دن بونگینو: “دوشنبه خوب به نظر می رسد” برای بازگشت آنلاین پارلر


دن بونگینو ، مالک مالک ، روز پنجشنبه به Hannity گفت ، Parler ، پلت فرم رسانه های اجتماعی است که پس از شورش مرگبار در 6 ژانویه در پایتخت آمریکا توسط آمازون مجبور به آفلاین شد ، ممکن است اوایل هفته آینده دوباره شروع به کار کند.

بونگینو ، که همچنین یکی از همکاران فاکس نیوز است ، گفت: “ما برای روز دوشنبه تیراندازی می کنیم.” “روز دوشنبه خوب به نظر می رسد. انگشتان شما عبور می کند.”

بونگینو یک روز پس از آنکه فاکس نیوز یادداشتی از جان ماتز ، مدیر عامل سابق دریافت کرد ، توضیح می دهد که چرا وی هفته گذشته از هیئت مدیره شرکت اخراج شد ، به میزبان شان هانیتی پیوست.

ماتز ادعا می کند پس از تصمیم وب آمازون برای خاموش کردن سیستم عامل به دلیل تعدیل نکردن “محتوای خشن” مربوط به شورش کاپیتول ، در برابر دیدگاه اولیه خود برای پارلر “با مقاومت مداوم” مواجه شد.

BONGINO بازگشت مطالبات مدیرعامل مجلس را تحمیل می کند

ماتزه نوشت: “به عنوان مثال ، من از ثبات بیشتر محصول حمایت كردم و آنچه كه به اعتقاد من رویكرد م moreثرتری برای تعدیل محتوا است.”

بونگینو در یک ویدیوی فیس بوکی که اوایل چهارشنبه منتشر شد ، ادعاهای ماتز را مورد اختلاف قرار داد

وی گفت: “من هیچ گونه نگرانی در مورد جان مدیرعامل ندارم ، می خواهم صریح و شفاف عمل كنم ،” اما جان تصمیم گرفت این كار را در ملا public عام انجام دهد نه ما. ما این کار را مانند آقایان انجام دادیم.

حتما بخوانید:
از آمازون استفاده می کنید؟ برای محافظت از حریم خصوصی خود این 5 تغییر را اکنون انجام دهید

“ما در واقع برای بازپس گیری پارلر می جنگیدیم. مردم واقعاً تصمیمات بدی گرفته اند و گوش دهید ، ما لباس های کثیف را پخش نمی کنیم. این از شرکتی محافظت می کند که کاملاً به آزادی بیان متعهد است و من سال گذشته در آن سرمایه گذاری کردم. از زندگی من. آیا شما واقعاً اعتقاد دارید که شخص دیگری با آزادی بیان طرف بوده است؟ “

بعداً در این ویدئو بونگینو افزود: “رابطه با پارلر و مدیرعامل به نتیجه نرسید زیرا چشم انداز مدیرعامل ما نبود.” آیا همه از این موضوع مطلع هستند؟ دیدگاه ما کاملاً واضح بود. برای تلافی ، برخی تصمیمات وحشتناک در گذشته ساخته شده است که ما را به بارگیری آمازون و دیگران سوق داده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سخنگوی پارلر روز پنجشنبه به فاکس نیوز گفت که این کندی ناشی از نام تجاری جدید و تغییر در شرکت به نام ثبات است.

پارلر مورد استقبال گسترده طرفداران ترامپ قرار گرفت و به دنبال حذف دائمی توئیتر توسط رئیس جمهور پیشین در ماه گذشته شاهد پرش در کاربران بود.

برایان سیل از فاکس نیوز در این گزارش همکاری داشته است


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme