سوئیس در حال آماده سازی خرید F-35 است


سوئیس ، شاید به عنوان یكی از آرام ترین یا ناآرام ترین ملتهای تاریخ ژئوپلتیك اخیر شناخته شود ، می تواند تا 40 جنگنده اعتصاب مشترك F-35 را بدست آورد و به یك ائتلاف سریع ملتها بپیوندد. متعهد به حفظ جامعه متحدان هواپیماهای نسل 5 است.

آیا این نشانه چیز قابل توجهی است؟ البته.

اصطلاحاً هرگونه علاقه سوئیس به F-35 ، تعهد دیرینه این کشور را نسبت به آن تقویت می کند صلح و بی طرفی، در حالی که JSF تا حدی برای نشان دادن اندازه گیری برتری هوا تا حدی طراحی شده است که همه متجاوزان بالقوه را باز دارد ، بنابراین می تواند به حفظ صلح کمک کند.

از چند سال پیش ، سوئیس موضع “بی طرفی مسلحانه” را حفظ کرده است ، به این معنی که آنها از مأموریت صلح ناتو حمایت می کنند ، اما به طور رسمی به واحدهای نظامی اتحاد نمی پیوندند. این کشور از سال 1815 موقعیت “خنثی” را حفظ کرده است.

بمب گذار NEW AIR FORCE فقط “2 سال” می رسد

لاکهید در بیانیه ای گفت: “پیشنهاد F-35 یک بسته پیشنهادی است که شامل حداکثر 40 F-35A ، یک راه حل توسعه پایدار متناسب با نیازهای خودمختاری سوئیس و یک برنامه آموزش جامع است.”

پرونده عکس – جنگنده مشترک F-35A لایتنینگ II در یک پرواز آموزشی در پایگاه نیروی هوایی Eglin ، فلوریدا ، در تاریخ 6 مارس 2012 ، پرونده عکس را انجام می دهد.
(رویترز / عکس توسط نیروی هوایی ایالات متحده / رندی گون / توزیع)

از راهبردی و تاکتیکی یا حالت استقامتی – تحمیلی، دلایل مختلفی برای جذابیت F-35 وجود دارد. در ابتدا ، معاینه سوئیسی F-35 در تمرینات آموزشی مانند پرچم سرخ نیروی هوایی ، که در آن هواپیما موفق شد تعداد زیادی از سکوهای دشمن را نابود کند ، بدون اینکه دیده شود ، قابلیت اطمینان بیشتری به شاخص های ثابت هواپیما داشت. اینها انواع پویایی ممکن است توضیح دهد که چرا لیست شرکای بالقوه F-35 همچنان به سرعت فراتر از محدوده اصلی رشد می کند. ژاپن ، اسرائیل ، کره جنوبی و اکنون شاید امارات متحده عربی از جدیدترین ورود کنندگان به این کشور هستند جهان F-35. این حصول نهایی همچنین از تغییر تهدید جهانی که در آن رقبای توسعه طلب آمریکایی مانند روسیه و چین به سرعت در حال دستیابی هستند صحبت می کند سیستم عامل های نسل 5. چینی ها نه تنها اکنون J-20 و J-31 دارند ، بلکه به نظر می رسد نوع دریایی J-31 را برای رقابت با F-35B و F-35C طراحی می کنند.

حتما بخوانید:
تعیین اعضای شورای سیاسی دومین جشنواره کتابخوان و رسانه.

اگرچه ممکن است مشخص نباشد که آیا هواپیمای 5 و 5 رقیب روسی و چینی در واقع رقبای آن هستند از نظر F-35 با استفاده از سنسور ، محاسبات و فناوری حمله ، این هنوز واقعیتی است که همچنان به الهام بخشیدن به پاسخ های دفاعی در سراسر جهان است.

عامل دیگری که مورد توجه هر تصمیم احتمالی سوئیس است ، یعنی اطلاعات ؛ یک شریک F-35 البته توانایی اتصال و تعامل با F-35 کشورهای دیگر را دارد. F-35 با اتصال داده مشترک کار می کند ، امکان تبادل اطلاعات بین تمام F-35 ها را فراهم می کند.

کیت تقویت لیزر F-35

همچنین ، نباید فراموش شد ، هر بار ورود F-35 در سوئیس بدون شک تأثیر اقتصادی قابل توجهی خواهد داشت ، از جمله ورود شغل و پیچیدگی های احتمالی فن آوری در دنیای هوانوردی ، تسلیحات و هواپیمایی ، بدون اشاره به مخفی کاری. به نظر می رسد پیشنهاد لاکهید به خوبی از این احتمال آگاه است و می گوید: “اگر F-35 به عنوان جنگنده جدید سوئیس انتخاب شود ، این کار صنعتی در تمام مناطق سوئیس انجام می شود. صنعت سوئیس این فرصت را دارد که برای تولید مستقیم قطعات برای استفاده از تمام F-35 های تولید شده ، پروژه های نگهداری متمرکز بر پشتیبانی از نیروی هوایی سوئیس و تقویت استقلال سوئیس و همچنین پروژه های امنیت سایبری که مستقیماً مربوط به F- است ، رقابت کند. 35 “

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تا به امروز F-35 توسط 13 کشور انتخاب شده و از 26 پایگاه در سراسر جهان فعالیت می کند و 9 کشور با F-35 در کشور خود کار می کنند. در بیانیه لاکهید آمده است که امروز بیش از 585 فروند هواپیمای F-35 با بیش از 1،190 خلبان و 9750 پرسنل فنی در حال خدمت هستند.

حتما بخوانید:
عوارض پیکر تراشی با جزئیات کامل (ویدیو) - جراحان

“کریس آزبورن سردبیر مسئول” است. جنگجوی Maven و دبیر دفاع منافع ملی –


منبع: router-news.ir