راهنمای جامع خرید تلویزیون سامسونگ

 

امکانات تلویزیون های جدید سامسونگ

سامسونگ یک شرکت چند ملیتی است که مرکزیت آن در شهر سئول کره جنوبی قرار دارد. کمپانی سامسونگ از سال 1990 توانست فعالیت‌های خود را در سطح جهان ارائه کند که از آن زمان تا به حال ساخت و خدمات مربوطه به تلفن‌های همراه به یکی از مهمترین منابع مالی این شرکت بزرگ تبدیل شده است. همانطور که می‌دانید محصولات صوتی و تصویری سامسونگ از جمله تلویزیون‌ها، از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. ما در این مقاله قصد داریم جدیدترین تلویزیون های سامسونگ 2022 را بررسی کنیم.برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات تلویزیون های سامسون و مفایسه آن با سایر برندها اینجا کلیک کنید.

بررسی تکنولوژی کریستال در تلویزیونهای جدید سامسونگ

در سال 2020 سامسونگ دسته ای از تلویزیون های جدید خود را تحت عنوان Crystal UHD / تلویزیون های کریستالی سامسونگ معرفی کرد. Crystal UHD نام بازاریابی برای تلویزیون هایی با صفحه نمایش LED (تلویزیون های UHD کریستالی) است؛ تلویزیون هایی با ماتریس صفحه معمولی که با استفاده از فناوری استاندارد و بدون استفاده از موادی که در تلویزیون های کوانتومی استفاده می شود ساخته شده اند. پیش از این، تا سال 2020، چنین تلویزیون های سری Samsung Premium نامیده می شدند.

منبع: https://luxuryagency.ir/samsung-crystal-tv/

راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ + قابلیت Object Tracking Sound یا OTS در تلویزیون سامسونگ چیست؟

هنگامی که شما جهت خرید تلویزیون سامسونگ وارد فروشگاهی می شوید با طیفی از تلویزیون های سامسونگ رو به رو خواهید شد که هرکدام ویژگی و عملکرد منحصر به فرد خود را دارند. در واقع تلویزیون های سامسونگ از لحاظ کیفیت و امکانات به مرور زمان پیشرفت بسیار چشمگیری داشته اند ، به همین دلیل قبل از خرید تلویزیون باید درباره ی عملکرد و ویژگی های آن اطلاعات کافی داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های تلویزیون سامسون به این وبسایت مراجعه فرمایید

حتما بخوانید:
آیین نامه Big Tech نمی تواند فقط در مورد "حفظ رای محافظه کارانه" باشد: نویسنده "جنون جمعیت"

تفاوت سری‌های مختلف تلویزیون سامسونگ

بسیاری از افراد به دنبال خرید نمایشگر هستند ولی برای انتخاب از میان انبوه مدل‌های تلویزیون‌ این کمپانی، دچار تردید و سردرگمی می‌شوند. مدل های امروزی از امکانات بسیار زیادی برخوردار بوده که شاید ما از بسیاری از این امکانات بی‌اطلاع باشیم. در اینجا نکات مهم قبل خرید تلویزیون سامسونگ را با شما درمیان خواهیم گذاشت.در ادامه راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ را برای شما شرح می دهیم، پس اگر به دنبال بهترین انتخاب برای منزل خود هستید، تا انتها همراه دهکده باشید.

منبع: https://rahemovafaghiat.ir/samsung-tv-buying-guide/

تلویزیون‌های پرچمدار سامسونگ چه امکاناتی دارد؟

سامسونگ یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تلویزیون در جهان محسوب می‌شود و تلویزیون‌های این برند همیشه در زمره بهترین تلویزیون‌های جهان قرار دارند. در این مطلب قصد داریم هر آنچه را که باید در مورد انتخاب و خرید تلویزیون‌های سامسونگ بدانید، بیان کنیم تا در صورت تمایل برای خرید تلویزیون qled سامسونگ بتوانید تصمیم‌گیری راحت‌تری داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید