سرویس پیام هشدار پس از قطع شدن ناشی از افزایش تقاضا بایگانی می شود


سرویس پیامرسانی ایمن سیگنال پس از قطع شدن ناشی از افزایش تقاضا ، بازیابی و کار می کند.

سیگنال مانند یکی دیگر از برنامه های پیام رسان امن ، تلگرام ، اخیراً در پی پیامدهای آشوب کاپیتول ، محبوبیت خود را افزایش داد.

به گزارش آسوشیتدپرس ، به روزرسانی جدید حریم خصوصی WhatsApp که متعلق به فیس بوک است به تقاضای سیگنال و تلگرام کمک کرده است.

چه چیزی باید در مورد SIGNAL ، نرم افزار پیام ایمنی که مردم را راهنمایی می کند ، بدانید

شنبه شب ، سیگنال توضیح داد که خدمات وی پس از قطع جستجو دوباره بازیابی شد.

برنامه Signal در آیفون نمایش داده می شود (اعتبار: وبلاگ Signal.org)

برنامه Signal در آیفون نمایش داده می شود (اعتبار: وبلاگ Signal.org)

وی در توئیتی نوشت: “سیگنال برگشت!” “مانند یک فرد خارجی که در حال راه اندازی یک آموزش است ، ما از دیروز چیزهای زیادی آموختیم – و این کار را با هم انجام دادیم. با تشکر از میلیون ها کاربر سیگنال جدید در سراسر جهان ، برای صبر و شکیبایی شما. ظرفیت درک شما ما را به عنوان توانایی ما تقویت کرد.”

در توییت بعدی ، سیگنال اشاره کرد که برخی از کاربران ممکن است خطاهایی را مشاهده کنند ، اما اضافه کرد که این بر امنیت پیام های آنها تأثیر نمی گذارد.

محبوبیت تلگرام شما بعد از کپیتول ریوت: چه باید دانست

سیگنال نوشت: “به عنوان یک عارضه جانبی ناگوار این وقفه ، ممکن است کاربران در برخی از چت های خود خطاهایی ببینند.” “این * امنیت گپ شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد ، اما ممکن است شما پیامی از آن مخاطب را از دست داده باشید. به روزرسانی های بعدی در برنامه Signal به طور خودکار این مشکل را برطرف می کند. “

حتما بخوانید:
دفترچه راهنما 2 «ویژه نوجوانان زیر هجده سال» برگزار می شود.

سیگنال در وب سایت خود توانایی “به اشتراک گذاشتن بدون عدم قطعیت” را برای کاربران تبلیغ می کند و خاطرنشان می کند که از رمزگذاری انتها به انتها برای حفظ امنیت پیام ها استفاده می کند. در آن آمده است: “ما نمی توانیم پیام های شما را بخوانیم یا به تماس های شما گوش دهیم و هیچ کس دیگری نمی تواند”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با توجه به داده های متخصص تجزیه و تحلیل نرم افزار Apptopia ، Signal از 16 ژانویه 2021 در لیست محبوب ترین برنامه های رایگان در iOS App Store در رتبه 10 قرار دارد و Telegram شماره 4 است. سیگنال در رتبه اول قرار دارد در لیست Apptopia از برنامه های رایگان در فروشگاه Google Play با Telegram در مکان دوم قرار دهید.

کریس کیاچا از فاکس نیوز در این مقاله مشارکت داشت.

جیمز راجرز را در توییتر دنبال کنید jamesjrogers
منبع: router-news.ir