رقیب در توییتر پارلر پس از انتخابات در کانون توجه قرار گرفته است: به همین دلیل است


انتخابات ریاست جمهوری ما در سال 2020 یک چیز را ثابت کرد: آمریکا نیمی محافظه کار ، نیمی لیبرال تقسیم شده است. نیمه محافظه کار از توییتر خسته شده و به جلو می رود. این کاربران از الگوریتم های توییتر و حاکمیت شرکتی که گفتار را در سیستم عامل آن تنظیم می کند خسته شده اند.

یک گزینه 2 ساله برای Twitter-Facebook ناگهان منفجر شد و به شماره 1 برنامه خبری آمریکا تبدیل شد. Parler ، به معنای “صحبت” در فرانسه ، به عنوان یک بستر بی طرفانه ایجاد شده توسط آزادی بیان ایجاد شد. اگرچه باید “برابر” تلفظ شود ، اما دنیا در “برابر” متوقف شده است.

آیا پارلر محافظه کارتر است؟

پارلر در وب سایت خود می گوید: «پارلر برای شخصی کنجکاو ، خلاق و عینی است. ما برای همه کسانی که می خواهند از هر طرف گفتگو کنند در اینجا هستیم. “اگرچه پارلر به عنوان یک پلت فرم محافظه کار ایجاد نشده است، اما اکثر کاربران راست گرا هستند.

اسامی بزرگ با حساب کاربری هستند. در حالی که دونالد ترامپ هنوز عضو آن نیست ، دونالد ترامپ جونیور و برادرش اریک عضو این انجمن هستند. رودولف جولیانی و سایر محافظه کاران در رده سنگین وزن مانند شان هانیتی ، تد کروز و مارک لوین از این قبیل هستند. سازمان های جدیدی از جمله Breitbart ، The Daily Caller و The Epoch Times نیز در این سایت فعال هستند.

الگوریتم فیس بوک: آیا با فیس بوک رابطه عشق و نفرت دارید؟ کنترل بیشتری بر خوراک خود داشته باشید. برای حذف روش الگوریتم و دیدن آنچه می خواهید ، روی ضربه بزنید یا کلیک کنید.

پارلر چگونه توییتر است

از نظر عملکردی ، پارلر تقریباً مشابه توییتر است. اگر از توییتر استفاده کرده اید ، پریدن به پارلر هیچ چیز نیست. فقط آیکون ها و کلمات اکشن جدید وجود دارد.

به جای توییت ، شما “parlayki” دارید. به جای retweets ، شما یک “پژواک” دارید. شما به یک پست “رأی” می دهید تا نشان دهید که آن را دوست دارید.

می توانید GIF ، عکس و میم منتشر کنید و همچنین حساب ها را دنبال کنید و از هشتگ استفاده کنید. پست های Parler تقریباً سه برابر حد مجاز Twitter یا حداکثر 1000 حرف است. می توانید سایر کاربران را مسدود یا نادیده بگیرید.

مانند سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، هنگام ثبت نام یک حساب کاربری ایجاد می کنید. عکس ، تصویر پس زمینه و بیوگرافی کوتاه شما برای مشاهده توسط سایر اعضا در دسترس است.

حتما بخوانید:
5 راه برای گرفتن عکس و فیلم بهتر با تلفن خود

گزینه “تأیید” وجود دارد که به Parler Citizen وضعیت می دهد. برای این مرحله لازم است که از وب کم خود برای گرفتن عکس از کارت شناسایی در جلو و عقب استفاده کنید ، مثلاً گواهینامه رانندگی. سپس سلفی خود را با وب کم ارسال می کنید.

پس از تأیید ، حساب شما نشان قرمز Parler را نشان می دهد که به سایر کاربران می گوید شما یک شخص واقعی هستید ، نه یک ربات. در این مرحله دیگر نیازی نیست که نام خود را به صورت عمومی نشان دهید. یک نشان طلا شخصیت های عمومی را مشخص می کند.

برای ثبت نام ، مانند سایر سایت های رسانه های اجتماعی ، باید حداقل 13 سال داشته باشید و برای تأیید حساب ها و کاربران ، شماره تلفن لازم است. هیچ وقت از شما در مورد وابستگی سیاسی خود سال نمی شود.

زندگی دیجیتالی خود را تمیز کنید: هرچه حساب بیشتری ایجاد کنید ، مجرمان اینترنتی بیشتر باز می شوند. باید مواردی را که دیگر استفاده نمی کنید حذف کنید. برای سایتی که مراحل میانبر را انجام می دهد ، ضربه بزنید یا کلیک کنید. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

پارلر چقدر متفاوت است

بر خلاف توییتر ، که محتوای به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل را با استفاده از سیاست های داخلی شرکت تنظیم می کند ، Parler دستورالعمل های کاربر خود را بر اساس تعریف FCC از فحاشی تنظیم می کند. به طور دقیق ، این س asksال می شود که آیا انتشار “ماهیت جنسی” دارد ، “توهین” است و “آیا کار به طور کلی دارای ارزش ادبی ، هنری ، سیاسی یا علمی جدی است”.

Parler به کاربران خود اعتماد می کند تا محتوای نامناسب و پست هایی را نقض کنند که دستورالعمل های آن را نقض می کنند. آنها هیچ کارمند یا پست بررسی واقعی برای اشخاص ثالث ندارند. این بازرسی کاملاً توسط انجمن هدایت می شود.

در مقایسه با سایر سایت های رسانه های اجتماعی ، سیاست حفظ حریم خصوصی PDF در شش صفحه از پارلر روشن و قابل فهم است. آنها به روشنی نشان می دهند که با اطلاعاتی که درباره مصرف کنندگان جمع می کنند ، می خواهند چه کنند.

حتما بخوانید:
او از سال 2022 به نمایندگی از ایتالیا شروع کرد

من شرط می بندم که از شنیدن این که برنامه های رسانه های اجتماعی در هنگام درآمدزایی از داده های شما از حریص ترین برنامه ها هستند ، تعجب نخواهید کرد. برای دیدن اینکه چه کسی بیشتر اطلاعات شخصی شما را می مکد و می فروشد ، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

هنوز هیچ تبلیغی برای Parler وجود ندارد. اما سیاست حفظ حریم خصوصی آن بیان می کند که جمع آوری داده ها ممکن است “برای اهداف بازاریابی و تبلیغات ، مانند توسعه و تهیه مواد تبلیغاتی و تبلیغاتی که ممکن است برای شما مرتبط ، ارزشمند و یا از جنبه های دیگر باشند” مورد استفاده قرار گیرد.

من در ژوئن گذشته به پارلر پیوستم تا درباره سایت بیشتر بدانم. من احتمالاً کاربر کاملی نیستم ، زیرا احساس نیاز مفرط به تعامل یا حتی بازدید از پارلر نمی کنم.

من به طور هدفمند وقتم را در تمام شبکه های اجتماعی محدود کردم و تعطیلات را فوق العاده تازه کردم. این کاری است که همه ما باید گاهگاهی انجام دهیم. امتحان کن

nبه EED TECH کمک کنید؟ س questionsالات فنی خود را برای پاسخهای خاص من و سایر متخصصان فنی ارسال کنید. از انجمن پرسش و پاسخ من بازدید کنید و اکنون از کمک فنی بهره مند شوید.

در مورد سبک زندگی دیجیتال چه س questionsالاتی دارید؟ با نمایش رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای پیدا کردن او در ایستگاه رادیویی محلی خود ، روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. شما می توانید نمایش Kim Komando را از طریق تلفن ، رایانه لوحی ، تلویزیون یا رایانه خود گوش دهید یا تماشا کنید. برای پادکست های رایگان کیم یا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید.

حق چاپ 2021 ، سرگرمی چندرسانه ای WestStar. کلیه حقوق محفوظ است

در نمایش کیم کماندو ، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته در کشور ، در مورد آخرین فن آوری اطلاعات کسب کنید. کیم تماس می گیرد و نکاتی درباره سبک زندگی دیجیتالی امروز ، از تلفن های هوشمند و تبلت ها گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک داده ها را منتشر می کند. برای راهنمایی های روزانه ، خبرنامه های رایگان و موارد دیگر ، به وب سایت وی در Komando.com مراجعه کنید.


منبع: router-news.ir