روزنامه محلی ویرجینیا غربی به دلیل دستکاری در رسانه های دیجیتال ، بیگ تک را مورد بازدید قرار می دهد


صاحب یک شرکت روزنامه محلی در ویرجینیا غربی در حال مبارزه با غول های بیگ تک برای انحصار رسانه های دیجیتال است.

داگ رینولدز ، برنده جایزه پولیتزر در چارلستون گازت میل ، با طرح ادعای دستکاری شرکت هایی مانند فیس بوک و گوگل در بازار تبلیغات دیجیتال ، دادخواست شکایت کرد.

رینولدز روز پنجشنبه به اتاق خبر آمریكا گفت كه شركت های فن آوری “موافقت می كنند كه بر فضای رسانه های دیجیتال تسلط یابند.”

افراد TEXAS با قانون پس از ایستگاه رسانه های اجتماعی یک جاده دشوار دارند: بیوتک کارآفرین

“… صنعت روزنامه در طی 10 سال گذشته این تغییر جهت گیری را به سمت رسانه های دیجیتال انجام داده است ، و آنچه ما کشف کرده ایم این است که وقتی به این دنیا می رویم ، گوگل و فیس بوک قوانین بازی را ایجاد می کنند ، آنها وی گفت: “تمام محیط را كنترل كنید.” صاحب شركت روزنامه. “آنها برای تبلیغ دلار با ما رقابت می كنند.”

صاحب روزنامه چارلستون گزت میل تأکید کرد که 200 شرکت روزنامه در سراسر کشور بسته شده اند و برای زنده ماندن روزنامه نگاری محلی ، باید راهی برای تأمین بودجه خود در “حوزه دیجیتال” پیدا کند.

رینولدز گفت که روزنامه نگاری محلی باید “متفاوت” پرداخت شود و استدلال کرد که این صنعت باید “یک زمین باز و حتی بازی” باشد.

“[The Charleston Gazette Mail] این به خوانندگان ما بستگی دارد و ما شهروندان را قادر می سازیم تا تأثیر مثبتی در جامعه خود داشته باشند … ما معتقدیم این چیزی است که باید ادامه یابد “، رینولدز گفت.

حتما بخوانید:
سئو کلاه سیاه چیست؟

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

FOX News در ارتباط با ادعاهای رینولد با گوگل و فیس بوک تماس گرفت. گوگل گفت در این مورد توضیحی نداد.


منبع: router-news.ir