[ad_1]

بر اساس گزارش های چینی ، یک سازنده تلویزیون چینی جاسوسی برای مصرف کنندگان دستگیر شده است.

بر اساس گزارشی در South China Morning Post ، Skyworth ، یک ارائه دهنده تلویزیون چینی ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند و آنها را بدون رضایت صاحب تلویزیون برای یک شرکت تجزیه و تحلیل داده ارسال می کند.

جمع آوری داده ها در یک فروم آنلاین برای علاقه مندان به فناوری که متوجه شده اند تلویزیون هایشان “کندتر” و کمتر پاسخگو هستند ، ارائه شد.

بر اساس گزارشی در South China Morning Post ، Skyworth ، یک ارائه دهنده تلویزیون چینی ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند و آنها را بدون رضایت صاحب تلویزیون برای یک شرکت تجزیه و تحلیل داده ارسال می کند.  (Skyworth)

بر اساس گزارشی در South China Morning Post ، Skyworth ، یک ارائه دهنده تلویزیون چینی ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند و آنها را بدون رضایت صاحب تلویزیون برای یک شرکت تجزیه و تحلیل داده ارسال می کند. (Skyworth)

از AMAZON استفاده کنید؟ اکنون برای محافظت از رازداری از این 5 تغییر استفاده کنید

تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه نشان داد که داده های موجود در ابزارهای موجود در شبکه بی سیم کاربری که از Wi-Fi استفاده می کند ، نام شبکه های Wi-Fi مجاور و آدرس های IP جمع آوری شده و سپس به سروری که توسط Gozen Data مستقر در پکن اداره می شود ارسال می شود.

Skyworth در بیانیه ای گفت: “اخیراً ، مکالمات آنلاین در مورد دستیابی غیرقانونی داده های کاربر در تلویزیون Skyworth توسط برنامه ای به نام Gozen Service انجام شده است.”

اسکای ورث گفت که این مشارکت “بررسی رتبه بندی برنامه های تلویزیونی محلی” را شامل می شود.

Skyworth همچنین مدل های تلویزیونی را در بازار ایالات متحده می فروشد و حضور گسترده ای در CES 2020 داشت.

Skyworth همچنین مدل های تلویزیونی را در بازار ایالات متحده به فروش می رساند و حضور گسترده ای در CES 2020 داشت.

Skyworth همچنین مدل های تلویزیونی را در بازار ایالات متحده به فروش می رساند و حضور گسترده ای در CES 2020 داشت.
(PRNewswire)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در پاسخ به این خبر ، گوزن در بیانیه ای گفت كه در حال جمع آوری داده ها برای نظرسنجی مخاطبان است كه شامل “رتبه بندی تلویزیونی برای خانوارها و افراد ، تجزیه و تحلیل مخاطبان ، تجزیه و تحلیل تبلیغات و بهینه سازی” ، به گزارش South China Morning Post.

به گزارش پست ، دولت چین اخیراً مقررات جدیدی را برای محافظت از داده های شخصی و محدود کردن جمع آوری داده ها از طریق برنامه های تلفن همراه وضع کرده است.

بنا به توصیه وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، به معنای گسترده تر ، جمع آوری داده ها در چین برای ایالات متحده نگران کننده است.

“شركتها خود و مشتريان خود را در معرض خطر بيشتري قرار مي دهند وقتي كه آنها داده هاي حساس را با شركت هاي مستقر در PRC به كار مي برند و يا از تجهيزات و نرم افزارهاي توليد شده توسط شركت هاي وابسته در PRC استفاده مي كنند و همچنين با شركت هايي كه شهروندان چيني را در رهبري كليدي و امنيت محور دارند. نقش ها ، “DHS در گزارش مشاوره ای دسامبر 2020 گفت.

نیویورک تایمز در سال 2019 گزارش داد که اسکنر تلفن ، دوربین های تشخیص چهره و پایگاه داده چهره و اثر انگشت ابزاری است که برای نظارت بر شهروندان در کشور استفاده می شود.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر