دنیای والت دیزنی دوباره به ماسک های داخلی نیاز دارد


Walt Disney World Resort در اورلاندو ، فلوریدا ، یک روز پس از صدور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، قانونی را که میهمانان بالای دو سال را ملزم به استفاده از ماسک در داخل پارک پارک ، بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون ، مجدداً وضع کرده است. دستورالعمل گفتن حتی به طور کامل واکسینه شده مردم باید به دلیل نگرانی از افزایش شیوع ویروس کرونا در نوع دلتا بسیار از ماسک در مناطق سرپوشیده استفاده کنند.

به روز رسانی دیزنی ورلد در وب سایت شما می گوید: “از 30 ژوئیه ، ماسک صورت برای همه مهمانان (2 سال به بالا) در داخل خانه و در اتوبوس های دیزنی ، تک ریلی و دیزنی اسکای لاینر ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون ضروری است.” “این شامل ورود و همه جا در همه جاذبه ها می شود. پوشش صورت برای همه مهمانان در مناطق مشترک باز اختیاری باقی می ماند.”

CDC توصیه می کند که ماسک های پوشیده شده کاملاً واکسینه شده در برخی از مناطق داخلی ، مشاوره جهانی برای مدارس را توصیه می کند

تیک تیک امنیت آخر تغییر دادن تغییر دادن٪
DIS شرکت والت دیزنی 179.10 -0.40 -0.22٪

دنیای دیزنی به تازگی به مهمانان واکسینه شده اجازه می دهد تا ماسک های خود را از داخل خانه در 15 ژوئن بردارند. در حال حاضر facecloths دوباره خواهد بود.

دنیای دیزنی در سال 2020 با سیاست سختگیرانه خود در پوشیدن ماسک در پارک ، در داخل و خارج از خانه ، درخشید ، زیرا برای کودکان نیاز به ماسک داشت و از استثنا برای کودکان دارای معلولیت – مانند مشکلات حسی – که نمی توانند از ماسک صورت استفاده کنند ، خودداری کرد.

Walt Disney World در اورلاندو ، فلوریدا ، مجدداً قانونی را وضع کرده است که میهمانان دو ساله و بزرگتر را ملزم به استفاده از ماسک در داخل پارک موضوعی ، صرف نظر از وضعیت واکسیناسیون می کند. (Matt Stroshane / Walt Disney World Resort از طریق گتی ایماژ) (گتی ایماژ)

در مورد FOX BUSINESS بیشتر بخوانید ، اینجا را کلیک کنید

دیزنی لند ، کالیفرنیا ، یکی دیگر از تفرجگاه های دیزنی ، از چهارشنبه شب نیازی به ماسک داخلی جدید در وب سایت خود ندارد. این شرکت بلافاصله به س Fال FOX Business در مورد اینکه آیا اقدامات مشابه دیزنی ورلد را نیز اعمال خواهد کرد یا خیر ، پاسخ نداد.


منبع: router-news.ir

حتما بخوانید:
هدرز تمام استیل XU7 - نگین اسپرت
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme