[ad_1]

جو کونچا ، همکار فاکس نیوز ، Big Tech را مقصر اقدامات انجام شده توسط آمازون ، اپل و گوگل علیه پارلر دانست که منجر به بسته شدن بستر رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه شد.

کنچا ، ستون نویس رسانه ای و سیاسی The Hill ، به جولی باندراس در “فوق العاده اضافه کاری” گفت ، این تعلیق “مکانی بسیار خطرناک” ایجاد می کند و تبادل آزاد ایده ها را محدود می کند. این واکنش علیه پارلر پس از آن رخ داد که هفته گذشته در یک شورش مهلک ، طرفداران ترامپ به پایتخت حمله کردند.

محاکمات دادگستری آمازون برای متوقف کردن درخواست از سرویس ابر ، می خواهم نقض ضد اعتماد و نقض قرارداد

JOE CONCHA: مسئولیت تا حدودی به عهده رئیس جمهور ایالات متحده است ، كه جولی را سازماندهی كرده و سپس با طرفدارانش ، شدیدترین ، مطمئناً نه همه ، اما به اندازه كافی ، به پایتخت یورش بردند. این بخشی از آن بود و یک بشکه پودر بود که مدتها پس از انتخابات در دست ساخت بود. برای انتخاب یک بستر رسانه اجتماعی خاص مانند پارلر و گفتن “شما مسئول هستید” ، و این ادعای گوگل ، اپل و آمازون است ، بدون این سه گانه ، دیگر یک بستر رسانه اجتماعی نخواهید داشت.

این کاملا خودسرانه است. و اتفاقاً این کل چیز که توییتر از نظر آنچه در آنجا پست شده به نوعی آفتاب ، آب نبات چوبی و رنگین کمان است؟ یا به هر پست سیاسی بروید و قسمت نظرات را بخوانید. به همان اندازه نفرت انگیز و نفرت انگیز است که هر آنچه را مشاهده می کنید. بنابراین انتخاب پارلر و صحبت نکردن در مورد شخص دیگر از نظر اعتدال بسیار مالش است …

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این امر از نظر تبادل آزاد ایده بسیار خطرناک ایجاد می کند...

ما باید بسترهایی داشته باشیم که در آن تبادل نظر آزادانه بین چپ و راست و همه بین آنها وجود داشته باشد. در عوض ، ما اکنون این سیلوها یا اتاق های پژواک را از افرادی ایجاد می کنیم که با یکدیگر موافقند ، فقط با یکدیگر صحبت می کنند و از طرف دیگر ، همان چیز ، و این دنیایی است که در این نقطه زندگی خواهیم کرد ، و ما این نیستیم. که ما هستیم

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر