[ad_1]

تعداد بی شماری هکر ، شرکت تشنه داده ، توسعه دهندگان ، تبلیغ کنندگان وجود دارد و اطلاعات شما را کنترل می کند.

در برخی موارد ، این برای اهداف شیطانی است ، مانند پاک کردن حساب بانکی شما. در صورت مشاهده کلاهبرداری ، روی سه مرحله فوری ضربه بزنید یا آنها را کلیک کنید. این را قبل از اینکه برای شما اتفاق بیفتد بخوانید.

یک بار دیگر این موضوع جمع آوری هرچه بیشتر اطلاعات برای بسته بندی و فروش است. شما میتوانید در این رابطه کاری بکنید. برای حذف تبلیغاتی که شما را از Facebook به صفحه دیگری که بازدید می کنید ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

حفظ امنیت آنلاین می تواند مانند نبردی بی پایان احساس شود. به جای اینکه به همه کارهایی که می توانید انجام دهید فکر کنید ، اکنون یک دقیقه وقت بگذارید و روی این سه مورد کار کنید.

1. رمز عبور روتر را تغییر دهید

به زمان نصب روتر خود فکر کنید. آیا وقت گذاشتید و یک گذرواژه قوی تنظیم کردید و روی تنظیمات امنیتی کلیک کردید؟ بیشتر افراد سعی می کنند هرچه سریعتر به شبکه متصل شوند.

خبر بد این است که آسانتر از آن است که تصور کنید شخصی می تواند رمز ورود خود را بدست آورد. اگر آنها این مدل را می دانند یا به اندازه کافی برای دانستن اختصاص داده شده اند ، وب سایت ها می توانند در چند دقیقه اطلاعات ورود شما را فاش کنند.

خیلی دیر نشده. رمز عبور روتر خود را تغییر دهید در حالی که فکر می کنید.

اگر مطمئن نیستید که چیست ، به RouterPasswords بروید تا مال خود را ببینید. برای پیوند مستقیم و دستورالعمل های گام به گام ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. پس از دریافت آن ، به پنل مدیریت وارد شوید و یک رمز ورود امن تنظیم کنید که هیچ کس نتواند به صورت آنلاین جستجو کند.

به کمک بیشتری نیاز دارید؟ ManualsOnline را برای روتر خود بررسی کرده و دستورالعمل های گام به گام را پیدا کنید.

نکاتی در مورد ورود شما: ما هر روز نکات هوشمندی را به اشتراک می گذاریم که از شما به صورت آنلاین محافظت می کنند. برای راهنمایی در اینجا خبرنامه من را امتحان کنید.

2. خاموش کردن تشخیص چهره در فیس بوک

فناوری تشخیص چهره برای تنظیم عکس ها مفید است. این عکس ها را اسکن می کند و به شما امکان می دهد چهره های آشنا را در گالری خود برچسب گذاری کنید. اما ممکن است تمایل نداشته باشید که فیس بوک در هر عکسی که شما یا دوستانتان بارگذاری می کنید این کار را انجام دهد.

برنامه شناسایی چهره فیس بوک DeepFace نام دارد. اگر می خواهید Facebook از تجزیه و تحلیل شیشه خود جلوگیری کند ، ویژگی تشخیص چهره را غیرفعال کنید.

  • از یک مرورگر وب ، مثلث رو به پایین را در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. از آنجا ، ضربه بزنید تنظیمات و حریم خصوصی و سپس تنظیمات.
  • در ستون سمت چپ ، را انتخاب کنید تشخیص چهره در صفحه ای قرار خواهید گرفت که می پرسد: “آیا می خواهید فیس بوک شما را در عکس ها و فیلم ها بشناسد؟” روی دکمه آبی ویرایش در سمت راست کلیک کنید.
  • انتخاب کنید نه ، سپس نزدیک.

در اینجا تنظیم مهم دیگری برای تغییر در فیس بوک وجود دارد. اگر گذرواژه خود را گم کنید ، بازگشت آن می تواند دردآور باشد. برای تنظیم ویژگی مخاطبین مطمئن ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

3. خود را از این سایت ترسناک حذف کنید

افرادی که به دنبال افراد می گردند یکی از ترسناک ترین مکان های وب است. با نام و نام خانوادگی یک فرد ، می توانید اطلاعات زیادی را که از شبکه های اجتماعی و سوابق عمومی حذف شده اند مشاهده کنید.

یکی از سایت های کاملاً دقیق Cyberbackgroundchecks.com است. او گزارش گسترده ای را تهیه می کند که از تاریخ آدرس ، شماره تلفن ، سوابق کیفری ، شبکه های اجتماعی ، بستگان ، کار و موارد دیگر جمع آوری شده است.

می توانید این سوابق را حذف کنید. به صفحه انصراف از Cyberbackgroundcheck بروید. شرایط و ضوابط را بخوانید. پس از موافقت ، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و CAPTCHA را تکمیل کنید.

سپس دکمه نام را فشار دهید روند حذف را شروع کنید و این مراحل را دنبال کنید:

  • نام خود را در نوار جستجو وارد کنید تا سابقه خود را پیدا کنید. کلیک نگاهی به جزئیات بیندازید یک بار پیداش کردی
  • انتخاب کنید سوابق من را حذف کنید در بالای صفحه نزدیک به نام شما.
  • به صندوق ورودی خود بروید و پیامی با پیوند حذف را بررسی کنید. برای تأیید حذف ، روی این پیوند کلیک کنید.

پس از 72 ساعت ، رکورد شما باید حذف شود.

نکته مهم: فقط سوابقی که گزینه View Details را نشان می دهند قابل حذف هستند. اگر “دریافت جزئیات درجه یک” را مشاهده کنید ، به PeopleFinders.com هدایت می شوید. برای حذف سوابق خود از این سایت ، ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید. به پایین به شماره 6 بروید.

به یک دست با رایانه آرام نیاز دارید ، س FORالاتی برای یک تلفن هوشمند یا یک مشکل نرم افزار که نمی توانید عکس بگیرید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. می توانید نمایش کیم کماندو را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر