[ad_1]

سانی لی روز پنجشنبه در مسابقات ژیمناستیک انفرادی در بازی های المپیک توکیو نمایش حماسی برای ایالات متحده انجام داد و تقریباً به خاطر طلا ، ربکا آندرادای برزیلی را شکست داد.

لی به صورت عادی روی زمین رفت و برای بیرون راندن او به بالا نیاز به یک امتیاز بزرگ داشت. برای سرپرستی آنجلینا ملنیکووا از کمیته المپیک روسیه (ROC) به 13،467 مورد نیاز بود و 13،700 مورد نیاز بود.

برای پوشش های ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

خوانندگان به تماشای آندراد برای اجرای بازی پرداختند و دو لغزش برای برزیلی چند امتیاز در نتیجه نهایی خود به همراه داشت.

او 13666 امتیاز کسب کرد که برای مدال نقره خوب است. او از داوران در مورد کارهای معمول خود پرسید و امتیاز کمی بالاتر رفت ، اما برای برتری لی کافی نبود. ملنیکووا مدال برنز را از آن خود کرد.

لی 18 ساله اولین مدال طلای المپیک خود را بدست آورد. او در اوایل این هفته موفق به کسب مدال نقره در جام جهانی این تیم شده بود. او با مجموع نمره 57،433 به پایان رسید. آندراد با 57،298 و ملنیکووا با 57،199 به پایان رسید

SIMONE BILES CHEERS TEAMS IN TOKYO OLYMPICS GYMNASTICS GYMNASTICS GYMNASTICS

بیشتر تمرکز بر روی لی و هم تیمی اش جید کری بود پس از آنکه هم تیمی آنها سیمون بیلس از این رویداد کناره گیری کرد تا بر سلامت روانی خود تمرکز کند. کری تلاش شجاعی کرد. وی با 15200 بار بالاترین مقام را در مسابقات پرش کسب کرد. او در کل این رویداد در رتبه هشتم قرار خواهد گرفت.

لی پس از کسب مدال نقره در تیم همه جانبه از تیم خود حمایت کرد.

“او هرگز بیشتر از این افتخار نمی کرد که ما یک تیم شگفت انگیز با یک گروه شگفت انگیز از دختران نیستیم. ما وقتی مجبور شدیم پیشرفت کردیم و این کار را برای خود انجام دادیم. ما به هیچکس مدال طلا بدهکار نیستیم ، ما برنده هستیم. “او گفت. اوایل هفته توییت کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فینال دستگاه ها از آخر هفته شروع می شود.

[ad_2]

منبع: router-news.ir

ایندکسر