حالت ناشناس Google کمتر شخصی است: به همین دلیل است


گوگل به دلیل شکایتهایی مبنی بر اینکه مرورگر Chrome خود کاربران را ردیابی می کند ، حتی هنگام استفاده از حالت ناشناس ، با یک پرونده قضایی 5 میلیارد دلاری روبرو است.

یک قاضی منطقه در ایالات متحده هفته گذشته حکم داد که یک دادخواست شکایت شده در ژوئن سال 2020 علیه رژیم ردیابی ناشناس گوگل می تواند به جلو برود پس از عدم موفقیت گوگل در رد دعوی.

در این پرونده ذکر شده است که وقتی کاربر حالت ناشناس مرورگر Chrome را انتخاب می کند ، Google همچنان فعالیت کاربر را ردیابی می کند. این دعوی ادعا می کند ، قوانین استراق سمع فدرال را نقض می کند.

قلب این دادخواست این است که اگر حالت ناشناس را انتخاب کنید ، فرض محرمانه بودن مرور است.

گوگل با شکایت 5 میلیارد دلاری به دلیل شکایاتی که مرورگر کروم کاربران آنها را حتی هنگام استفاده از آنها ردیابی می کند ، مواجه است "ناشناس" حالت

گوگل به دلیل شکایتهایی مبنی بر اینکه مرورگر Chrome خود کاربران را ردیابی می کند ، حتی هنگام استفاده از حالت ناشناس ، با یک پرونده قضایی 5 میلیارد دلاری روبرو است.
(گتی ایماژ)

خوزه کاستاندا ، سخنگوی گوگل ، به فاکس نیوز گفت: “ما به شدت این ادعاها را به چالش می کشیم و با قدرت از خود در برابر آنها دفاع خواهیم کرد.”

حالت ناشناس Chrome به شما امکان می دهد بدون ذخیره فعالیت در مرورگر یا دستگاه خود ، در وب گشت و گذار کنید. همانطور که به وضوح بیان کردیم ، هر زمان که شما بخش جدید “ناشناس” را باز می کنید ، وب سایت ها ممکن است قادر به جمع آوری اطلاعات مربوط به فعالیت مرور شما در طول یک جلسه باشند ، “گفت Castañoda از Google.

این دادخواست ادامه می دهد: “Google از طریق تجارت گسترده ردیابی داده های خود ، Google می داند که دوستان شما چه کسانی هستند ، سرگرمی های شما چیست ، دوست دارید چه چیزی بخورید ، چه فیلم هایی را تماشا می کنید ، کجا و چه زمانی دوست دارید خرید کنید ، مقصد مورد علاقه شما برای تعطیلات چیست ، چه کسی رنگ موردعلاقه شما و حتی صمیمی ترین و بالقوه ناجورترین چیزهایی است که در اینترنت می بینید – چه از توصیه های Google برای “خصوصی” نگه داشتن تجارت خود پیروی کنید. “

حتما بخوانید:
شناخت کاشی و سرامیک - شناخت کاشی و سرامیک از الف تا ی - خوگرپلاس

ردیابی Google از طریق GoogleAnalytics ، Google Ad Manager و سایر افزونه ها برای برنامه ها و وب سایت ها مانند برنامه های تلفن همراه Google و دکمه ورود به سیستم Google برای وب سایت ها انجام می شود.

3 تنظیمات حریم خصوصی AMAZON از هم اکنون تغییر می کند

حالت ناشناس واقعاً چیست و نیست:

وقتی حالت ناشناس را در مرورگر Google انتخاب می کنید ، طبق صفحه راهنمای Google Chrome که “حالت ناشناس” را پوشش می دهد ، هیچ یک از سابقه مرور ، کوکی ها یا داده های سایت یا اطلاعات وارد شده در فرم ها در دستگاه شما ذخیره نمی شود.

گوگل می گوید ، در نتیجه ، فعالیت شما در سابقه مرورگر Chrome شما نشان داده نمی شود و وب سایت ها نمی توانند شما را شناسایی کنند مگر اینکه وارد سیستم شوید.

اصل پرونده ادعا می کند که وقتی کاربر حالت ناشناس مرورگر Chrome را انتخاب می کند ، Google همچنان فعالیت کاربر را کنترل می کند.

اصل پرونده ادعا می کند وقتی کاربر حالت ناشناس مرورگر Chrome را انتخاب می کند ، Google همچنان بر فعالیت کاربر نظارت می کند.

Google همچنین توضیح می دهد که حالت ناشناس چه کاری انجام نمی دهد.

در صورت ورود به حساب کاربری ، این امر مانع از شناسایی وب سایت نمی شود. صفحه راهنمای Google می گوید: “اگر در حالت ناشناس به هر وب سایتی وارد شوید ، این سایت می داند که شما شخصی هستید که در حال مرور هستید و از این پس می توانید فعالیت های خود را ردیابی کنید.”

Google همچنان توضیح می دهد که حالت ناشناس مانع از مشاهده فعالیت یا مکان شما در “وب سایت هایی که بازدید می کنید ، مدرسه ، کارفرمای شما یا ISP شما” می شود.

حتما بخوانید:
آیین نامه Big Tech نمی تواند فقط در مورد "حفظ رای محافظه کارانه" باشد: نویسنده "جنون جمعیت"

همچنین ، این کار مانع از نمایش تبلیغات بر اساس فعالیت شما در یک جلسه ناشناس توسط وب سایت هایی که شما بازدید می کنید ، نمی شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دانیل مارکوسون ، متخصص حریم خصوصی دیجیتال در NordVPN ، به فاکس نیوز گفت: “این بدان معناست که وقتی مرورگرها با استفاده از یک پنجره شخصی وارد فیس بوک ، جیمیل یا هرجای دیگر می شوند ، آن وب سایت ها واقعاً از آن اطلاع دارند.

ماركوسون گفت: “و مانع از نظارت شما توسط ISP ، خرده فروشان و حتي دولت نخواهد شد.”

“ما فکر می کنیم این س shouldال باید باشد … در مورد توانایی و تمایل گوگل در ارائه ابزارهایی برای مدیریت حریم خصوصی افراد. با وجود Google در اطراف ما ، تقریباً غیرممکن است که کسی بداند کدام مرورگر Chrome ، حساب Google یا تنظیمات مربوط به حریم خصوصی تلفن Android که باید با آن کنار بیایید [with] بدست آوردن [that] هدف ، “Vikintas Maknikas ، استراتژیست محصول در NordVPN ، به فاکس نیوز گفت.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme