رون دسانتیس لایحه ای را تصویب کرد که هدف آن گرفتن انرژی از بیگ تک است


روز دوشنبه ، ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا گفت که او از قانون حمایت می کند تا توازن قدرت را به مصرف کنندگان در این ایالت و به دور از Big Tech برگرداند.

DeSantis ، یک جمهوری خواه ، در یک کنفرانس خبری در Tallahassee صحبت کرد و اعلام کرد که او و رهبران مجلس فلوریدا لایحه ای (HB 969) را تصویب می کنند که به مصرف کنندگان این حق را می دهد که اطلاعاتی درباره نحوه استفاده شرکت ها از داده های خود درخواست کنند تا بتوانند ، “حفظ محرمانه بودن.”

دسانتیس در توییتر خود نوشت: “امروز ، ما یک گام مهم دیگر برای پاسخگویی Big Tech و انتقال تعادل قدرت به مصرف کنندگان با معرفی قانونی برای افزایش محرمانه بودن و امنیت داده ها در فلوریدا برداشته ایم.”

فن آوری بزرگ سخنرانی محافظه کارانه “هنوز وجود ندارد”: DAVE RUBIN

در اوایل این ماه ، قانونگذاران DeSantis و Florida پیشنهاد تحریم شرکت های بزرگ فناوری – فیس بوک ، توییتر ، گوگل ، اپل و آمازون – را اعلام کردند که آنها را به خفه کردن آزادی بیان محافظه کاران متهم کرد.

به گزارش تامپا بای تایمز ، دسانتیس گفت: “ما قدرت سانسور آنها بر افراد و سازمان ها را دیده ایم ، از جمله آنچه من به عنوان دیدگاه تبعیض آشکار می بینم. وی افزود: طبق پیشنهاد ما ، اگر یك شركت فن آور در حین انتخابات یكی از نامزدهای انتخاب شده خود را برای سمت منتخب در فلوریدا منصوب كند ، تا زمانی كه دسترسی كاندیدا به سیستم عامل احیا نشود ، شركت روزانه 100000 دلار جریمه نقدی خواهد داشت. “

حتما بخوانید:
فروش آنتی اسکالانت RO با قیمت عمده - شرکت زيست آب پژوهش ®

این اقدام پس از برکناری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی از شبکه های اجتماعی پس از خیزش مرگبار در پایتخت آمریکا در 6 ژانویه صورت گرفت.

توییتر خوب با انتشار پیوند پروژه ضد ترامپ اعلامیه های خصوصی در بلغارستان

“مردم فلوریدا برای استفاده از دستگاه تلفن همراه ، گشت و گذار در اینترنت یا ارتباط با دوستان و خانواده در شبکه های اجتماعی مجبور نیستند از صمیمی ترین اطلاعات خود صرف نظر کنند. وضع موجود یک خیابان یک طرفه با Big Tech است و ما می توانیم” دیسانتیس گفت: “آن را ترک نکنید تا بیشتر ادامه یابد.”

فرماندار فلوریدا ، ران دسانتیس در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد انتشار گسترده Moderna COVID-19 در بیمارستان Orlando Health South Seminole در لانگوود ، فلوریدا در 4 ژانویه 2021 ، به س questionsالات پاسخ داد (جو بوربانک / اورلاندو سنتینل از طریق AP ، پرونده)

فرماندار فلوریدا ، ران دسانتیس در طی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد انتشار گسترده Moderna COVID-19 در بیمارستان Orlando Health South Seminole در لانگوود ، فلوریدا در 4 ژانویه 2021 ، به س questionsالات پاسخ داد (جو بوربانک / اورلاندو سنتینل از طریق AP ، پرونده)

نماینده فیونا مک فارلند ، R-Sarasota ، از این لایحه حمایت مالی کرد. اورلاندو سنتینل گزارش داد ، وی گفت كه اگر این قانون به قانون تبدیل شود ، مصرف كنندگان حق دارند بدانند كه شركتهای داده چه اطلاعاتی را جمع آوری كرده اند و به دلیل نقض قوانین از آنها شكایت می كنند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس این لایحه ، دولت همچنین می تواند از شرکت ها شکایت کند که “به نفع عموم مردم است”.


منبع: router-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme