[ad_1]

لوئیس الیزوندو ، رئیس پیشین برنامه بشقاب پرندگان پنتاگون ، جزئیات سه نظریه اصلی در مورد منشا بشقاب پرنده ها و پنج مشخصه تعریف کننده بشقاب پرنده ها را نقض درک کنونی ایالات متحده از قوانین فیزیک می داند.

در هنگام بازدید از فاکس و دوستان ، الیزوندو ، مدیر سابق ATTIP (برنامه شناسایی تهدیدات هوافضا پیشرفته) ، گفت که دولت ایالات متحده از همان روش استفاده شده در عملیات اطلاعاتی تروریستی علیه بشقاب پرنده ها استفاده کرده و ثابت کرده است که “واقعی” نیستند ، اما اطلاعات پیرامون آنها “جذاب” است.

پنتاگون سه نظریه بالقوه در مورد منشا یوفوها ارائه داده است.

اولین نظریه “بسیار بعید” ادعا می کند که بشقاب پرنده ها یک فناوری مخفی آمریکایی است که به دلیل عدم ارتباط بین سازمان های دولتی زیر رادار پرواز کرده است.

CIA اسناد UFO جهان سیاه را زودتر منتشر می کند: چگونه آنها را بصورت آنلاین مشاهده کنیم

نظریه دوم نشان می دهد که بشقاب پرنده ها فناوری “مسابقه خارجی” هستند که بدون اطلاعات دولت ایالات متحده ایجاد شده است.

“این یک شکست بزرگ اطلاعاتی است [the United States] زیرا ما از نظر فنی رد شده ایم ، “الیزوندو گفت.

الیزوندو در هنگام بحث در مورد نظریه سوم و آخرین نتیجه نگرفت که بشقاب پرنده ها می توانند فناوری بیگانه ای باشند.

“اگر مال ما نباشد و نباشد [another country] خوب ، پس آن شخص یا چیزی است. “

الیزوندو همچنین پنج “قابل مشاهده منحصر به فرد” را که به تشخیص بشقاب پرنده ها از سایر فن آوری های هوافضا قابل شناسایی کمک می کند ، بیان کرد.

این ویژگی ها عبارتند از: شتاب آنی ، سرعت بیش از حد صوتی ، دید کم ، حرکت در سطح متوسط ​​(توانایی کار در محیط های مختلف) و بالابر مثبت که در آن شما وسایل نقلیه ای دارید که می توانند بدون نیاز آشکار به سطوح کنترل ، بال یا حتی موتورها پرواز کنند.

الیزوندو گفت: “ما اینها را می بینیم – اگر بخواهید ، آنها را وسایل نقلیه بنامیم – وارد حریم هوایی تحت كنترل آمریكا می شوند كه عملکردی را نشان می دهد كه صریحاً فراتر از هر چیزی است كه ما بتوانیم تولید مثل كنیم ، یا حتی در بعضی موارد حتی می توانیم آن را بفهمیم.”

در ماه ژانویه ، از طریق قانون آزادی اطلاعات ، هزاران سند سیا در مورد اشیا flying ناشناخته پرنده – یا پدیده های هوای ناشناخته ای که دولت آنها را صدا می کند – از Black Vault ، وب سایتی که توسط جان گرینوالد جونیور نویسنده و پادگستر اداره می شود ، برای بارگیری در دسترس قرار گرفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سیا ادعا می کند که آنها اکنون تمام اطلاعات مربوط به UAP را در اختیار آنها قرار داده اند ، اگرچه راهی برای دانستن صحت این موضوع وجود ندارد.

به گفته جان راتکلیف ، مدیر سابق اطلاعات ملی ، گزارش دیگری که می تواند در ماه ژوئن منتشر شود ، حاوی جزئیاتی از مشاهدات بشقاب پرنده “بی سابقه” و “توضیح دشوار” است.

نیویورک پست در این گزارش سهیم بوده است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر