درمارولر چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

درمارولر دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است. از بهترین نوع درمارولر نوع تیتانیومی آن است که سوزن های آن از جنس تیتانیوم ساخته شده و استفاده از درمارولر بخصوص مدل تیتانیومی آن توسط کارشناسان و متخصصان پوست شدیدا توصیه میشود چرا که با ساده ترین روش بهترین نتیجه را خواهید گرفت که هیچ گونه عوارض جانبی را درمارولر دکتر رولر بههمراه نخواهد داشت… جالب است بدانید که استفاده از این وسیله ساده روز به روز توسط متخصصین زیبایی رو به افزایش است چرا که با وجود سادگی، اثرات معجزه آسای آن در برخی موارد حتی بیش از روشهای بسیار گران قیمت و پیشرفته موجود می باشد.

درمارولر چیست و چرا باید از درمارولر استفاده کنیم ؟ بعد از رول کردن در یک جهت، حالا باید به ناحیه ای برگردید که در حال حاضر رول کردن را روی آن انجام داده اید و فرایند را در جهت دیگر تکرار کنید. در پایان این مرحله باید هر ناحیه را ۱۲ تا ۱۶ با درمالرولر ماساژ داده باشید. در یک جهت ۶ تا هشت مرتبه بسته به تحمل و حساسیت پوست خود درمارولر را بکشید و بعد از این درمارولر را از روی پوست خود بلند کنید و دوباره این عمل را تکرار کنید. اگر در آغاز درمارولر را به صورت عمودی روی پوست خود کشیدهاید در مرحله بعد این کار را به صورت افقی انجام دهید و دوباره کل فرایند را به صورت افقی تکرار کنید.

مطمئن شوید که پوست شما قبل از آغاز یک دوره دیگر، کاملا ریکاوری شده است. ولی این که آیا شما کاندید مناسبی برای استفاده از این دستگاه هستید یا نه ، قطعاً می بایست قبل از به کارگیری دستگاه وضعیتتان توسط پزشک بررسی شود. این دستگاه هم به تنهایی هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر مثل مزوتراپی و PRP به کار رود. اگر واقعاً از استفاده از درمارولر در خانه مطمئن نیستید، لطفاً پیشنهاد می کنیم این کار را توسط یک متخصص در کلینیک انجام دهید. این محصول بی نظیر به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست ، سفت شدن پوست ، جوانسازی و رفع چین و چروک ، بهبود زخم ها و جای جوش ، بهبود ترکها ی پوستی و کوچک شدن منافذ باز پوست کمک فراوانی میکند و ظاهر کلی پوست را بهبود میبخشد.

حتما بخوانید:
مهاجرت به اوکراین : فرصت محدود و طلایی اقامت اوکراین

هنگام استفاده درد بسیار کمی دارد ممکن است کرم بی حس کننده نیاز باشد. در طول فرایند درمان، ممکن است در اثر استفاده ازاین سوزن ها خون خارج شود (طبیعی است). حدودا بعد از گذشت 12 هفته از شروع درمان، تغییرات چشم گیر رشد مو و پایه مو در قسمت هایی که از درمارولر مو و کوکتل مو استفاده شده را مشاهده خواهید کرد. از درمارولر بسته به طول سوزن آن در طول هفته و هر بار به مدت ۱۵ دقیقه استفاده کنید. در سالهای اخیر پزشکان استفاده از درمارولر تیتانیوم را بیشتر توصیه میکنند و بهتر است هر ۶ الی ۱۲ ماه یک بار سوزنها تعویض شوند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme