[ad_1]

دولت و یک متخصص امنیت سایبری در مورد کلاهبرداری های جدید تقلب هشدار می دهند.

شبکه جرایم مالی (FinCEN) ، بخشی از وزارت خزانه داری آمریکا که با جرایم مالی مبارزه می کند ، در رایزنی اخیر خود برخی از متداول ترین کلاهبرداری های تأثیر اقتصادی (EIP) را ذکر کرده است.

پرداخت های تشویقی سومین و بزرگترین بسته های تسکین دهنده ویروس کرونا در 12 ماه گذشته است.

دولت و یک متخصص امنیت سایبری در مورد کلاهبرداری های جدید تقلب هشدار می دهند.

دولت و یک متخصص امنیت سایبری در مورد کلاهبرداری های جدید تقلب هشدار می دهند.

جوانترین ، قدیمی ترین ها بسیار آسیب پذیرتر از کلاهبرداری هستند: گزارش

چک های جعلی: کلاهبرداران چک های متقلبانه را با دستورالعمل برای تماس با یک شماره یا بررسی آنلاین اطلاعات ارسال می کنند. در مشاوره FinCEN آمده است که افراد ناخوشایند اطلاعات شخصی یا بانکی را “تحت عنوان نیاز به اطلاعات برای به دست آوردن یا تسریع EIP” می خواهند. سپس از این اطلاعات برای ارتکاب جرایمی مانند سرقت هویت و دسترسی غیرمجاز به حساب های بانکی استفاده می شود.

سرقت پرداخت: طبق FinCEN ، این سرقت ها ممکن است شامل سرقت EIP از طریق نامه الکترونیکی ایالات متحده یا درخواست پرداخت برای شخص غیر واجد شرایط یا درخواست پرداخت هزینه از شخص دیگری بدون اطلاع گیرنده باشد.

برداشت نامناسب از پرداخت: یک شرکت خصوصی که امور مالی شخص را کنترل می کند ، EIP فرد را مصادره می کند و پرداخت های توقیف شده را پس نمی دهد.

فیشینگ: کلاهبرداران با استفاده از ایمیل ها ، نامه ها ، تماس های تلفنی و پیام های متنی حاوی کلمات کلیدی مانند “COVID-19” و “انگیزه” ، اقدام به فیشینگ می کنند – پیام های به ظاهر معتبر از بانک ها و سایر معتمدان. هدف بدست آوردن اطلاعات حساس درباره حسابهای شخصی و مالی مانند شماره حساب و رمزهای عبور است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ایوان رایزر ، مدیر اجرایی شرکت امنیت سایبری Abnormal Security ، با اشاره به حملات فیشینگ به فاکس نیوز گفت: “ما قبلاً شاهد این حملات بوده ایم.”

رایزر گفت: “هنگامی که اولین پیش پرداخت ها در آوریل 2020 آزاد شد ، کلاهبرداران یک کمپین فیشینگ را برای سازمان امور مالیاتی آغاز کردند و ادعا کردند که چک های تشویقی به تأخیر می افتد مگر اینکه گیرنده اطلاعات آدرس خود را به روز کند.”

قربانیان به یک صفحه ورود به سیستم IRS جعلی هدایت شدند که برای به روزرسانی اطلاعات درخواستی و به دست آوردن تأیید اعتبار ، مدارک را می خواست.

رایزر گفت: “کسانی که قربانی حمله شده اند در واقع نام کاربری ، رمزهای عبور خود را به شما تحویل داده اند … که می تواند به مهاجمان اجازه دهد تا چک مشوق را بدزدند و یا خسارت مالی اضافی وارد کنند.”

TOM CRUISE DEEPFAKES توسط TIKTOK برای مشکلات جدی تر با سابقه ویدئوی واقع گرایانه

طبق گفته های رایزر ، این طرح ها آسیب پذیرترین آمریکایی هایی را که از کار بیکار یا نیمه وقت هستند ، هدف قرار می دهد.

برخی از رایج ترین کلاهبرداری ها به اصطلاح هستند. تکنیک های جعل هویت که در آن کلاهبرداران با وب سایت های جعلی که به نظر قانونی می آیند کار می کنند.

اصلاحات کوچک در نام دامنه – مانند افزودن “s” در انتهای نام دامنه – به نظر قانونی می رسند.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر