در این گزارش آمده است که ربات های غیر اطلاعاتی انتخابات جهشی را مشاهده می کنند


گزارش جدید می گوید ، کلاهبرداران و اسپمرهای Robocall با دعوت های انتخاباتی بیش از حد پرخاشگر می شوند.

Transaction Network Services (TNS) در جدیدترین گزارش تحقیق Robocall خود نوشت ، در سال 2020 ، کلاهبرداران با هدف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده کارزارهای تقلب و ضد اطلاعات را آغاز کردند.

براساس این گزارش ، آمریکایی ها فقط در روز انتخابات غرق در 8.25 میلیون ربات بودند.

TNS در تدوین گزارش ، 1 میلیارد رویداد تماس روزانه را برای صدها اپراتور مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. در این گزارش همچنین از بازخورد کاربران از بیش از 250 میلیون دستگاه تلفن همراه در بیش از 550 مارک و مدل استفاده شده است.

گزارش جدیدی اعلام کرد ، کلاهبرداران و اسپمرهای Robocall با دعوت های تبلیغاتی بیش از حد پرخاشگر می شوند.

گزارش جدید می گوید ، کلاهبرداران و اسپمرهای Robocall با دعوت های انتخاباتی بیش از حد پرخاشگر می شوند.
(iStock)

جوانترین ، قدیمی ترین ها بسیار آسیب پذیرتر از تقلب هستند: گزارش

در انتخابات ریاست جمهوری ، ایالت های ابتدایی ابتدایی – به رهبری آیووا ، نیوهمپشایر ، نوادا و کارولینای جنوبی – شاهد افزایش تعداد تماس ها نسبت به هفته معمول بودند و تقریباً در هر ایالت شاهد افزایش فعالیت robocall از حدود 150 بود TNS گفت ، بیش از 600٪.

برای انتخابات عمومی در مونتانا ، کارولینای شمالی ، ماین و آیووا ، در مقایسه با انتخابات مقدماتی آنها ، بین 200-700 in افزایش در رباتهای تلفنی وجود دارد. ویسکانسین شاهد افزایش چشمگیر 2300 درصدی و به طور متوسط ​​بیش از 1.2 میلیون تماس در هفته منتهی به انتخابات نوامبر بود.

حتی قبل از دور دوم انتخابات مجلس سنا در گرجستان ، افرادی که دارای شماره تلفن در جورجیا بودند ، در مقایسه با انتخابات ریاست جمهوری شاهد افزایش 300 درصدی مکالمات سیاسی بودند.

حتما بخوانید:
هشدار امنیتی: اطمینان حاصل کنید که دستگاه های غیرمجاز در شبکه شما نیستند

هکرهای چینی برای حمله به اهداف آمریکایی از کد NODE استفاده کردند

TNS گفت: “حجم تماس ها درست در مترو آتلانتا شاهد انفجار 50 برابری در تعداد تماس های سیاسی در مقایسه با جمعیت روستایی جورجیا بود.”

آمار مهم دیگر: در سال 2020 ، 54٪ از پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی TNS معتقدند که روبات ها و رباتیک ها مسلح شده اند تا تلاش کنند اعتماد به نفس را در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 تضعیف کنند.

در این گزارش آمده است كه فراخوان های مربوط به تقلب سیاسی كه سعی در سرقت اطلاعات حساس شخصی دارند به سه صورت انجام می شود.

تقلب در ثبت نام رای دهندگان: به عنوان مثال ، در یک حمله ایمیل فیشینگ برای ثبت نام رای دهندگان ، کلاهبرداران ادعا می کنند که شما ثبت نام نکرده اید و سپس سعی می کنند از طریق تلفن با آنها ثبت نام کنید.

تقلب در کمک مالی کلاهبرداران برای بدست آوردن اطلاعاتی در مورد کارت اعتباری شما ، مبارزات سیاسی مشروع را جعل می کنند یا گمراه می کنند.

تحقیقات و کلاهبرداری با جوایز: کلاهبرداران می گویند پس از انجام یک نظرسنجی پاداش دریافت خواهید کرد ، سپس شماره کارت اعتباری خود را درخواست کنید.

Transaction Network Services در جدیدترین گزارش خود در مورد تحقیقات Robocall نوشت ، در سال 2020 ، کلاهبرداران با هدف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، اقدام به تقلب و تبلیغات ضد اطلاعات کردند.

Transaction Network Services در جدیدترین گزارش خود در مورد تحقیقات Robocall نوشت ، در سال 2020 ، کلاهبرداران با هدف انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، اقدام به تقلب و تبلیغات ضد اطلاعات کردند.
(iStock)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

از قضا ، اگر تماس ها مارک دار باشند ، نرخ پاسخ بهتری وجود دارد ، TNS گفت. بر اساس این گزارش ، بیش از 40٪ از پاسخ دهندگان می گویند اگر شناسایی کننده تماس گیرنده نام یک حزب سیاسی ، نامزد یا سازمان را نشان دهد ، به جای فقط یک شماره تلفن ناشناخته ، احتمالاً به یک تماس سیاسی پاسخ می دهند.

حتما بخوانید:
سقف پلی کربنات

یک روند مثبت این است که آمریکایی ها به طور فزاینده ای به robocalls و robotex مشکوک هستند. TNS گفت ، تنها 24 درصد درگیر robocall یا robotext هستند.

و سیاست های عمومی نیز درمقابل تماس گیرندگان رباتیک م worksثر است.

طبق قوانینی که کمیسیون ارتباطات فدرال در نوامبر 2017 تصویب کرد – به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا از شماره های موجود در لیست “غیر مبدا” و کسانی که از شماره های نامعتبر ، تخصیص نیافته یا استفاده نشده جلوگیری می کنند – FCC در ژوئن 2019 تصمیم اعلامیه صادر کرد.

در تصمیم سال 2019 ، FCC ارائه دهندگان صوتی را مجاز به ارائه برنامه هایی به کاربران می کند که تماس های ناخواسته را با استفاده از برنامه های جلوگیری از تماس مبتنی بر تماس مسدود می کنند.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme