرنخ هایی که در حال تماشای شما هستند اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

مطمئناً شما مطالعه قبلی خود را مسدود کرده و متوقف خواهید کرد. این یک شروع است ، اما برای پاکسازی زندگی دیجیتالی خود باید بیشتر تلاش کنید.

اگر شما این ویژگی ها را شامل می شوید ، فقط می توانید زندگی خود را نجات دهید

هر رمز شخصی را تغییر دهید

مرورگر شما تمام گذرواژه های شما را ذخیره می کند. شما باید هر کدام را تغییر دهید. من می دانم که این درد بزرگی است و شما نمی خواهید این کار را انجام دهید. حتی اگر از مدیر رمز عبور استفاده می کنید ، باید هر گذرواژه را تغییر دهید.

به رمزهای عبور دیگر فکر کنید. برای همه حساب های خود به رمز ایمیل جدید و رمز جدید نیاز دارید. شناسه اپل و حساب Google یا ورود خود را به خاطر بسپارید.

تصمیم گیری با شما را در اختیار Netflix قرار می دهم.

دروغگو باشید

وقتی به کسی نزدیک هستید ، او اطلاعات زیادی در مورد شما دارد. این می تواند شامل محل رشد شما ، اولین ماشین شما ، نام خانوادگی مادر شما باشد … بله ، می توانید ببینید کجا می روم.

اینها مسائل امنیتی رایج است. پاسخ های شما ممکن است به دیگران اجازه دهد به حساب های شما دسترسی داشته باشند ، خواه آنها را به اشتراک بگذارید یا نه.

اگر جدایی شما بسیار بد بود یا یک همسر سابق با دانش فناوری دارید ، این قدم را بردارید. به سایتهایی که حاوی اطلاعات شخصی حساس هستند ، مانند حسابهای بانکی ، پزشکی و حسابهای مالی خود دسترسی داشته باشید. س questionsالات امنیتی خود را در تنظیمات برگزیده یا منوی حساب خود بیابید و پاسخ های خود را تغییر دهید.

درباره نوع: پاسخ های جدید خود را پاک کنید. یافتن اکثر جزئیات در سوالات امنیتی پیش فرض توسط شخص دیگری بسیار آسان است. پیش بروید و یک مورد جدید ایجاد کنید. البته هشدار این است که دروغ ها را به خاطر بسپارید.

حساب های خود را بررسی کنید

دوباره همه حساب های خود را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی را به اشتراک می گذارید. برنامه تلفن و خدمات پخش فیلم ، تلویزیون و موسیقی شروع خوبی است. از سوی دیگر ، اکنون می توانید اشتراک یک اشتراک خانوادگی را در یک حساب واحد لغو کرده و در هزینه خود صرفه جویی کنید.

اگر برای به خاطر سپردن همه چیزهایی که به اشتراک گذاشته اید مشکل دارید ، وارد برنامه بانکی خود شوید و بر اساس پرداخت ها مرتب کنید. همچنین می توانید صندوق ورودی خود را برای “رسید” یا “پرداخت” جستجو کنید تا مطمئن شوید همه آنها را دریافت کرده اید. اگر iPhone یا Play Store مخصوص Android دارید ، مکان دیگری برای بررسی اشتراک های خود در App Store است.

مقداری پول ذخیره کن: همچنین می توانید مقداری رنگ سبز را در حین کار ذخیره کنید. من 8 روش اثبات شده برای افراد ارزان قیمت برای کاهش صورتحساب ماهانه خود برای اینترنت ، کابل و پخش مستقیم دارم.

دستگاه های هوشمند را فراموش نکنید

آیا GOOGLE یا Gmail ذخیره می کنید؟ روشهای آسان برای انتشار سریع فضا

از دوربین های امنیتی گرفته تا بلندگوهای هوشمند ، دسترسی به حساب مناسب می تواند به همسر سابق شما اجازه دهد تا بدون اطلاع شما شما را ببیند یا به شما گوش دهد. حالا این ترسناک است.

زمان تغییر رمزهای عبور بیشتر رسیده است. این کار را برای سیستم امنیتی ، ترموستات هوشمند ، حساب آمازون الکسا و در صورت داشتن زنگ هوشمند و سایر دستگاه های متصل به اینترنت با حساب های جداگانه خود انجام دهید.

حتماً رمز عبور روتر خانگی را تغییر دهید. بسیاری از روترها دسترسی از راه دور را ارائه می دهند که سابق شما می تواند از آنها برای مشاهده گزارشات روتر و دستگاه های متصل استفاده کند. روی مراحل آسان برای تغییر رمز عبور روتر ضربه بزنید یا کلیک کنید ، حتی اگر مطمئن نیستید که چیست.

حذف خاطرات بد

وقتی خاطره ای در فیس بوک یا برنامه عکس شما ظاهر می شود که شما را به یاد زمانهای بهتر (یا بدتر) می اندازد ، درد می کند.

در فیس بوک ، به facebook.com/memories بروید و را انتخاب کنید پنهان کردن افراد زیر تنظیماتبه سپس بر روی کادر با عنوان “شروع به تایپ نام …” کلیک کنید و شخصی را که می خواهید فراموش کنید وارد کنید. کلیک صرفه جوییبه

اگر از Apple Photos استفاده می کنید ، به آلبوم ها > مردم > انتخاب کنیدبه شخصی را که می خواهید از شر او خلاص شوید انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید برداشتنبه

در Google Photos ، را انتخاب کنید تنظیمات عکس > خاطرات > پنهان کردن افراد و حیوانات خانگیبه افرادی را که می خواهید از شر آنها خلاص شوید انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، روی پیکان عقب ضربه بزنید و کار تمام است.

دانش فنی خود را تقویت کنید: 7 س ITال فناوری اطلاعات که دائماً با پاسخ دریافت می کنیم

همچنین رمزهای عبور دستگاه را تغییر دهید

نکات ایمنی سایبر برای یادگیری و جلوگیری از خطرات ، یادگیری هیبریدها

رمز تلفن و رمز رایانه یا رایانه لوحی خود را به خاطر بسپارید. بله ، همسر سابق شما برای دسترسی به این دستگاه ها نیاز به دسترسی فیزیکی دارد ، اما بهتر از تأسف است.

در iPhone با Face ID به تنظیمات > شناسه چهره و رمز عبوربه در iPhone با دکمه Home به تنظیمات > شناسه و رمز عبور را لمس کنیدبه

حساب iCloud شما اجازه دسترسی به ایمیل ها ، متن ها ، عکس ها ، مخاطبین ، یادداشت ها ، تقویم و موارد دیگر را می دهد. حتی اگر یک یا دو بار به رایانه یا تلفن سابق خود وارد شده باشید ، رمزهای عبور شما ذخیره می شوند.

برای تغییر رمز عبور iCloud ، باید گذرواژه Apple ID خود را تغییر دهید. در دستگاه iOS خود به تنظیمات > [your name] > رمز عبور و امنیت > تغییر رمز عبوربه

روی تلفن Android باز کنید تنظیمات > امنیتبه ضربه زدن صفحه قفل برای تغییر رمز عبور خود توجه: اگر تنظیمات قفل صفحه را در قسمت Security پیدا نکردید ، مراحل را در سایت پشتیبانی تلفن یا راهنمای آنلاین پیدا کنید.

در رایانه Windows ، به شروع کنید > تنظیمات > حساب ها > گزینه های ورودبه کلیک کلمه عبور، سپس تغییر دادنبه اگر از پین Windows Hello استفاده می کنید ، همین کار را انجام دهید.

برای تغییر رمز عبور Mac خود ، در اینجا به مرحله 1 بروید.

نکته مثبت: او فوت کرد. سپس آن را به یک ربات چت هوش مصنوعی تبدیل کرد.

جاشوا باربو تصمیم گرفت با مرگ دوست دخترش با ایجاد یک چت بات هوش مصنوعی بر اساس شخصیت او مقابله کند. ما در مورد نحوه عملکرد این برنامه 5 دلاری و آنچه در این راه آموخت صحبت کردیم. این ترسناک و در عین حال بسیار جذاب است.

پادکست را در اینجا یا هر کجا که پادکست خود را دریافت می کنید گوش دهید. فقط به دنبال نام خانوادگی من “Komando” باشید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و روی آن ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید تا در ایستگاه رادیویی محلی خود پیدا کنید. می توانید The Kim Komando Show را در تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چند رسانه ای WestStar. همه حقوق محفوظ است. با کلیک روی پیوندهای خرید ، از تحقیقات من حمایت می کنید. من به عنوان همکار با آمازون ، کمیسیون کمی برای خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را پیشنهاد می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

با آخرین فناوری در The Kim Komando Show ، بزرگترین برنامه رادیویی آخر هفته کشور آشنا شوید. کیم در مورد شیوه زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک اطلاعات ، تماس می گیرد و مشاوره می دهد. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و سایر موارد ، به وب سایت او در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر