پلاستیک های کفی چون سبک هستند در ساختمان سازی مصارف زیادی دارند و می توان از آن ها به عنوان عایق رطوبت و حرارت استفاده کرد. کف گلخانه های عمیق به طور معمول در حدود یک متر پایین تر از سطح زمین قرار دارند و در زمستان گرم تر از گلخانه های سطی می باشند. یک طرف ورقهای کروگیت با فیلم محافظ سطحی پوشانده میشود و بر روی آن سطح ورق که دارای لایه مقاوم دربرابر اشعه uv میباشد مطالبی در مورد نحوه نصب و نگهداری ورق چاپ شدهاست. پلی کربنات به عنوان “گرمانرم” (بر خلاف “ترموست”) طبقه بندی می شود و این نام با نحوه پاسخ پلاستیک به گرما ارتباط دارد. همان طور که می دانید فناوری ساخت ساندویچ پانل ها در سال های اخیر پیشرفت داشته و امروزه تولید کنندگان این مصالح به تولید نسل جدیدی از این پانل ها دست یافته است. ورق های پلی کربنات در ضخامت های ۲ ۴ ۶ ۸ ۱۰ ۱۲ ۱۴ ۱۶ علاوه بر سبک بودن از قابلیت ضد حریق و مقاومت بالا در برابر سرما و گرما برخوردار است.

پلی کربنات درب حیاط ورق های پلی کربنات ویژگی ها و مزایایی دارند که به برخی از آن ها در بالا اشاره شد. ورقه های پلی کربنات دو یا چند جداره ابعاد گسترده تری از صنعت شیشه را در مصارف مختلف به ما ارائه می دهند،در مواردی که خصوصیاتی چون شفافیت و مقاومت ضربه ای بالا در اولویت باشند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی رویکرد متریال های جایگزین برای صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از انرژی های موجود و جلوگیری از هدر رفت و همچنین مقاومت در برابر عوامل جوی و زلزله بیشتر گشته از جمله این متریال های کاربردی برای نما متریال پلی کربنات از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک است که به بیان ساده سختترین ماده شفافی است که به عنوان جایگزینی مناسب برای شیشه در بخشهای مختلف ساختمان از جمله نما ،صنعت حمل و نقل، پنجره سقفی، پارتیشن بندی، گنبدهای تزیینی، اتاقک سازی استادیومهای فضای باز یا بسته، پوشش استخر، گلخانه،سقف پاساژ و بازارچه، نورگیرهای انبارها و سالن های اجتماعات به کار می رود. ورق پلی کربنات برای نخستین بار توسط دکتر دانیل فکس در کمپانی جنرال الکتریک قرار گرفته است و پس از آن وارد بازار کار شده است.

ماده اولیه آن بیس فنل A (که از ترکیب فنل و اسِتون بدست می آید) و فوشرن (که از ترکیب گاز کلر و گاز اکسید کربن بدست می آید) است در محلولی از بیس فنل و سود سوزآور گاز فوشرن را با حرارت 30 درجه سانتی گراد به داخل رآکتور وارد کرده و در مجاورت کاتالیزور و حرارت 130 تا 300 درجه سانتی گراد، پلیمر بدست می آید که پس از خروج از رآکتور خشک، اکسترود می شود و به گرانول تبدیل می شود. مقاومت شیمیایی این ورقها در مقابل بسیاری از مواد پاک کننده درزگیرها و چسب های موجود در بازار با توجه به نتایج آزمایشهای متعدد محرز گردیده است . با توجه به تکنولوژی امروزه این سقف ها بسیار سریع تولید می شود و در زمان کوتاهی نیز نصب می گردند. من می خواهم درب کرکره ای خاص ، متفاوت و منحصر به فرد داشته باشم ؟ میتوان از انواع کرکره برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده نمود . به عنوان مثال شفافیت بالا، سبک بودن و توانایی تحمل ضربات تا 20 برابر شیشه؛ پلی کربنات را به گزینه ای مناسب برای جایگزینی شیشه در ساختمان ها تبدیل کرده است.

پلی کربنات سختترین ماده شفافی است که به عنوان گزینهای مناسب به جای شیشه در بخشهای مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.عوامل جوی مانند طوفان و تگرگ و حوادث طبیعی مانند زلزله از مهمترین عوامل در تعیین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب میباشد که با توجه به شفافیت و ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات، استفاده از این ورق در لیست مصالح ساختمانی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است . اکنون به بررسی قابلیت های صفحه نمایش این قاب گوشی می پردازیم: یکی از قابلیت های صفحه نمایش قاب هوشمند، نمایش ساعت و تاریخ، اعلانات پیام ها و تماس ها و همچنین اطلاعات موزیک پخش شونده است. ورق های پلی کربنات بر خلاف ویژگی های چشمگیری که دارند، در مقایسه با کارتن پلاست خش پذیرتر هستند، که می توان همین موضوع را یکی از عیوب این پلیمر تلقی کرد. برای نهایت امنیت، تمامی اجزای محافظتی خودرو در نقاط اتصال با هم یکدیگر را میپوشانند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از پلی کربنات فلزی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر