[ad_1]

بر اساس گزارش ها ، روکو خواستار خطا در گفتگو با گوگل در تلویزیون YouTube شده و غول فناوری را به اقدامات ضد رقابتی متهم کرده است.

پلت فرم پخش جریانی به مشتریان خود هشدار داد که این سرویس محبوب در روزهای آینده قابل بارگیری است. روکو گوگل را به استفاده از “موقعیت انحصاری” خود متهم کرد تا روکو را مجبور به قبول شرایط بدتر کند.

ABC ، ​​CBS نیز فردا ، اخبار عصر از لیبرون جیمز توئیت هدف گذاری کلمبوس جلوگیری می کند

روکو روز دوشنبه در بیانیه ای گفت: “گوگل در تلاش است … روکو را مجبور به پذیرش شرایط غارتگرانه ، ضد رقابتی و تبعیض آمیز کند که به طور مستقیم به روکو و کاربران ما آسیب برساند.” وی افزود: “با توجه به ادعاهای ضد انحصاری علیه گوگل ، تحقیقات مقامات رقابتی درباره رفتارهای ضد رقابتی و جلسات دادرسی كنگره درباره اقدامات گوگل ، تعجبی نخواهد داشت كه گوگل اکنون به شرایط ناعادلانه و ضد رقابتی نیاز دارد كه به کاربران روكو آسیب برساند.”

Axios گفت ، Rocco ادعا می کند که Google دسترسی به میزبان YouTube TV را منوط به پشتیبانی بیشتر از برنامه YouTube ، از جمله دسترسی به داده های کاربر و جستجوی ویژه و ویژه YouTube در رابط سیستم عامل کرده است.

15 نکته فنی که در راهنمای کاربر پیدا نخواهید کرد

گوگل همچنین ادعا می کند که خواسته های خاصی از دستگاه های Roku داشته است ، که Roku می گوید آنها را مجبور به افزایش هزینه سخت افزار می کند – اقدامی که به Chromecast خود گوگل کمک می کند.

سخنگوی گوگل در پاسخ به این ادعا که این غول فناوری “با حسن نیت” با روکو کار کرده و از “ادعاهای بی اساس” روکو ناامید شده است.

هیچ کس در مورد کپیتول ریوم بامبل تعریف نمی کند. مسابقه او را برگرداند

سخنگو به The Verge گفت: “تمام کار ما با آنها متمرکز بر ارائه تجربه ای با کیفیت و ثابت برای بینندگانمان است.” “ما دسترسی به داده های کاربر را درخواست نکرده ایم و یا در نتایج جستجو تداخل نکرده ایم. ما امیدواریم که بتوانیم این مسئله را به خاطر مشتریان مشترک خود حل کنیم. ”

Roku طبق آمار NPD 38٪ از سهم بازار جریان را کنترل می کند – این یک مزیت قابل توجه در بحث های خود با گوگل است: با این حال ، Roku می گوید برای گسترش مشارکت با YouTube TV هیچ مبلغ اضافی نخواسته است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در همین حال ، وزارت دادگستری در حال تحقیق درباره گوگل درباره سایر ادعاهای ضد انحصاری در مورد داده های جستجو و تبلیغات است.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر