[ad_1]

گزارش جدیدی می گوید ، جوانترین و پیرترین افراد بیشترین فریب را خورده اند.

افراد زیر 25 سال بیشتر در معرض کلاهبرداری قرار دارند ، در حالی که پیرترین گروه سنی بیشترین ضرر را از دست می دهند ، طبق گزارش دوسالانه جرایم اینترنتی LexisNexis Risk Solutions ، که جرایم اینترنتی جهانی را از ژوئیه 2020 تا دسامبر 2020 ردیابی می کند

این گزارش داده های معامله را از شبکه شناسایی دیجیتال LexisNexis ، مخزن اطلاعات مشترک جهانی به دست آمده از میلیاردها تعامل کاربر ، از جمله ورود به سیستم ، پرداخت و برنامه های جدید حساب تجزیه و تحلیل می کند.

کیمبرلی ساترلند ، معاون رئیس استراتژی کلاهبرداری و مدیریت هویت در LexisNexis Risk Solutions به فاکس نیوز گفت.

پیام متنی جعلی به دور پارو فرستاده شده است "بررسی محرک" برای مشتریان Costco.

پیام متنی فریبنده ای که برای مشتریان Costco در اطراف یک قایق با “بررسی محرک” ارسال شده است.
(FBI سان دیگو)

هکرهای چینی برای حمله به اهداف آمریکایی از کد NODE استفاده کردند

مسن ترین گروه سنی 75 سال به بالا دومین گروه آسیب پذیر در برابر حملات است.

ساترلند گفت: “گروه سنی بالای 75 سال با چالش های مختلفی روبرو هستند ، زیرا معمولاً کمتر با آخرین فن آوری های دیجیتال آشنا هستند و این باعث افزایش حساسیت خود در برابر تقلب و تلاش برای فیشینگ می شود. کلاهبرداران فرصت طلب هستند که به دنبال ساده ترین اهداف هستند.”

LexisNexis گفت ، متوسط ​​از دست دادن کلاهبرداری مشتری با افزایش سن به تدریج افزایش می یابد ، احتمالاً به دلیل درآمد بالاتر قابل استفاده در اواخر عمر است.

این گزارش بیش از 24 میلیارد تراکنش را از ژوئیه تا دسامبر سال 2020 مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و دریافت که “ربات های خودکار انبوه” که برای آزمایش اعتبارنامه ها – مانند نام های کاربری و رمزهای عبور – استفاده می شود ، همچنان گسترده هستند.

افراد زیر 25 سال بیشتر در معرض تقلب قرار دارند ، در حالی که طبق گزارش جدید ، پیرترین گروه سنی بیشترین ضرر را از دست می دهند.

افراد زیر 25 سال بیشتر در معرض کلاهبرداری قرار دارند ، در حالی که طبق گزارش جدید پیرترین گروه سنی بیشترین ضرر را دارند.
(iStock)

کلاهبرداری های رمانتیک که در سال 2020 صدها میلیون ساخته شده است

رباتها ، نرم افزاری است که بطور خودکار وظایف تکراری را انجام می دهد ، به مجرمان اجازه می دهد کمپین های سرقت گسترده ای را ترتیب دهند. مهاجمان پس از دریافت مدارک سرقت شده شما ، معمولاً سعی می کنند حساب شما را تحویل بگیرند یا به نوعی کلاهبرداری انجام دهند.

LexisNexis گفت: “تعداد حملات ساخته شده توسط بشر حدود 184 میلیون كاهش یافته است ، در حالی كه تعداد حملات ربات 100 میلیون نفر افزایش یافته است.”

بر اساس این گزارش ، حساب های تازه ایجاد شده میزان بالایی از حملات را گزارش می کنند و یک نقطه ورود اصلی برای کلاهبردارانی است که می خواهند از اطلاعات جمع آوری شده از نقض داده ها پول بگیرند.

LexisNexis گفت ، متوسط ​​از دست دادن کلاهبرداری مشتری با افزایش سن به تدریج افزایش می یابد ، احتمالاً به دلیل درآمد بالاتر قابل استفاده در اواخر عمر است.

LexisNexis گفت ، متوسط ​​از دست دادن کلاهبرداری مشتری با افزایش سن به تدریج افزایش می یابد ، احتمالاً به دلیل درآمد بالاتر قابل استفاده در اواخر عمر است.
(iStock)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در این گزارش آمده است که ایجاد حساب های جدید برای شرکت های رسانه ای با سرعت بیشتری نسبت به هر صنعت دیگری مورد حمله قرار گرفته است. کلاهبرداران اغلب از سایت های رسانه ای مانند خدمات پخش جریانی ، سایت ها و برنامه های بازی و قمار برای آزمایش داده های هویت به سرقت رفته استفاده می کنند.

در این گزارش آمده است ، هم برای حملات ربات و هم حمله انسان ، بیشترین تعداد مربوط به کلاهبرداران در ایالات متحده است ، کشورهایی مانند کانادا ، انگلستان و آلمان نیز در میان ده روش برتر برای هر روش حمله قرار دارند.

حملات ساخته دست بشر از گواتمالا ، بحرین و زیمبابوه و همچنین تعدادی از حملات بات از جزیره من ، امارات متحده عربی و نیجریه افزایش یافته است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر