دن بونگینو: “دوشنبه خوب به نظر می رسد” برای بازگشت آنلاین پارلر


دن بونگینو ، مالک مالک ، روز پنجشنبه به Hannity گفت ، Parler ، پلت فرم رسانه های اجتماعی است که پس از شورش مرگبار در 6 ژانویه در پایتخت آمریکا توسط آمازون مجبور به آفلاین شد ، ممکن است اوایل هفته آینده دوباره شروع به کار کند.

بونگینو ، که همچنین یکی از همکاران فاکس نیوز است ، گفت: “ما برای روز دوشنبه تیراندازی می کنیم.” “روز دوشنبه خوب به نظر می رسد. انگشتان شما عبور می کند.”

بونگینو یک روز پس از آنکه فاکس نیوز یادداشتی از جان ماتز ، مدیر عامل سابق دریافت کرد ، توضیح می دهد که چرا وی هفته گذشته از هیئت مدیره شرکت اخراج شد ، به میزبان شان هانیتی پیوست.

ماتز ادعا می کند پس از تصمیم وب آمازون برای خاموش کردن سیستم عامل به دلیل تعدیل نکردن “محتوای خشن” مربوط به شورش کاپیتول ، در برابر دیدگاه اولیه خود برای پارلر “با مقاومت مداوم” مواجه شد.

BONGINO بازگشت مطالبات مدیرعامل مجلس را تحمیل می کند

ماتزه نوشت: “به عنوان مثال ، من از ثبات بیشتر محصول حمایت كردم و آنچه كه به اعتقاد من رویكرد م moreثرتری برای تعدیل محتوا است.”

بونگینو در یک ویدیوی فیس بوکی که اوایل چهارشنبه منتشر شد ، ادعاهای ماتز را مورد اختلاف قرار داد

وی گفت: “من هیچ گونه نگرانی در مورد جان مدیرعامل ندارم ، می خواهم صریح و شفاف عمل كنم ،” اما جان تصمیم گرفت این كار را در ملا public عام انجام دهد نه ما. ما این کار را مانند آقایان انجام دادیم.

حتما بخوانید:
«شهرک نشینان سرزمین آفتابی» به شصتمین سالگرد رهبر انقلاب

“ما در واقع برای بازپس گیری پارلر می جنگیدیم. مردم واقعاً تصمیمات بدی گرفته اند و گوش دهید ، ما لباس های کثیف را پخش نمی کنیم. این از شرکتی محافظت می کند که کاملاً به آزادی بیان متعهد است و من سال گذشته در آن سرمایه گذاری کردم. از زندگی من. آیا شما واقعاً اعتقاد دارید که شخص دیگری با آزادی بیان طرف بوده است؟ “

بعداً در این ویدئو بونگینو افزود: “رابطه با پارلر و مدیرعامل به نتیجه نرسید زیرا چشم انداز مدیرعامل ما نبود.” آیا همه از این موضوع مطلع هستند؟ دیدگاه ما کاملاً واضح بود. برای تلافی ، برخی تصمیمات وحشتناک در گذشته ساخته شده است که ما را به بارگیری آمازون و دیگران سوق داده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سخنگوی پارلر روز پنجشنبه به فاکس نیوز گفت که این کندی ناشی از نام تجاری جدید و تغییر در شرکت به نام ثبات است.

پارلر مورد استقبال گسترده طرفداران ترامپ قرار گرفت و به دنبال حذف دائمی توئیتر توسط رئیس جمهور پیشین در ماه گذشته شاهد پرش در کاربران بود.

برایان سیل از فاکس نیوز در این گزارش همکاری داشته است


منبع: router-news.ir