[ad_1]

مانور جنگی پنهانی ، مافوق صوت ، نیمه مستقل نسل ششم ، که از طریق فضای هوای سنگین دشمن قابل شناسایی نیست ، از رادارگریزی جلوگیری می کند تا سیستم های کنترل و کنترل دشمن را با سلاح های EW (جنگ الکترونیکی) ساکت کند ، داده ها را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و انتقال دهد برای هدف قرار دادن مناطق عظیم میدان در میلی ثانیه با استفاده از محاسبات مجهز به هوش مصنوعی … سپس جنگنده می تواند گروه هایی از مینی هواپیماهای بدون سرنشین مجاور را راه اندازی و به کار گیرد ، موشک های مافوق صوت شلیک شده به هوا را پرتاب کند و سپس هواپیماهای دشمن را با دقت بسوزاند سلاح های لیزری با یک جنگنده در حالی که پرواز بیش از حد سریع و یواشکی انجام می شود تا هدف قرار گیرد. با یک قدم فراتر بردن این مأموریت فرضی ، چه اتفاقی می افتد اگر یک جنگنده نسل ششم نه تنها بسیاری از مأموریت های خود را با استقلال کامل به پایان برساند ، بلکه با نوعی پوشش خود بازسازی یا حتی زرهی ترکیبی که از زیست شناسی مصنوعی استفاده می کند ، فعالیت کند برای بازسازی و بازسازی اساسی ساختارهای خارجی از دست رفته یا آسیب دیده توسط آتش دشمن؟

در سال 2030 ، همه اینها ممکن است یک واقعیت باشد. ترازبندی و اجرای جمعی این ویژگیهای فنی ، که در دست توسعه است ، تقریباً کاملاً به روند مداوم نوآوریهای پنتاگون و صنعت بستگی دارد ، که اکنون به دنبال آماده سازی و انتظار برای محیط ناشناخته ، البته تا حدودی مرموز ، برای جنگهای آینده هستند. ساخت این موارد و ادغام آنها به گونه ای که مکمل یکدیگر باشند به روشی هماهنگ به تفکر بصیرتی ، حدس و گمان خاصی و ترکیبی ظریف از هنر و علم ، ترکیب بهترین نظریه پردازی مفهومی با شواهد اولیه قول علمی احتیاج دارد. به راحتی می توان گفت این مخلوط پیچیده اما بسیار پرطرفدار از حساسیت و علم ، بیانگر قصد پنتاگون برای آماده سازی برای جنگ دهه ها بعد است. به همین دلیل است که سازمان هایی مانند آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاع ، Lockheed’s Skunk Works یا واحدهای مفهوم و فن آوری پیشرفته (ACT) کمتر شناخته شده Raytheon در حال جستجو در حوزه ظاهراً غیرممکن و نوآوری هایی هستند که هنوز پیش بینی نشده است. فناوری نظامی اگرچه بسیاری از این نوع واحدها به خوبی شناخته شده اند و برای دهه ها فعالیت داشته اند ، اما در سه تا پنج سال گذشته ATH Raytheon کاملاً ظهور کرده است.

بمب گذار NEW AIR FORCE فقط “2 سال” می رسد

یک خلبان هنگام آماده سازی برای سوخت گیری در هوا با هواپیمای سوخت رسان KC-135 بر فراز حریم هوایی اروپا هنگام پرواز از پایگاه هوایی Mihail Cogalnicanu در رومانی ، 25 آوریل 2016 ، از جنگنده F-22 Raptor آمریکایی نگاه می کند - فایل عکس

یک خلبان هنگام آماده سازی برای سوخت گیری در هوا با هواپیمای سوخت رسان KC-135 بر فراز حریم هوایی اروپا در هنگام پرواز به انگلیس از پایگاه هوایی Mihail Kogalnicanu در رومانی در تاریخ 25 آوریل 2016 ، از یک جنگنده آمریکایی F-22 Raptor نگاه می کند – – فایل عکس
(رویترز / توبی ملویل)

البته نوآوری ، تحقیقات اساسی ، بازی های جنگی و آمادگی برای جنگ های آینده همیشه در مکان هایی مانند Raytheon مورد توجه بوده است. ACT به عنوان بخشی از تلاش ها برای استفاده ، تأثیر ، بهینه سازی و “جمع آوری” بهترین و امیدوار کننده ترین تفکر ظاهر شد. دامنه ACT مانند DARPA یا Skunk Works متفاوت و شاید خیلی گسترده باشد که بتوان آن را مشخص کرد ، اما هنوز مناطقی در حال ظهور هستند که اکنون قول های مشخصی می دهند ، مانند موارد ذکر شده در سناریوی فرضی فوق الذکر یک مبارز از نسل 6 تای فیتز جرالد ، معاون رئیس Advanced Raytheon Intelligence & Space در مصاحبه ای با Warrior گفت: مفاهیم و فناوری. مستقر در مک کینی ، تگزاس با سایتهایی در ال سگوندو ، کالیفرنیا و کمبریج ، ماساچوست ، ACT Raytheon با بیش از 1000 دانشمند ، مهندس ، دانشگاهی و دیگر کارشناسان در حال مطالعه صدها برنامه متمرکز در دور و نزدیک است مقررات.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برای مثال Raytheon ACT ، سیستم فعلی لیزر با انرژی بالا (HELWS) را توسعه داده است که با استفاده از یک سیستم هدف قرار دادن چند طیفی ، مأموریت های نظارت لیزری و حملات به هواپیماهای بدون سرنشین را از یک خودروی جنگی تاکتیکی پرسرعت از انواع وسایل نقلیه انجام می دهد. . فیتزجرالد گفت: “HELWS چند سال پیش مفهومی در ACT بود و اکنون در کمتر از 24 ماه از تخته سفید به تحویل رسیده است ؛ و 13000 ساعت کار را ثبت کرده است.” بیشتر نوآوری ها با HELWS و سایر برنامه های مشابه مبتنی بر توانایی نه تنها در طراحی منابع تغذیه اعزامی همراه است ، بلکه همچنین در ایجاد فاکتورهای فرم کوچکتر و سازگارتر قادر به ادغام در سیستم عامل های سریع حرکت می کند. این امر به ویژه در مورد سلاح های لیزری بیشتر صدق می کند ، زیرا چندین سال است که آنها روی سکوهای بزرگ فعالیت می کنند. بنابراین ، کارهای پیشرفته در مورد سلاح های لیزری بر نیاز به “مقیاس قدرت” سلاح های لیزری و طراحی منابع انرژی کافی ، کوچک و سبک برای سفر موفقیت آمیز با یک جنگنده خفا ، اما مقیاس پذیر و به اندازه کافی قوی برای دستیابی به از اثرات مخرب مطلوب. فیتزجرالد گفت: “ما در حال حرکت سریع هستیم و می خواهیم سخت افزارهای ما با کار کمتری کار کنند.”

– کریس آزبورن سردبیر Warrior Maven و سردبیر دفاع ملی منافع است –

کریس آزبورن سردبیر دفاعی نشریه National Interest است. آزبورن پیش از این در پنتاگون به عنوان یک متخصص بسیار واجد شرایط در دفتر دستیار وزیر ارتش – اکتساب ، تدارکات و فناوری خدمت می کرد. آزبورن همچنین به عنوان یک متخصص نظامی پیشرو و زمینی در شبکه های تلویزیونی ملی کار کرده است. او یک متخصص نظامی مهمان در فاکس نیوز ، MSNBC ، کانال نظامی و کانال تاریخ است. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات تطبیقی ​​از دانشگاه کلمبیا است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر